Kazimierz Dolny -Smart City –Mądre Miasto

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

źródło foto /z drona Kazimierz Dolny shutterstock_95426437/

Zapiski z codzienności           14 grudnia 2018 r 

Kazimierz Dolny -Smart City –Mądre Miasto

Nasz podległy zachodnim korporacjom rząd chce uczynić Polskę liderem w Europie w uruchomieniu technologii najnowszej generacji -5G. Dzięki czemu połączymy się z Internetem zawsze i wszędzie. Brzmi to zachęcająco dla przeciętnego użytkownika Sieci. Niestety, jest to technologia całkowicie nieprzebadana pod kątem wpływu na świat ożywiony, która drastycznie zwiększy i tak już wysoki poziom otaczającego nas elektro -smogu.

 Świadomość społeczeństwa w tym temacie jest mała, prawie żadna, a tempo prac ministerstwa cyfryzacji – ogromne.

Polska stała się poletkiem doświadczalny również w tej dziedzinie. Obok szczepień, chemizacji żywności i polityki zniszczenia rolnictwa 5 G stanie się wkrótce elementarnym narzędziem depopulacyjnym.                                                       

Na fb powstała nieformalna grupa: POLSKIE NIE DLA 5G!, na której można znaleźć informacje oraz propozycje działań, które mogą pokrzyżować plany naszym rządzącym. https://www.facebook.com/search/top/?q=polskie%20nie%20dla%205g&epa=SEARCH_BOX

Trzeba działać, bo jak nie my, to kto nas ochroni?…

Kto zna książki Georga Orwella, ten wie, że temu autorowi w roku 1949 (Rok 1984 - Nineteen Eighty-Four) nawet się nie śniło jak daleko posunie się technologia służąca do kontroli mas ludzkich. Technologia 5 G w połączeniu z siecią Internetową to nic innego jak kompleksowa kontrola nad nami wszystkimi.

Kilkanaście dni temu zaciekawiony jakimiś pracami w wąwozie w kierunku wiatraka  w Mięćmierzu poszedłem tam na spacer. Zobaczyłem niedużą koparkę i gruby kabel zakopywany przez sprawną ekipę w trudnym skalistym podłożu. Nawierzchnia wąwozu zryta i pozostawiona sama sobie –reszty dokona natura.

W wielu miejscach końcówki kabla były wyprowadzane na górę, jakby przyłącza elektryczne do skrzynek.

Uspokoiłem się nieco gdy porozmawiałem z byłym burmistrzem Andrzejem Pisulą, który powiedział, że to Orange ciągnie światłowody do sieci telefonicznej i Internetowej. Pan Andrzej powiedział też, że byli u niego w czerwcu tego przedstawiciele T-Mobile i proponowali mu podpisanie umowy na sieć 5 –G, ale on świadomie nie podpisał. Co uczyni kolejny burmistrz? To tylko zależy od nas i od naszej świadomości. W to, że to tylko światłowody Orange nie bardzo wierzę.Czy to Orange, czy T-mobile, czy jakiś inny dostawca sieci telefonii komórkowej to jedna cholera. Oni wszyscy razem współdziałają i wszyscy są wspierani przez te same siły, które zniewalają naród polski.

Szanowni Państwo obserwujmy co dzieje się w naszym miasteczku.To nasza gmina i nasza przestrzeń. Nie pozwólmy jej zniszczyć.

Zajawką tego projektu są krótkie filmiki na Youtubie, w których w sposób kłamliwy usiłują nas przekonać jakie to nowoczesne i pożądane.

 https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=dqwSYuhqqSE

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=WScyeX5UDxg

Holenderski biznesmen –pan Andreas Maierhofer, prezes T-mobile Polska, nie potrafiący słowa po polsku, wciska nam ciemnotę, że robią nam tutaj coś za darmo i jakie wspaniałości będziemy mieć z tego, że uczynią nas smart. Traktując nas przy tym jak mieszkańców Bantustanu. Po coś pan tutaj przyjechał panie Maierhofer? Robić interesy na mało świadomym ludku nadwiślańskim? Czy może z polecenia naszych administratorów z pod londyńskiego pałacu? Czy wiecie jaką pensję ma ten prezes? http://samcik.blox.pl/2017/03/45000-zl-dziennie-Tyle-zarabia-najdrozszy-prezes.html

Niech pan sobie robi takie wspaniałości w Holandii, ale nie u nas. WON!

Po włączeniu masztu 5 G w Holandii kilkaset ptaków lecących na południe na zimowisko padło. Tak samo umierać będą ludzie.

