Szkoła w Gołębiu za 7 mln,a w Kazimierzu trwoni się miliony.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

/źródło /Dziennik Wschodni/

Ponad rok od wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę szkoły w Gołębiu, budynek jest już prawie gotowy. Prace pochłonęły prawie 7 milionów złotych. To w tym roku druga największa inwestycja w gminie Puławy, tuż po rozbudowie szkoły w Górze Puławskiej. Do zakończenia robót pozostał miesiąc.

http://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/nowy-budynek-szkoly-w-golebiu-prawie-gotowy-zdjecia,n,1000206772.html

Czytany 1677 razy

Komentarze

+1
#22 ivo 20-01-2018 11:40
Cytuję WP:
Wg ich BIPu w inwestycjach pracuje 2 osoby!!!!

A u nas? 5 czy 6?

I na tą szkołę i halę w Gołębiu też już podobno dostali pozwolenie na użytkowanie, można tylko pogratulować i pozazdrościć
0
#21 baart 17-10-2017 12:47
Cytuję Kris:
Cytuję DarEk:
Cytuję grymas50:
@ Małojec.
Ile ma ta ?.
30 000 000 : 7 000 000 = 4,2 x 3,200 = okolo 13.000 metrow kwadratowch.

Porownując to do szkoly golębskiej, nasza powinna tyle mieć, a ma ?........

Obecna nasza szkoła ma 8 tyś.m 2
I co Ty na to?


No i po co nam te 8 tys? Skoro ludzie z Kazimierza uciekają, dzieci nie ma...


nie ma normalnej szkoły to uciekają
,to tylko przykład - nie ma też innych rzeczy,
są za to wzjamene kłótnie i donosy, Pan A. popiera Panią B. ale za chwilę woli już Pana C. bo Pani B. poparła Pana D.
0
#20 małojec 13-10-2017 07:41
Cytuję Majka:
Hej co żeście się Marcina czepili,sami nic nie robicie na d,,,ch siedzicie,za dużo czasu macie i pierdoły piszecie.Dajcie mu spokój i róbcie swoje.

A co konkretnie Marcin zrobil i robi?
+1
#19 Majka 12-10-2017 23:16
Zibi nasz rację powinien to zrozumieć i odstresowywać się ukryciu.
+2
#18 Zibi 12-10-2017 22:39
Cytuję Majka:
Hej co żeście się Marcina czepili,sami nic nie robicie na d,,,ch siedzicie,za dużo czasu macie i pierdoły piszecie.Dajcie mu spokój i róbcie swoje.

Nikt się nie czepia. Jest osobą publiczną (radny powiatowy). Najwyższy czas to zrozumieć!!!!
-2
#17 Majka 12-10-2017 22:11
Hej co żeście się Marcina czepili,sami nic nie robicie na d,,,ch siedzicie,za dużo czasu macie i pierdoły piszecie.Dajcie mu spokój i róbcie swoje.
+4
#16 Zibi 12-10-2017 16:27
Cytuję wyborca:
Czy platformiany radny z 20 letnim stażem i gorący zwolennik budowy szkoły w tym kształcie - pan Marcin Pisula będzie ściągał na otwarcie szkoły swoich politycznych przyjaciół?

A wytrzeźwiał już po turnieju piłkarskim?
-1
#15 grymas50 12-10-2017 12:45
Cytuję wyborca:
Czy platformiany radny z 20 letnim stażem i gorący zwolennik budowy szkoły w tym kształcie - pan Marcin Pisula będzie ściągał na otwarcie szkoły swoich politycznych przyjaciół?


Będą wszyscy PROMINENTNI ze wszech partyi. Nawet z PiS, bo przecież NAUCZANIE PATRIOTYCZNE to ich" oczko w głowie". Czystki, też PATRIOTYCZNE, murowane.

Jesteś " prominentny ?
+2
#14 z miasta 12-10-2017 07:08
Cytuję wyborca:
Czy platformiany radny z 20 letnim stażem i gorący zwolennik budowy szkoły w tym kształcie - pan Marcin Pisula będzie ściągał na otwarcie szkoły swoich politycznych przyjaciół?



Oczywiscie.Widziales kiedykolwiek honor niego?
Czy w ogole on ma jakiekolwiek zdanie.
Napewno ma zdanie na temat poczęstunków ale szkola to nie festiwal kulinarny.
+5
#13 wyborca 11-10-2017 23:38
Czy platformiany radny z 20 letnim stażem i gorący zwolennik budowy szkoły w tym kształcie - pan Marcin Pisula będzie ściągał na otwarcie szkoły swoich politycznych przyjaciół?