Wydrukuj tę stronę

Apel do moich konkurentów wyborczych

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kampania wyborcza do  samorządu ledwo się rozpoczęła, a już mamy pierwsze przypadki kampanii  negatywnej . Dzisiejszej nocy  został zniszczony baner wyborczy, który zawiesiłem na ulicy Podzamcze. W prawdzie w 2010 roku w czasie batalii  do samorządu  dochodziło do bardziej ohydnych i wyrafinowanych sposobów walki, ale takie zachowania jakie zachowania jak dzisiaj  nie są  właściwym kierunkiem działań.

 http://www.januszkowalskikazimierz.pl/program-wyborczy-2010/program/21-moc-%E2%80%9Eczarnej%E2%80%9D-kampanii-wyborczej.html

Jeśli ten „bohaterski” czyn nie przyniósł ukojenia serc bezradnym duszom moich przeciwników podpowiem, że w  mieście  pozostało nadal  trzy banery. Zwiesiłem je na ulicy Plebanka , ul. Krakowskiej i Rynku. Jeden z banerów wisi dość wysoko i próba jego zerwania może być niebezpieczna dla sprawcy . Zakładam bowiem , że nikt trzeźwy, czy zdrowy na umyśle nie byłby zdolny do takiego czynu.

Po raz kolejny proszę  komitety wyborcze, aby zwrócili się  do swoich sympatyków z apelem o przestrzeganie prawa i szacunku do konkurentów wyborczych.

Sprawców  dzisiejszego czynu zapraszam również na moje spotkanie wyborcze, które odbędzie się w dniu 12 października 2018 roku o godz,17.00 w sali kazimierskiego KOKPiT - u.

J.K

Czytany 2307 razy