Wydrukuj tę stronę

Bezpieczeństwo i wizerunek Kazimierza Dolnego

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W ostatnim czasie złożyłem kilka wniosków o interwencję do burmistrza Kazimierza Dolnego. Sprawy są różne.  Począwszy od  wizerunku miasta po bezpieczeństwa osób i mienia. Mieszkańcom Kazimierza serdecznie dziękuję za pomoc i przekazywane informacje o stanie miasta. Wszystkie Państwa wnioski i uwagi na bieżąco przekazuję do magistratu, zachowując pełną  anonimowość.

Obecnie – po 06 maja b.r. - na bieżąco jestem informowany przez pracowników magistratu o sposobie i czasie załatwiania spraw o które wnoszę. Jest to nowa jakość w relacjach obywatel-urzędnik, za co serdecznie dziękuję. Generalnie w miarę możliwości interwencje podejmowane są bez zwłoki, bądź natychmiast.

Jednym  z większych problemów jaki jest do rozwiązania, a  dotyczy zgłoszonej interwencji, jest sprawa wadliwie działającego oświetlenia na Górze III Krzyży. Obecnie instalacja elektryczna ze względów bezpieczeństwa została wyłączona. Trwa ustalanie przyczyn niesprawnie działającego oświetlenia. Sprawa wygląda poważnie. Wygląda na to , że instalacja została zarówno źle zaprojektowana jak i wykonana. Ewentualna naprawa na koszt miasta będzie kosztowała duże pieniądze. Jeszcze nie minął rok od dnia odbioru inwestycji, a oświetlenie nie działa. Dodam, że inwestycja ta kosztowała podatnika około 100 tys. zł.

Poniżej zamieszczone zdjęcia, to załączniki z wnioskami o interwencję. To oczywiście  część spraw którymi się zajmuję.

J.K

IMG 20190806 064302

Czytany 890 razy