Sprawa rotacyjnego uwidacznia hipokryzję pewnej grupy osób...

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

z rynku1

Specjalnie na zmianę jakościową nowych rządów w urzędzie nie liczyłem, ale przynajmniej miałem nadzieję, że pewne dyskusyjne sprawy uda się wyjaśnić. Niestety nic z tych rzeczy, przynajmniej dotychczas. Sprawą rotacyjnego zaczęliśmy się zajmować jeszcze w 2017 roku. Wiemy doskonale – pierwszy wieżowiec w Kazimierzu, dziwne decyzje burmistrza i rady poprzedniej kadencji. Całe szczęście z tych decyzji ostatecznie nic nie wyszło, bowiem przed samymi wyborami, śmiem twierdzić pod wpływem opinii publicznej, rada odstąpiła od indywidualnej zmiany planu dla rotacyjnego.

http://z-rynku.pl/2019/01/z-rotacyjnym-na-razie-po-staremu/

Czytany 1051 razy

Komentarze

+4
#5 Krzysia 02-01-2019 11:20
Cytuję Krzysztof:
Daj czas chłopie a nie z Nowym Rokiem tradycyjne pieniactwo czytamy


A propos "daj czas", pan AP rozpoczyna już trzeci rok rządzenia...
+2
#4 szymek 02-01-2019 11:06
Bardzo dobry tytuł. Uwidacznia hipokryzję J.K.
Jak przy popieraniu Pisuli przed druga turą.
A Mokijewska?
Już się zainteresowała tematem?
A Guz?
Toć on przewodniczył radzie nie tak dawno.
0
#3 J.K 02-01-2019 08:14
@ Adam Gębal
Autorem tekstu zamieszczonego na stronie www.Z-rynku.pl jest Krzysztof Wawer. Ja zamieściłem link,fragment tekstu oraz zmieniłem tytuł .W mojej ocenie hipokryzja odnosi się do osób - grupy osób - która cudzymi rekami prowadziła kampanie wyborcza przeciw Andrzejowi Pisuli - tak to oceniam i tak to nazwałem.Dotyczy to między innymi radnych VII kadencji,którzy następnie kandydowali do RM z komitetu " Dobra Alternatywa" i obecnie są radnymi.Jak dotąd -podobnie jak w poprzedniej kadencji - radni ci nie interesują się tą sprawą. Nie mniej wszystko to co napisałem wcześniej o rotacyjnym nadal podtrzymuję. Nie zmienia to faktu ,że sprawą trzeba się zająć i zajmę się nią w tej kadencji.Obiekt - wieżowce - w mojej ocenie musza zostać zalegalizowane,jednak będzie się to odbywało bez trybu zmian indywidualnych w Planie...Będę także wnioskował aby zapisy rzędnych.... odnosiły się do całego planu.
+9
#2 Adam Gębal 02-01-2019 07:55
Jako Radny poprzedniej kadencji Rady oczekuję, że zamiast niedopowiedzeń i insynuacji zaczniemy w końcu mówić otwarcie o wszystkich sprawach naszej Gminy wskazując konkretne osoby i konkretne decyzje , które mają wpływ na życie nas - Jej mieszkańców. Sprawą rotacyjnego Rada poprzedniej kadencji zajmowała się trzykrotnie . Po raz pierwszy podejmując Uchwałę o przystąpieniu do zmian w MPZP dla obszaru rotacyjnego ( decyzja niejednogłośna - osobiście byłem przeciwny podjęciu takiej Uchwały ). Po raz drugi odrzucając projekt Uchwały przygotowanej przez Burmistrza w sprawie zmian w MPZP dla tego obszaru i po raz trzeci zajmując negatywne stanowisko w tej samej sprawie. Rada poprzedniej kadencji pozostawiła więc otwarty problem rotacyjnego obecnej Radzie. Mam nadzieję, że to obecna Rada stanie na wysokości zadania i rozwiąże ten problem zgodnie z wolą mieszkańców a autor artykułu wyjaśni publicznie jakie dziwne decyzje Rady miał na myśli pisząc ten artykuł i o jakiej hipokryzji i jakiej grupy osób pisze.
0
#1 Krzysztof 02-01-2019 07:45
Daj czas chłopie a nie z Nowym Rokiem tradycyjne pieniactwo czytamy

Dodaj komentarz