Wydrukuj tę stronę

Jest odpowiedź Parków Krajobraziwych w sprawie studium dla Kazimierza Dolnego

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W załącznikach ( do pobrania ) są ważne dokumenty.

J.K 

Szanowny Panie Radny!

W odpowiedzi na Pana prośbę informujemy, że Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych nie ma dostępu do „wszystkich uzgodnień projektu studium dla Gminy Kazimierz, uzgadnianych w latach 2011 – 2014”. Przesyłamy natomiast skany dokumentów dotyczących zmian studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Kazimierz Dolny na lata 2011 – 2017, znajdujących się w archiwum zakładowym ZLPK. Inne uzgodnienia w tym zakresie znajdują się w Urzędzie Miasta Kazimierz Dolny.

Analiza przesłanych dokumentów pozwoli prześledzić tok uzgodnień projektów zmian studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Kazimierz Dolny, przeprowadzonych przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych, tym samym dając odpowiedź na nurtujące Pana pytania.

Należy zaznaczyć, że opinie wydawane przez ZLPK mają jedynie charakter pomocniczy w sprawie – zatem nie są wiążące dla organu wydającego decyzję 
(tj.: Starosty Puławskiego).

Jednocześnie informujemy, iż Dyrektor Parku Krajobrazowego wyraża swoje stanowisko w formie opinii, badając zgodność projektu danej inwestycji z przepisami nas obowiązującymi, tj.: Uchwałą Sejmiku Województwa Lubelskiego Nr XXIX/407/2017 z dnia 28 kwietnia 2017 r. w sprawie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Opinia ZLPK z dnia 19 lutego 2018 r., znak: ZLPK-Olu.OPK.412.18.2018 w sprawie inwestycji zlokalizowanej na działce nr ew. 48/1 w miejscowości Mięćmierz-Okale, gm. Kazimierz Dolny, została wydana tylko i wyłącznie w oparciu o w/w uchwałę. 

 

W załączniku znajdują się skompresowane skany wymienionych powyżej dokumentów.

                        Z poważaniem                          

 

               p.o. Kierownika Ośrodka

         Joanna Agnieszka Trawińska

         ZESPÓŁ LUBELSKICH PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH 

         OŚRODEK ZAMIEJSCOWY W LUBARTOWIE

  1. ul. Leśna 1, 21-100 Lubartów, tel: 81 851 01 77

         e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                     www.parki.lubelskie.pl

Czytany 925 razy