Żydzi donoszą na władze Kazimierza do prokuratury

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

zdjęcie You Tube /https://www.youtube.com/watch?v=plYVV6YQXQI/

dziennikwschodni logo

Według przedstawicieli dynastii Modzitz na cmentarzu w Kazimierzu Dolnym został pochowany Rebbe Yechezkel Taub, który zmarł w 1856 roku. Jak twierdzą spadkobiercy cadyka, jego grób obecnie znajduje się na samym środku szkolnego boiska. W środę złożyli zawiadomienie do prokuratury dotyczące obrazy uczuć religijnych oraz zbezczeszczenia miejsca spoczynku i ludzkich szczątków.

https://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/grob-cadyka-na-srodku-szkolnego-boiska-chasydzi-zglaszaja-sprawe-do-prokuratury,n,1000222818.html

Czytany 1709 razy

Komentarze

0
#23 goj 15-07-2018 11:42
Cytuję Karol:
cd. pan goj... o jakiej bezpiece Pan mówisz, o której? Znam ludzi posiadających nieruchomości, których wartość sięga milionów a jednocześnie nie mają oni grosza w kieszeni. Równolegle mają jeszcze obciążenia, których nie są w stanie spłacać. Sądy wpisują im długi na hipoteki. Nikt nie chce kupować ich obciążonych długami nieruchomości. Błędne koło. W końcu banki licytują te nieruchomości za bezcen... Sprawy powszechne np. w Stanach... W naszej gminie też jest wiele podobnych spraw; hipoteką obciążane nieruchomości, a ich właściciele pełnią różne zacne funkcje. Proszę się rozejrzeć. Jednocześnie nie potrafi Pan odpowiedzieć na moje pytania.


No właśnie Panie Karolu jak to jest, "chrabia, pręzydęnt" chwali się na lewo i prawo swoim gigantycznym wielomiliardowym majątkiem, a nie ma kilkuset tysięcy (tyle wynosi obciążenie hipoteki) na spłatę długów. Nie dość, że przebieraniec to jeszcze oszust współpracujący z hochsztaplerem Pazikiem w celu doszczętnego oskubania Polski poprzez przejęcie reparacji. "Chrabia i pręzydęnt" tak najeżdża na chazarskich żydów, a nosi krawat z symgolem city of londyn, którym zarządzają chazarzy... ha, ha, ha,
CZy Pan Karol, ma naród polski za idiotów, podobnie jak ma "chrabia i pręzydęnt" wykreowany przez bezpieke? To jest bardzo czytelne, wystarczy tylko popatrzeć i pomyśleć... Panie Karolu to nie boli, chyba, że Pan faktycznie jest bezpieczniakiem, mającym wielokrotnie powtarzać kłamstwa, tylko po to, aby stały się prawdą. Nie uda się Wam!
0
#22 Karol 15-07-2018 00:41
cd. pan goj... o jakiej bezpiece Pan mówisz, o której? Znam ludzi posiadających nieruchomości, których wartość sięga milionów a jednocześnie nie mają oni grosza w kieszeni. Równolegle mają jeszcze obciążenia, których nie są w stanie spłacać. Sądy wpisują im długi na hipoteki. Nikt nie chce kupować ich obciążonych długami nieruchomości. Błędne koło. W końcu banki licytują te nieruchomości za bezcen... Sprawy powszechne np. w Stanach... W naszej gminie też jest wiele podobnych spraw; hipoteką obciążane nieruchomości, a ich właściciele pełnią różne zacne funkcje. Proszę się rozejrzeć. Jednocześnie nie potrafi Pan odpowiedzieć na moje pytania.
+7
#21 Xxx 14-07-2018 21:53
Jeszcze mam takie ogólne spostrzeżenia odnośnie magistratu. Po kiego diabła z naszych pieniędzy płaci się niejakiemu Stachyrze? Pytam bo to kolejny artykuł w którym coś bredzi Kusiowa! Chyba powinien Stachyra skoro rzecznikiem go zrobiono i bierze poboru z naszej krwawicy. Za co bierze? Chyba trzeba przyznać racje tym co mówią, ze za to, że to kuzynem burmistrza.
+2
#20 goj 14-07-2018 21:16
Cytuję Karol:
Szanowny Panie goj, dziękuję za b. dobre materiały (jestem w posiadaniu wielu innych podobnych)... Więc; pan hr. Potocki jest aktualnie na drodze odzyskiwania wielu (kilkunastu) nieruchomości wzdłuż Tamizy w City of London... Wartość tych nieruchomości sięga kilku mld. funtów... Kilka dni temu wrócił właśnie z Londynu... Pytania: 1. Kto zarządza City of London? 2. Komu zależy na tym żeby w Polsce zmienić układ sił politycznych? (sam naród nie zrobi nic). 3. Gdzie znajduje się centrala władzy nad Europą, kto nią zarządza? 4. Jaką rolę pełni City of London w stosunku do Polski?...
www.youtube.com/.../
proszę się przyglądać krawatom!

