Kto nam w mieście podskoczy...,czyli jak radzić sobie z konkurencją

Oceń ten artykuł
(13 głosów)

kurierlubelski

Nowy najemca kawiarni Rynkowa w Kazimierzu Dolnym jeszcze nie rozpoczął działalności gastronomicznej, a już ma kłopoty. Lubelski Wojewódzki Konserwator Zabytków zarzuca mu samowolę. Chodzi o budowę na kazimierskim Rynku ogródka gastronomicznego posadowionego na drewnianym podeście.

https://kurierlubelski.pl/samowola-na-rynku-w-kazimierzu-dolnym-konserwator-zabytkow-mowi-stop-zobacz-zdjecia/ar/c3-14807350

 

Czytany 3482 razy

Komentarze

+8
#28 Roman 24-02-2020 15:04
Cytuję Stanisław:
Romanie (Chyba) pisz już donosik,to zapewne potrafisz robić najlepiej oczywiście nie zapomnij się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem Ha Ha

PRAWDA ZABOLALA
-7
#27 Stanisław 24-02-2020 14:38
Romanie (Chyba) pisz już donosik,to zapewne potrafisz robić najlepiej oczywiście nie zapomnij się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem Ha Ha
+9
#26 Roman 24-02-2020 12:53
Czas najwyższy żeby kazmierskimi bizmesnami przyjzala sie Inspekcja pracy juz nie wspominajac o senepidzie
-5
#25 Romans 24-02-2020 10:36
Cytuję Roman:
Zastanawiam sie kiedy Kazimierz bedzie mial burmistrza takiego co by nim nim nie rządziła lokalna sitwa .Tej lokalnej sitwie to juz dawno sie powinni do d....dobrać robia majątki na tych biednych pracownikach placac marne gorsze.Lol. Wreszcie ktoś zauważył problem płac. Serio? 10 zł za godzinę pracy to mało? Szaleństwo. Można kupić 3 kulebiaki. I jeszcze ma się cały pakiet super ubezpieczeń . Jak nic. Zostawić marzenia i zostać kelnerem w tym mieście.
+4
#24 Roman 24-02-2020 10:16
Zastanawiam sie kiedy Kazimierz bedzie mial burmistrza takiego co by nim nim nie rządziła lokalna sitwa .Tej lokalnej sitwie to juz dawno sie powinni do d....dobrać robia majątki na tych biednych pracownikach placac marne gorsze.
+6
#23 Ola 23-02-2020 16:06
Cytuję S.R.:

Moja najukochańsza stacja..
-6
#22 z rynku 23-02-2020 11:51
Ile decyzji na rozbiórkę było wydanych?
-9
#21 S.R. 23-02-2020 11:49
-5
#20 Xxx 22-02-2020 20:09
Cytuję urzędniczyna:
Zdumiewająca i kompromitująca jest odpowiedź burmistrza:

"Zarówno on, jaki i najemca, liczą na kompromis z Lubelskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków,
w kwestii wyglądu ogródka".

Istnieją określone przepiys, których należy przestrzegać, a burmistrzowi wydaje się, że można szukać kompromisu, czyli NAGINAĆ PRAWO albo je adaptować do własnego widzimisię. Taka postawa dyskwalifikuje kompletnie burmistrza naszego miasteczka! BURMISTRZ dokonuje takiej deklaracji publicznie i tym samym dyskredytuje siebie, powagę urzędu i prawo polskie.

Osiągnął dno dna, a pan konserwator wreszcie się uaktywnił. Czy nie przeszkadzają mu obrzydliwe budy w podcieniach rynku, katastrofalny stan Kamienicy Gdańskiej czy brud i smród na rynku wpisanym do rejestru zabytków? Najwyższy czas wziąć się do pracy panie konserwatorze wojewódzki, bo śpi pan od wielu lat.

W obrzydliwej budzie to ty mieszkasz kundlu. A jak przeszkadza ci brud i smród to ciekawy jestem czy raz poszedłeś i posprzątałeś śmieci czy tylko potrafisz krytykować zza komputera ? Gardzę takimi jak ty.
+2
#19 wacek 22-02-2020 18:48
Cytuję urzędniczyna:
Zdumiewająca i kompromitująca jest odpowiedź burmistrza:

"Zarówno on, jaki i najemca, liczą na kompromis z Lubelskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków,
w kwestii wyglądu ogródka".

Istnieją określone przepiys, których należy przestrzegać, a burmistrzowi wydaje się, że można szukać kompromisu, czyli NAGINAĆ PRAWO albo je adaptować do własnego widzimisię. Taka postawa dyskwalifikuje kompletnie burmistrza naszego miasteczka! BURMISTRZ dokonuje takiej deklaracji publicznie i tym samym dyskredytuje siebie, powagę urzędu i prawo polskie.

Osiągnął dno dna, a pan konserwator wreszcie się uaktywnił. Czy nie przeszkadzają mu obrzydliwe budy w podcieniach rynku, katastrofalny stan Kamienicy Gdańskiej czy brud i smród na rynku wpisanym do rejestru zabytków? Najwyższy czas wziąć się do pracy panie konserwatorze wojewódzki, bo śpi pan od wielu lat.


tajemnicą poliszynela jest, że w miasteczku grube ryby wykorzystują sądy i konserwatora do walki z niewygodnymi osobami/ podmiotami. Więc mnie znającemu ten grajdołek sytuacja nowego najemcy Rynkowej nie dziwi - jest spoza...

Dodaj komentarz