Uwaga ! Zmiany w sprawie Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Kazimierz Dolny

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Burmistrz Kazimierza Dolnego zaprasza mieszkańców oraz interesariuszy rewitalizacji terenu Kazimierza Dolnego, Bochotnicy, Parchatki, Rzeczycy, Rzeczycy Kolonii, Witoszyna i Mięćmierza
na konsultacje społeczne w sprawie zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Kazimierz Dolny na lata 2017 - 2027.

http://www.kazimierz-dolny.pl/miasto/aktualnosci/filter/1/3172,przypomnienie-konsultacje-spoleczne-w-sprawie-zmiany-gminnego-programu-rewitalizacji-gminy-kazimierz-dolny-na-lata-2017-2027.html

Czytany 1124 razy

Komentarze

+3
#6 grymas50 24-01-2019 16:07
Cytuję Jan:
grymas jak nie potrafisz to nie pchaj się na afisz. wpierw się dowiedz jakie trzeba spełnić warunki , aby dostać dofinansowanie. Opole spełnia ten warunek i jest na wysokiej pozycji. KD nie spełnia.

" Janku, drogi Janku , nie chce mi się jeszcze spać "
A coż Ty mi zarzucasz ?. Gdzie niby się pcham ? Dyć ja tylko przytoczyłem wypowiedz burmistrza Opola Lubelskiego i zastanowiłem się, czy jest sens UAKTUALNIAĆ rewitalizacje w KD , kiedy wnioski na nia już dawno zostały złożone. Żle się zastanawiałem @ Janku ?.

Piszesz, że ja nie wiem, ale JAK WIDZĘ, Ty wiesz. Napisz, jakie to , a najważniejsze : dlaczego KD ich nie spełnia i kto / personalnie/ jest temu winien.
+3
#5 Jan 24-01-2019 15:52
grymas jak nie potrafisz to nie pchaj się na afisz. wpierw się dowiedz jakie trzeba spełnić warunki , aby dostać dofinansowanie. Opole spełnia ten warunek i jest na wysokiej pozycji. KD nie spełnia.
+1
#4 grymas50 24-01-2019 09:18
Z artykułu
". Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku uzyskania dofinansowania tego projektu ze środków Unii Europejskiej, może ono wynieść aż 85% wartości całej inwestycji! O te pieniądze walczą aktualnie wszystkie miasta ponieważ jest to ostatnia szansa na pozyskanie dofinansowania zewnętrznego na tego typu przedsięwzięcia. Opole Lubelskie jest na 27 pozycji wśród 280 wniosków rewitalizacyjnych z całej Polski. Pytanie zatem brzmi: dlaczego te pieniądze miałby trafić gdzieś indziej? Jeśli porzucimy plany rewitalizacji te pieniądze przepadną. Jeśli wartość inwestycji wynosi hipotetycznie 10 mln zł to nie znaczy, że po odstąpieniu od realizacji takiej inwestycji gmina będzie mogła przeznaczyć dodatkowe 10 mln zł na przykład na drogi. Tych pieniędzy po prostu nie będzie. Ponieważ dofinansowanie można otrzymać tylko na ten konkretny cel – na rewitalizacje"

Czy Kazimierz WIE O TYM ? Czy złożony został wniosek ?.

ps. Ta zapowiadana zmiana jest chyba " biciem piany" , jak to zauwazyl @ małojec, bo , jak wynika z artykulu WNIOSKI JUZ DAWNO ZOSTAŁY ZLOŻONE chyba, że "bogaty" Kazimierz zamierza rewitalizacje sfinansować w własnych środków, z CZY JEST TO MOŻLIWE ?

Kto odpowie ?
+13
#2 małojec 22-01-2019 17:21
Tak się robi politykę bić pianę i patrzeć jak gawiedź się .To są wrzutki aby odciągnąć ludzi od ważnych spraw. Na przykład odpowiedzialność pana Artura Pomianowskiego za decyzje w czasie kiedy był zastępca p.Burmistrza.
+13
#1 Stacho z Kazika 22-01-2019 16:46
To się rzygać się jak się słyszy że znowu zmiany będą w Rewitalizacji gminy. Ciekawe kto i za co zrobi tą Rewitalizacje . Może bajkę lepiej napisać ,,Za górami i lasami była sobie osada latami próbowano zmienić tą osadę ale nikt nie dożył rozpoczęcia tej opowieści ,, i.t.d.....

Dodaj komentarz