Wydrukuj tę stronę

Mieszkańcy są najwżniejsi,czyli cele na przyszłą kadencję Rady Miejskiej

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Pod hasłem "Mieszkańcy są najważniejsi"  będę zabiegał o głosy jako kandydat do Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym w okręgu wyborczym  nr 1 . Mimo,że  politycy   wprowadzając w  małych miejscowościach  okręgi jednomandatowe, zepchnęli na margines  założenia  samorządowe, odpowiedzialny radny  musi być reprezentantem całej społeczności. Tak też będę czynił, jeśli wolą mieszkańców zostanę radnym. Celem Rady Miejskiej  jest  służba  wszystkim obywatelom, bez wyjątku.

Moje cele wyborcze z 2010 r nadal są aktualne http://www.januszkowalskikazimierz.pl/program-wyborczy-2010/program/8-dlaczego-kandyduje-na-radnego?.html jednak muszą zostać uzupełnione o  obecne  realia. Wkrótce szerzej odniosę się do moich celów jakie sobie założyłem.

Z perspektywy czasu  uważam,że postulaty mieszkańców muszą stanowić trzon działań całej Rady. Nigdy odwrotnie. Dlatego uwagi i kryteria mieszkańców będą  dla mnie najważniejsze, i będę je realizował z dużym zaangażowaniem i  dbałością. W tym momencie chciałbym wszystkich  Państwa zapewnić ,że jednym z najważniejszych celów jaki sobie wyznaczyłem będzie  stały kontakt z mieszkańcami. Troska o poprawę jakości życia mieszkańców, była  i będzie moim  głównym celem.Realizacja zadań  musi jednak odbywać się w trosce o interes społeczny jak najszerszej  grupy mieszkańców.

Janusz Kowalski

PS

Uwaga !

Ktokolwiek z kandydatów na radnych, bądź  komitety wyborcze – wszystkie bez wyjątku -  chciałyby skorzystać z bloga w celu przedstawienia swoich propozycji wyborczych, serdecznie zapraszam do współpracy. Ze swej strony proszę,  aby dyskusja przedwyborcza była merytoryczna i rzeczowa, odnosiła się do potrzeb miasta w trosce o jego mieszkańców. Nie spierajmy się czyj ma być Kazimierz, ale jaki On ma w rzeczywistości być, obecnie  i w przyszłości .

J.K

Czytany 2371 razy