wtorek, 12 grudnia 2017

Kazimierski Blog Janusza Kowalskiego

wtorek, 10 października 2017 05:55

Szkoła w Gołębiu za 7 mln,a w Kazimierzu trwoni się miliony.

/źródło /Dziennik Wschodni/

Ponad rok od wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę szkoły w Gołębiu, budynek jest już prawie gotowy. Prace pochłonęły prawie 7 milionów złotych. To w tym roku druga największa inwestycja w gminie Puławy, tuż po rozbudowie szkoły w Górze Puławskiej. Do zakończenia robót pozostał miesiąc.

http://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/nowy-budynek-szkoly-w-golebiu-prawie-gotowy-zdjecia,n,1000206772.html

Komentarzy:  

 
+2 #22 sąsiad 2017-11-16 22:56
Cytuję WP:
Wg ich BIPu w inwestycjach pracuje 2 osoby!!!!

A u nas? 5 czy 6?

Potwierdzam - faktycznie w gminie Puławy dwóch Panów ogarnia inwestycje. Znają się na robocie i wszystkiego pilnują, więc szkoła w Górze Puławskiej z halą sportową za ponad 9 mln już oddana do użytkowania, a niedługo ten Gołąb za 7 baniek. Nie zawsze ilość gwarantuje jakość!
Zacytuj
 
 
0 #21 baart 2017-10-17 11:47
Cytuję Kris:
Cytuję DarEk:
Cytuję grymas50:
@ Małojec.
Ile ma ta ?.
30 000 000 : 7 000 000 = 4,2 x 3,200 = okolo 13.000 metrow kwadratowch.

Porownując to do szkoly golębskiej, nasza powinna tyle mieć, a ma ?........

Obecna nasza szkoła ma 8 tyś.m 2
I co Ty na to?


No i po co nam te 8 tys? Skoro ludzie z Kazimierza uciekają, dzieci nie ma...


nie ma normalnej szkoły to uciekają
,to tylko przykład - nie ma też innych rzeczy,
są za to wzjamene kłótnie i donosy, Pan A. popiera Panią B. ale za chwilę woli już Pana C. bo Pani B. poparła Pana D.
Zacytuj
 
 
0 #20 małojec 2017-10-13 06:41
Cytuję Majka:
Hej co żeście się Marcina czepili,sami nic nie robicie na d,,,ch siedzicie,za dużo czasu macie i pierdoły piszecie.Dajcie mu spokój i róbcie swoje.

A co konkretnie Marcin zrobil i robi?
Zacytuj
 
 
+1 #19 Majka 2017-10-12 22:16
Zibi nasz rację powinien to zrozumieć i odstresowywać się ukryciu.
Zacytuj
 
 
+2 #18 Zibi 2017-10-12 21:39
Cytuję Majka:
Hej co żeście się Marcina czepili,sami nic nie robicie na d,,,ch siedzicie,za dużo czasu macie i pierdoły piszecie.Dajcie mu spokój i róbcie swoje.

Nikt się nie czepia. Jest osobą publiczną (radny powiatowy). Najwyższy czas to zrozumieć!!!!
Zacytuj
 
 
-2 #17 Majka 2017-10-12 21:11
Hej co żeście się Marcina czepili,sami nic nie robicie na d,,,ch siedzicie,za dużo czasu macie i pierdoły piszecie.Dajcie mu spokój i róbcie swoje.
Zacytuj
 
 
+4 #16 Zibi 2017-10-12 15:27
Cytuję wyborca:
Czy platformiany radny z 20 letnim stażem i gorący zwolennik budowy szkoły w tym kształcie - pan Marcin Pisula będzie ściągał na otwarcie szkoły swoich politycznych przyjaciół?

A wytrzeźwiał już po turnieju piłkarskim?
Zacytuj
 
 
-1 #15 grymas50 2017-10-12 11:45
Cytuję wyborca:
Czy platformiany radny z 20 letnim stażem i gorący zwolennik budowy szkoły w tym kształcie - pan Marcin Pisula będzie ściągał na otwarcie szkoły swoich politycznych przyjaciół?


Będą wszyscy PROMINENTNI ze wszech partyi. Nawet z PiS, bo przecież NAUCZANIE PATRIOTYCZNE to ich" oczko w głowie". Czystki, też PATRIOTYCZNE, murowane.

Jesteś " prominentny ?
Zacytuj
 
 
+2 #14 z miasta 2017-10-12 06:08
Cytuję wyborca:
Czy platformiany radny z 20 letnim stażem i gorący zwolennik budowy szkoły w tym kształcie - pan Marcin Pisula będzie ściągał na otwarcie szkoły swoich politycznych przyjaciół?



Oczywiscie.Widziales kiedykolwiek honor niego?
Czy w ogole on ma jakiekolwiek zdanie.
Napewno ma zdanie na temat poczęstunków ale szkola to nie festiwal kulinarny.
Zacytuj
 
 
+5 #13 wyborca 2017-10-11 22:38
Czy platformiany radny z 20 letnim stażem i gorący zwolennik budowy szkoły w tym kształcie - pan Marcin Pisula będzie ściągał na otwarcie szkoły swoich politycznych przyjaciół?
Zacytuj