Wąwolnica: Mieszkańcy chcą odwołać wójta

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Fot /źródło/http://pulawy.naszemiasto.pl/

Mieszkańcy gminy Wąwolnica mają dość rządów wójta Marcina Łaguny i chcą jego odwołania ze stanowiska. Rozpoczęli zbieranie podpisów pod referendum w tej sprawie.

http://pulawy.naszemiasto.pl/artykul/wawolnica-mieszkancy-chca-odwolac-wojta,3584377,art,t,id,tm.html

 

 

 

 

 

 

Czytany 3634 razy

Komentarze

+6
#24 uczeń 06-12-2015 13:04
Cytuję Kamcio:
Ale będziemy mieli salę gimnastyczną, że ho ho!!! Dzięki panie dyrektorze - nieudaczniku.


Malutka salka gimnastyczna i 8-10 pustych sal lekcyjnych. Brawo panie Arbuzie.
+4
#23 Kamcio 06-12-2015 11:47
Ale będziemy mieli salę gimnastyczną, że ho ho!!! Dzięki panie dyrektorze - nieudaczniku.
+4
#22 xxx 05-12-2015 18:41
Cytuję grymas50:
"
W full wypas szkole wszystko na to wskazuje będzie w połowie sali...gwizdał wiatr! A i kasy unijnej już raczej nie będzie na wkład własny- wszystko poszło w szkołę. Takiego mądrego mieliśmy burmistrza :D
"
Nie GWIZDAŁBY gdyby WRESZCIE skończyć z NIEReALNĄ wizją " odbudowy" Wikarówki.
Integracja. Termin wymieniany od A do Z, jako humanitarny , chrześcijański. Może by tak w jednej z sal nowej szkoly ZREALIZOWAĆ to chwalebne zawolanie. Może w ten sposob mlodzi ludzie NAOCZNIE zobacza czym jest kalectwo i zrozumieją, że to NIC NIEZWYKLEGO, że to NORMALNOŚĆ.
A , Wikarowkę?. A Wikarówke SPRZEDAĆ i pieniążki przcznaczyć li tylko na tę salę / jej podopiecznych/ w Szkole Gminnej

Panie Grymas mówi Pan o jednej sali. A pozostaje wolnych jeszcze co najmniej 8. I co w tych 8 ma być? Po reformie oświaty i likwidacji gimnazjów wolnych sal będzie jeszcze więcej i co wtedy? Gdzie był Jerzy Arbuz i Grzegorz Dunia?
-2
#21 grymas50 05-12-2015 17:28
"
W full wypas szkole wszystko na to wskazuje będzie w połowie sali...gwizdał wiatr! A i kasy unijnej już raczej nie będzie na wkład własny- wszystko poszło w szkołę. Takiego mądrego mieliśmy burmistrza :D"
Nie GWIZDAŁBY gdyby WRESZCIE skończyć z NIEReALNĄ wizją " odbudowy" Wikarówki.
Integracja. Termin wymieniany od A do Z, jako humanitarny , chrześcijański. Może by tak w jednej z sal nowej szkoly ZREALIZOWAĆ to chwalebne zawolanie. Może w ten sposob mlodzi ludzie NAOCZNIE zobacza czym jest kalectwo i zrozumieją, że to NIC NIEZWYKLEGO, że to NORMALNOŚĆ.
A , Wikarowkę?. A Wikarówke SPRZEDAĆ i pieniążki przcznaczyć li tylko na tę salę / jej podopiecznych/ w Szkole Gminnej
+3
#20 xxx 05-12-2015 13:34
Cytuję Joanna orleańska:
Cytuję mieszkaniec:
Cytuję joanna:
Szanowny@Mieszkańcu ,właśnie się zastanowiłem.
Jeśli to kuzyn to tym bardziej dziwne.
Ale w końcu z tonącego okrętu wszyscy się ratują ucieczką.


Wielce Szanowna Pani @Joanno, posługując się Pani retoryką o tonącym okręcie, pragnę zauważyć, że do zderzenia z górą lodową doszło za kadencji pana Grzegorza. Zostawił gminę z 8 milionami długu... a sztandarowa inwestycja pana Grzegorza - full wypas nowa szkoła na którą gmina musi wydać około 10 milionów (wkład własny + wynajem kontenerów) wyjdzie nam bokiem... zwłaszcza w sytuacji kiedy na horyzoncie pojawiły się nowe fundusze unijne, z których gmina z racji inwestycji szkolnej może, co najwyżej pomarzyć.