Panie Karolu, gdzie te miliardy pana Potockiego? Przecież tego pana nawet nie stać na spłatę kilkuset tysięcy złotych długu względem banków, zus i osób prywatncyh, nie mówiąc już o zaległych alimentach, a pan tu znowu o miliardach. Aż mi się zajady ze śmiechu robią. Czy pan jest aż tak naiwny? A może pan jesteś z bezpieki? I stąd te brednie!
0
#19 Karol 14-07-2018 20:43
cd. do pana goja: Józef Piłsudski -JP I, Jan Paweł II -JP II, Jan Potocki -JP III
0
#18 Karol 14-07-2018 20:19
Szanowny Panie goj, dziękuję za b. dobre materiały (jestem w posiadaniu wielu innych podobnych)... Więc; pan hr. Potocki jest aktualnie na drodze odzyskiwania wielu (kilkunastu) nieruchomości wzdłuż Tamizy w City of London... Wartość tych nieruchomości sięga kilku mld. funtów... Kilka dni temu wrócił właśnie z Londynu... Pytania: 1. Kto zarządza City of London? 2. Komu zależy na tym żeby w Polsce zmienić układ sił politycznych? (sam naród nie zrobi nic). 3. Gdzie znajduje się centrala władzy nad Europą, kto nią zarządza? 4. Jaką rolę pełni City of London w stosunku do Polski?...
www.youtube.com/.../
proszę się przyglądać krawatom!
+1
#17 goj 14-07-2018 18:35
@KW, myślę, że tu wcale nie chodzi o ludzkie szczątki... Przekonamy się wkrótce, którą działeczkę upatrzyli sobie...
+2
#16 KW 14-07-2018 18:13
Cytuję Z miasta:
Cytuję KW:
Może najprościej przeprowadzić ekshumacje i przenieść szczątki na kirkut w Czerniawach? Chyba to najprostsze rozwiązanie, a jakoś nikt o nim nie mówi.


Kto ma sfinansować takie przedsięwzięcie ?
Jest boisko które trzeba zdemontowac czyli zburzyć.Następnie przeprowadzić pracę archeologiczne .Na koniec ponownie wykonać projekt i wybudować boisko.Pomijając koszt kilku milionów złotych czasowo trwaloby to minimum.5 lat.


No jeśli chcą finansować budowę nowego boiska to może i ekshumację sfinansują. Miliony chyba wyssane z palca... Nikt przecież nie będzie ustalał przyczyny śmierci. Tylko chodzi o przeniesienie w godne miejsce szczątków ludzkich, co oczywiście należało zrobić już dawno.
+3
#15 goj 14-07-2018 14:55
Cytuję Z miasta:
Cytuję KW:
Może najprościej przeprowadzić ekshumacje i przenieść szczątki na kirkut w Czerniawach? Chyba to najprostsze rozwiązanie, a jakoś nikt o nim nie mówi.


Kto ma sfinansować takie przedsięwzięcie ?
Jest boisko które trzeba zdemontowac czyli zburzyć.Następnie przeprowadzić pracę archeologiczne .Na koniec ponownie wykonać projekt i wybudować boisko.Pomijając koszt kilku milionów złotych czasowo trwaloby to minimum.5 lat.

@z miasta, jak to kto ma płacić? - Tylko i wyłącznie środowiska żydowskie! Od razu jazgot by ucichły i okazało by się, że żaden cadyk nie jest pochowany na boisku!
+2
#14 Z miasta 14-07-2018 14:27
Cytuję KW:
Może najprościej przeprowadzić ekshumacje i przenieść szczątki na kirkut w Czerniawach? Chyba to najprostsze rozwiązanie, a jakoś nikt o nim nie mówi.


Kto ma sfinansować takie przedsięwzięcie ?
Jest boisko które trzeba zdemontowac czyli zburzyć.Następnie przeprowadzić pracę archeologiczne .Na koniec ponownie wykonać projekt i wybudować boisko.Pomijając koszt kilku milionów złotych czasowo trwaloby to minimum.5 lat.

Dodaj komentarz