Debata kandydatów na burmistrza Kazimierza w Radiu Puławy 24

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Przed wczoraj (31.10.2018)  na antenie Radia Puławy 24  odbyła się debata kandydatów na stanowisko Burmistrza Kazimierza Dolnego Artura Pomianowskiego i Andrzeja Pisuli.

Konfrontacja obu panów została przygotowana przez pracowników radia starannie i profesjonalnie. Na przyszłość – to uwaga do komitetów wyborczych -  debaty na burmistrzów  powinny odbywać się na terenie Kazimierza, a nie w Puławach.

J.K

https://soundcloud.com/user-168874751/debata-kazimierz-dolny?utm_source=soundcloud&utm_campaign=share&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR3WQkCpfwDJl5YzQt8fa44JUcReVGJbOw7UH990iaQ50V4bdTLFFbPqiks

Czytany 1804 razy

Komentarze

0
#49 Piękne i prawdziwe 02-11-2018 18:44
Cytuję mater:
Cytuję Hity kampanii:
Chyba najlepszymi momentami tej kampanii były
1. wyniki pierwszej tury - każdego zdziwiły z innego powodu
2. poparcie JK dla Andrzeja Pisuli - bo tego nikt się nie spodziewał
3. Próba sfałszowanie głupiej sondy na FB - zadziwiająca głupota
4. Rysunki w święto zmarłych - to już zostawię bez komentarza.

I tyle zapamiętamy z tej całej kampanii.


No jeszcze historia jak to jedna pani radna wraca do knajpy gdzie siedziala z burmistrzem i pyta rozglądajac sie po lokalu
- chyba pan burmistrz o czymś zapomniał
- tak o 15 milionach dlugu
Uslyszala w odpowiedzi
-3
#48 arturek 02-11-2018 15:05
A widzieliście co pan pomianowski wymyślił? A tyle mówił o merytorycznej debacie, argumentach. A tu proszę. Pisula zły bo to, bo tamto. Ja będę lepszy... Pytanie do Pana Artura - dlaczego pan się na to wszystko godził? Pytanie do radnych pana artura, którzy te kredyty i obligacje akceptowali? Jedna wielka obłuda.
0
#47 arturek 02-11-2018 15:03
Cytuję Marzena:
świetnie to uknuł JK ze swoim siostrzeńcem Wawrem i Panią Romaną. Wsadzą znowu na stołek Pisule... będzie łatwiej za 5 lat. a może nawet wcześniej się uda wysadzić ze stanowiska nieudolnego Pisulę. przecież robi tyle błędów... a jak Pomianowski wygra? wtedy już nie będzie tak łatwo. boi się święta trójca Pomianowskiego!

Myślę, że się nie boi nikogo :)
+1
#46 Hit 02-11-2018 13:39
Cytuję Lolek:
głosujcie na Andrzeja Pisule! którego żona wykorzystuje nieletnie dzieci w szkole do przekazywania ulotek wyborczych rodzicomTo prawda??? Nie wierze! To byłaby totalna głupota?
+4
#45 L.K. 02-11-2018 13:35
słuszna uwaga JK o tym że debata powinna się odbywać na terenie Kazimierza. idąc tą drogą było by fajnie żeby radni okręgu Kazimierz też mieszkali w Kazimierzu, a nie w Puławach. trudno będzie dbać o swój okręg z Puław.
+1
#44 Marzena 02-11-2018 13:31
świetnie to uknuł JK ze swoim siostrzeńcem Wawrem i Panią Romaną. Wsadzą znowu na stołek Pisule... będzie łatwiej za 5 lat. a może nawet wcześniej się uda wysadzić ze stanowiska nieudolnego Pisulę. przecież robi tyle błędów... a jak Pomianowski wygra? wtedy już nie będzie tak łatwo. boi się święta trójca Pomianowskiego!
+2
#43 Lolek 02-11-2018 13:25
głosujcie na Andrzeja Pisule! którego żona wykorzystuje nieletnie dzieci w szkole do przekazywania ulotek wyborczych rodzicom
-3
#42 Niezadowolony 02-11-2018 13:10
Głosujcie na Artura Pomianowskiego. W końcu jego żona będzie mogła spełnić obietnice jakie dała przed wybraniem jej na Prezesa OSP bo obiecywała druhom załatwienie pracy w Urzędzie w referacie Artura Pomianowskiego.
-1
#41 Robert 02-11-2018 13:04
Cytuję Kazimierzak:
Potwierdziło sie!

Ktoś pisał ze paszkwile sie drukują i miał racje.

Kolejne JK wypociny na tablicach sie pojawiły.

BEZ LOGO KOMITETU!!!
To jest wasze (JK, KK, WW, AP) działanie.
Za wszelką cenę chcecie wygrac.
To nie jest materiał wyborczy, mozna zrywać i usuwać bo nie ma logo komitetu.


Brak honoru, klasy i wszechobecna pycha. Obecny włodarz stracił resztki w moich oczach.
Głosuje na Artura.
-3
#40 Wszechwiedzący 02-11-2018 13:01
Cytuję Rumburak:
Cytuję Trzeźwo myślący:
Jeżeli w tych wyborach wygra Pisula, to za 5 lat jedynym kontrkandydatem będzie Wicik, oczywiście jeśli dobrze wykorzysta swoją pozycję w powiecie. Pomianowski się zrazi o Wawru zapomną, a Wicik to typ człowieka umiejętnie się promujacego. Ja głosuję na Artura mam nadzieję, że głos bedzie oddany na zwycięzcę tych wyborów

Wicik ma nasze miasto i burmistrzowanie głęboko z tyłu...
Mierzy znacznie wyżej w partyjnej karierze co nie znaczy że my się powiedzie.
Za pięć lat być może PiS u już nie będzie albo będzie ale znacznie słabszy
Pomianowski nie tyle się zrazi co jego mocodawca czyli pan D. wykombinuje jakąś nową strategię i sam zakadyduje albo kto inny będzie słupem.

Ale to że doradca wójta Wąwolnicy będzie kandydował na burmistrza za 5 lat jest pewne, sprytny fortel wymyślił pan Dunia, chciał osłabić Pisulę, liczył że wygra Kubiś, a tu niespodzianka w pierwszej turze Pomianowski zaskoczył wszystkich i teraz pewnie sam jest przerażony widmem wygranej bo ani wiedzy ani znajomości ani zaplecza, myślę że w Wąwolnicy ciepła i spokojna posadka nie skłoni byłego burmistrza do przyjścia do kazimierskiego piekiełka zresztą jedynie na viceburmistrza = faux pas, tylko kto wtedy może fachowiec Gębal hahaha porażka, jedyne rozsądne rozwiązanie pan Wawer jako zastępca wtedy pan Artur ma mój głos.

Dodaj komentarz