8 milionów długu to także efekt sięgania po unijne fundusze.
Szkoła full wypas to nasz gminny majątek,na pokolenia.
Dlaczego oczekujemy nowoczesnych rozwiązań w innych dziedzinach życia a akurat tutaj miałoby być byle jak i po łepkach.


W full wypas szkole wszystko na to wskazuje będzie w połowie sali...gwizdał wiatr! A i kasy unijnej już raczej nie będzie na wkład własny- wszystko poszło w szkołę. Takiego mądrego mieliśmy burmistrza :D
+1
#19 zorientowany 05-12-2015 12:52
@ Zmartwiony dobrze ze niewiesz wiecej na temat tych własnie inwaestcji w PSZOK zapewniam trafiło by Cie namiejscu
-2
#18 Joanna orleańska 05-12-2015 10:38
Cytuję mieszkaniec:
Cytuję joanna:
Szanowny@Mieszkańcu ,właśnie się zastanowiłem.
Jeśli to kuzyn to tym bardziej dziwne.
Ale w końcu z tonącego okrętu wszyscy się ratują ucieczką.


Wielce Szanowna Pani @Joanno, posługując się Pani retoryką o tonącym okręcie, pragnę zauważyć, że do zderzenia z górą lodową doszło za kadencji pana Grzegorza. Zostawił gminę z 8 milionami długu... a sztandarowa inwestycja pana Grzegorza - full wypas nowa szkoła na którą gmina musi wydać około 10 milionów (wkład własny + wynajem kontenerów) wyjdzie nam bokiem... zwłaszcza w sytuacji kiedy na horyzoncie pojawiły się nowe fundusze unijne, z których gmina z racji inwestycji szkolnej może, co najwyżej pomarzyć.

8 milionów długu to także efekt sięgania po unijne fundusze.
Szkoła full wypas to nasz gminny majątek,na pokolenia.
Dlaczego oczekujemy nowoczesnych rozwiązań w innych dziedzinach życia a akurat tutaj miałoby być byle jak i po łepkach.
+4
#17 Zmartwiony 03-12-2015 21:23
I pewnie będą zamykane szkoły wiejskie, z racji tej beznadziejnej szkoły.
+7
#16 mieszkaniec 02-12-2015 14:20
Cytuję joanna:
Szanowny@Mieszkańcu ,właśnie się zastanowiłem.
Jeśli to kuzyn to tym bardziej dziwne.
Ale w końcu z tonącego okrętu wszyscy się ratują ucieczką.


Wielce Szanowna Pani @Joanno, posługując się Pani retoryką o tonącym okręcie, pragnę zauważyć, że do zderzenia z górą lodową doszło za kadencji pana Grzegorza. Zostawił gminę z 8 milionami długu... a sztandarowa inwestycja pana Grzegorza - full wypas nowa szkoła na którą gmina musi wydać około 10 milionów (wkład własny + wynajem kontenerów) wyjdzie nam bokiem... zwłaszcza w sytuacji kiedy na horyzoncie pojawiły się nowe fundusze unijne, z których gmina z racji inwestycji szkolnej może, co najwyżej pomarzyć.
+5
#15 mieszkaniec 02-12-2015 14:15
Cytuję Zmartwiony:
Na ostatniej sesji znowu była zmiana w budżecie. Skandal. Tak zadłóżona gmina, a tu ciągle inwestycje na Punkt selektywnej zbiórki odpadów śmieci. A dlaczego to z pieniędzy gminy a ni z podatku śmieciowego? Panie Januszu, coś by Pan o tym napisał może, bo to jakoś mi smierdzi.


A pieniądze z opłat śmieciowych to gdzie trafiają? Trafiają do budżetu gminy! Ustawa wyraźnie mówi, że dochody i wydatki związane z utrzymaniem czystości w gminie mają się bilansować. jedynie co mnie martwi to koszt PSZOKa. Podobno 170tys.

Dodaj komentarz