Miasto Denn Haag (Holandia) - w okolicach dworca kolejowego zainstalowano pierwszy testowy maszt 5G, zobacz co działo się z ptactwem. Ewidentnie widać, że 5G to bardzo silna toksyna. Warto przypomnieć, że maszty 2G, 3G, 4G również wywołują masowo nowotwory, oraz choroby autoimmunologiczne, robią to już od ponad 20 lat. Zobaczcie Państwo jakie to są przekręty, teraz będą myśleć jak to wprowadzić legalnie na rynek tak, aby ludzi się nie zorientowali, że umierają od anten.

https://www.youtube.com/watch?v=irpq3M9HDZQ

https://www.youtube.com/watch?v=Wx5Xyb6g6w8

https://www.youtube.com/watch?v=jdDpfLmGA0s

Wprowadzanie 5 G ma wiele aspektów. To totalna inwigilacja i sterowanie masami ludzkimi. Tak jakby było to bezwolne bydło. To wszechobecność orwellowskiego Wielkiego Brata. To sterowanie umysłem, powodowanie bezpłodności całych populacji i wreszcie możliwość uśmiercania każdego, w dowolnym miejscu.

Inżynierowie ostrzegają! Maszty GSM, smartfony i domowe routery Wi-Fi to zabijanie ludzi!

https://www.youtube.com/watch?v=D2XRWNJ7_Js

                                                                             Kochani, obudźcie się!

                                                                                      -Tadeusz Strzępek

Czytany 2919 razy

Komentarze

+5
#17 Tadeusz Strzępek 21-12-2018 19:30
cd. 5 G -Zaplanowane ludobójstwo Polaków: www.youtube.com/.../
+6
#16 chłop z Okala 21-12-2018 12:55
Proszę zapoznać się z bardzo ciekawym materiałem dotyczącym szkodliwości 5G
www.youtube.com/.../
28 lutego 2019r w Krakowie odbędzie się międzynarodowa konferencja - Polska wolna od 5G
Trzeba tam być!
-5
#15 grymas50 19-12-2018 07:49
Cytuję maniek:
@Tadeusz Strzępek dobry tekst .Daje światło ociemniałym ludziom.Niestety nie wiele to pomoże ponieważ szare komórki są szare od smart fonów"
Ociemnialym podaj rękę. niewytrwałym skracaj mękę ....... "
+7
#14 maniek 18-12-2018 23:27
@Tadeusz Strzępek dobry tekst .Daje światło ociemniałym ludziom.Niestety nie wiele to pomoże ponieważ szare komórki są szare od smart fonów
+7
#13 Tadeusz Strzępek 18-12-2018 21:36
cd. uzupełnienie; znakomity materiał pani Ewy Paweli: www.youtube.com/.../
...lekarze i naukowcy (świadomi!) biją na alarm...
+6
#12 Tadeusz Strzępek 18-12-2018 20:08
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
prisonplanet.pl/.../...
to w celu uzupełnienia... + 5 G jest wielokrotnie (kilkaset razy) jest wzmocnione w stosunku do zwykłych routerów... Po wpisach pod tym artykułem widzę jak niska świadomość jest w społeczeństwie na ten temat...
Pana "osaczonego" (ukrywającego się po jakimś "nickiem"? boi się? zadanie dezinformacyjne?...) informuję, że smartfona nie posiadam. Posługuję się starą, 10-cioletnią Nokią, a routery ekranuję i wyłączam na noc...
Do artykułu wkradł się drobny chochlik: brakuje słowa roku w wierszu: ...że byli u niego w czerwcu tego przedstawiciele...
+5
#11 MiKoŁaj 18-12-2018 17:33
Cytuję Mateo:

Takiego smart on line to nie ma żadna inna gmina!

I to trzeźwy!
+10
#10 goj 18-12-2018 16:47
Gojów w kraju nad Wisłą ma nie być. Tworzy się przestrzeń dla szlachty jerozolimskiej. W Izraelu zaczyna brakować wody. Ciekawe co powiedzą za rok, dwa, zwolennicy 5G, kiedy co drugi goj będzie chorował na nowotwory...
-2
#9 osaczony 18-12-2018 15:09
BeS, nie GeS oczywiście przepraszam za pomyłkę.
+6
#8 osaczony 18-12-2018 15:06
"Inżynierowie ostrzegają! Maszty GSM, smartfony i domowe routery Wi-Fi to zabijanie ludzi!"
Hmm, galeria GeS przy Lubelskiej, to nie Pana Tadeusza?
Kontakt z galerią tylko na numer gsm, strona www, facebook, e-mail.
I to wszystko obsługiwane starą nokią 3510 z kolorowym wyświetlaczem?
Bez routera, smartfona, wifi?

Dodaj komentarz