Drodzy Wyborcy. Dziękuje!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Pragnę Państwu bardzo serdecznie podziękować, za wszystkie głosy oddane na moją skromną osobę. Już dziś mogę obiecać, że kredyt zaufania jakim zostałem obdarzony zostanie wykorzystany mądrze i zgodnie z oczekiwaniami moich wyborców. 582 głosy, które poparły kandydaturę Janusza Kowalskiego ogromnie cieszą i jednocześnie napawają dumą. Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności jaką nakłada na mnie funkcja Radnego. Mam nadzieję, że będę godnie i uczciwie reprezentował interesy mieszkańców naszego miasta . Państwa poparcie jest dla mnie ważne również dlatego, że nie daliście się, moi kochani wyborcy, zwieść atakom na mnie i moja rodzinę. Tym, którzy głosowali na moich kontrkandydatów mogę obiecać, że ich dobro i interesy również nie będą mi obce.

Przed nami druga tura wyborów, tzw dogrywka, dlatego już dziś proszę zagłosujmy mądrze i zgodnie z naszym sumieniem. Wybierzmy kandydata , który będzie reprezentował nie tylko Kazimierz, ale głównie jego mieszkańców. A Panom Duni i Szczypie serdecznie gratuluję wyniku i apeluję o rzetelność w dalszej kampanii, a także zachęcam do zorganizowania debaty. Jeszcze raz wszystkim dziękuję .

Janusz Kowalski

Czytany 9110 razy

Komentarze

0
#17 Sąsiadka 03-12-2010 11:55
Panie Januszu,
proszę usuwać obraźliwe komentarze. Jeżeli ludzie nie potrafią merytorycznie odnieść się do podanego przez Pana problemu, to niech w domowym zaciszu wygłaszają swoje kanonady.
Niech ten blog nie będzie kopią plotkarskiej kazimierskiej strony internetowej, gdzie każdemu wolno ot tak obrażać kogokolwiek.
Anonimowym tchórzom dziękujemy!
0
#16 radny 29-11-2010 15:17
jaż pan pomógł dwum paniom z UM iGM Kazimierz już zapłaciły za relacje.. różne... to teraz za księdza proponuje się wziąść tam też pewnie potrzebują pomocy bo nie dają se rady....
0
#15 tadeusz 29-11-2010 15:10
Człowieku to ty obiecaj ze nie bedziesz mieszał i przeszkadzał bo donosów i pism do różnych instytucji my nie chcemy, pan co więcej potrafisz , człowieku
0
#14 J.K 23-11-2010 20:43
Sąsiad z Dołów.Zapewniam Cie ,że uczynię wszystko,aby debata, była konstruktywna.Tak naprawdę wszystko zależy od rady,a co zrobi rada ze swoimi możliwościami ,zobaczymy. O wszystkim będę informował Państwa .
0
#13 sąsiad z Dołów 23-11-2010 20:11
Panie Januszu głosować na Pana chcieliśmy od samego początku. Powód był prosty, jest Pan człowiekiem dociekliwym i ma Pan zapał, a to się liczy. Głosowałem jednocześnie na Pana Grzegorza i dalej wierzę, że to najlepsza kandydatura. Ważne jest to, by teza miała antytezę i taką antytezą jest dla mnie Pan. 3mam kciuki i życzę wyważonej kadencji, tak by Pana antyteza była zawsze konstruktywna. Życzę, by zawsze był Pan do samego końca na radach w których będzie Pan brał udział, by emocje które targają każdym z Nas zostawił Pan przed drzwiami gabinetów. Miejsce numer 1 wśród radnych zobowiązuje. Powodzenia z całego serca!
0
#12 J.K 23-11-2010 07:11
Lila-Ja nie bardzo wiem,to oba komitety powinny zaproponować ,nam wyborcom takie spotkanie np. w auli Szkoły.To wydarzenie bez precedensu.Nie ukrywam,ze ważą się losy miasta i Nas jak nigdy wcześniej. Dlatego obaj przed ludźmi muszą powiedzieć jakie maja zamiary,plany .Szczerze odpowiedzieć na nurtujące pytania.A ja puki co, jak na razie chce zaprosić do siebie obu kandydatów i porozmawiać z nimi tak jak z Panem Zbigniewem Bagińskim.Nie wiem ,czy zechcą.Następnie rozmowę z (pytaniami trudnymi) zamieszczę na blogu.
0
#11 Lila 23-11-2010 06:16
Czy taka debata się odbędzie?
+1
#10 J.K 23-11-2010 05:59
Dla sąsiedzi i Rodzina H.Bardzo Wam dziękuję.
0
#9 J.K 23-11-2010 05:58
Pytanie trudne,a zarazem banalnie łatwe.Wybiorę tego ,który przyrzeknie,da słowo ,że będzie szanował spuściznę Naszych przodków (to nie jest wcale górnolotne).Ale tak naprawdę,żaden z nich nie jest moim kandydatem.Szczypę znamy i Dunię również chodź paradoksalnie, zdecydowanie mniej, niż mogło by się nam wydawać.Ponieważ jak teraz większość ludzi zdaje się nie zauważyć, to obaj kandydaci swojego czasu tworzyli "wspaniały duet".Na uszy nasze lał się miód,głównie za sprawa chorej wizji budowy Szkolnych Obiektów, ale nie tylko .Czekajmy na debatę taką rzetelna.Piłka po stronie Duni.
0
#8 Lila 23-11-2010 05:26
Panie Januszu, kto cieszy się Pańskim poparciem w II turze wyborów, jeśli nie jest to tajemnicą oczywiście?

Dodaj komentarz