Wydrukuj tę stronę

Burmistrz Kazimierza Artur Pomianowski powołał swojego zastępcę

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

zdjęcie / www.Kazimierz-Dolny.pl/

Burmistrz Artur Pomianowski powołał swojego zastępcę. Został nim wieloletni burmistrz Opola Lubelskiego,  pan Dariusz Wróbel. Z wykształcenia jest inżynierem budownictwa  i jak można przeczytać  ma  duże doświadczenie w samorządzie. Pan D. Wróbel przez  kilka kadencji był burmistrzem w pobliskim Opolu . Kilka lat temu dowiedziałem  się, że burmistrz naszego Opola  jest stanowczy, od swoich podwładnych wymaga rzetelności i odpowiedzialności - co mnie bardzo cieszy. Podobno  w  dość  stanowczy  sposób podziękował… za pracę urzędniczce opolskiego magistratu,  p. Beacie Gałek, która  jak wiemy znalazła "schronienie" w kazimierskim magistracie  ( sic) . 

 Na profilu społecznościowym  burmistrza Artura Pomianowskiego czytamy między innymi :

„Nie ukrywam, że liczę na bogate doświadczenie pana Dariusza. Nasza współpraca przełoży się na realizację szeregu potrzebnych i wyczekiwanych inwestycji, a to jest drodzy Państwo najważniejsze. Cała nasza społeczność na tym skorzysta. Zapraszamy z p. Dariuszem do współpracy na rzecz rozwoju naszej gminy! „

Z nieoficjalnych informacji wynika,że burmistrz Artur Pomianowski nie przedłużył umów  prawnikom kazimierskiego magistratu, Jarosławowi Nogalskiemu  i Pawłowi  Wojnowskiemu. W przypadku  drugiego prawnika jest pewien problem. Otóż pan  mec. Wojnowski został wynajęty przez burmistrza Pisulę do "łagodzenia" skutków fatalnych decyzji w sprawie budowy szkoły podjętych przez  byłego burmistrza G. Dunię  i jego... ludzi. Mówiło się o tym,że po zakończeniu budowy szkoły Gmina wystąpi do Sądu o odszkodowania.Czy obecnie ten kierunek będzie nadal kontynuowany, czas pokaże. 

J.K

Czytany 3735 razy