Burmistrzu Kazimierza Dolnego karty na stół

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Właśnie nadałem bieg sprawie wdrożenia uchwały intencyjnej zobowiązującej burmistrza do zawiadomienia Prokuratury Rejonowej w Puławach w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przy wydawaniu pozwolenia na budowę obiektów przy Rotacyjnym w Kazimierzu Dolnym.

Sprawa opracowywania zmian w mpzp dla  dwudziestometrowych  apartamentowców toczy się już długo . Od czasu kampanii wyborczej minęło ponad pół roku, a działania  burmistrza nie wiele wnoszą albo nic. Na ulotkach wyborczych p. Pominowski  nastawał na Pisulę,że niby to skandal te wieżowce. A obecnie burmistrz  nie wiele robi w sprawie. Obecnie pojawiła się nowa  doktryna aby radni zaakceptowali mpzp dla tego terenu  zgodnie z sugestiami  inwestora ( sic) 

O nie panie burmistrzu.Najpierw postaramy się dowiedzieć co w  trawie piszczy.

J.K

skan 27.04 nr1

skan 27.04 nr2

Czytany 728 razy

Komentarze

0
#3 Artur 29-04-2019 12:54
A ja się znowu pytam - co się dzieje w temacie aktualnego studium? Wieść niesie, że z mpzp (w oparciu o obecne studium) może wyjść zero, czyli nic! Czy to jest prawda?
0
#2 Misio 27-04-2019 22:47
Jeżeli burmistrz chce być traktowany poważnie przez mieszkańców gminy to musi być konsekwentny i zawiadomić prokuraturę.
+4
#1 prawo 27-04-2019 12:27
I słusznie. Prawda jest taka, że dla wygranej można zrobić wiele. Gdy już się jest na stołku to co wcześniej było jakże wyraziste, zaczyna blednąć...

Dodaj komentarz