Prokurator stawia zarzuty ws. budowy szkoły w Kazimierzu.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wczoraj odebrałem  z magistratu  pismo z prokuratury. Koperta – jak można było się spodziewać – została otworzona na Senatorskiej 5 . Jak oświadczyła pani sekretarz, Małgorzata Kuś, pismo nie zostało  jednak przeczytane - szkoda . W związku z powyższym zamieszczam je poniżej w całości .

Żeby nie zanudzać, w piśmie najważniejsze jest w zasadzie  ostatnie zdanie. Wątek ten dotyczy wybuchu gazu w szkole – w związku z nowymi ,szokującymi, okolicznościami .Mam nadzieje ,że sprawa w końcu ruszy…Wyłącznie chodzi o wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i zbadanie nowych okoliczności w sprawie.  

Zarzuty  dla „płotek”  o których mowa w piśmie , zupełnie mnie nie satysfakcjonują.  

Sprawa dot.nieprawidłowości przy budowie szkoły  jest poważniejsza niż myślałem . Stąd też – jak sądzę - naciski znacznych notabli na prokuraturę .

Mam również nadzieje ,że  w końcu - kiedy minie panika związana z Covid 19 - Minister Sprawiedliwości zechce wysłuchać moich argumentów.

Nieoczekiwanie w sprawie dochodzenia do prawdy obiektywnej, dot. zarówno wybuchu gazu w szkole , jak i nieprawidłowości przy jej  budowie ,  mam zdaje się sojusznika. To oczywiście dzięki  profilowi „Kazimierz Komentuje „ który zamieścił moją rozmowę z red Wojciechem Biedroniem w „Studiu Polaków”. Tym sojusznikiem(...) jest Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych .

Zapewniam Państwa  -  ze szczególnym uwzględnieniem @ baart i @ Bilski - , że mimo obietnic  nie wszytko mogę zamieszczać .  Dzieje się tak dlatego ,że co rusz wypływają nowe okoliczności…,którymi prokuratora , z wolna , ale jednak się zajmuje.  Prawdę mówiąc już miałem zamieścić dokumenty – w tym przesłuchania świadków – dot. umorzonego śledztwa w sprawie  nieprawidłowości przy budowie szkoły ale znowu coś drgnęło…

Proszę wszystkich o cierpliwość.

J.K

IMG 20200515 071445

IMG 20200515 071510

IMG 20200515 071537

IMG 20200515 071553

Czytany 3109 razy

Komentarze

+3
#37 Meir Bulka 01-06-2020 18:09
Ciekawe, czy prokuratura powiedziała ci, że to także cmentarz żydowski
+3
#36 S.R. 19-05-2020 05:23
@ Al Capone
Wiesz co Mariusz?> Pomyślałem sobie, że własciwym byłoby, żebyś swoje uwagi, prośby kierowane do mnie, podpisywał swoim imieniem a nie nazwiskiem gangstera, który tylu ludzi zamordował. Spełnisz moja prośbę?. Miej baczenie na mój wiek.
-3
#35 S.R. 19-05-2020 04:47
@ Al Capone stwierdzil:
"Wszystkich @S.R krytykujesz za brak noszenia masek a ostatnio to idac po jajka sam nie miales maseczki .Nie pomyslales ze naraziles gospodarzy."

Nie o wszystkich, bo o Tobie nic nie pisałem. Piszesz o jajkach po które poszedłem. Po jajka nie chodzę jeno jeżdżę a podjężdżam pod bramę a pani Krysia je wynosi. Nie napisałeś ile tych jajek kupuję. Zatrzymaj się, kiedy bedziesz przejeżdzał w trakcie tego zakupu a wtedy zobaczysz ile tych jajek jest. Mógłbym wprawdzie napisać ile, ale zainteresowanie tylko Ty wykazujesz. Lubisz jajka ?
+1
#34 Al Capone 18-05-2020 22:18
Cytuję S.R.:
Mały Rynek. Stragany. Sprzedajacy w wiekszości bez masek. Jeden ze straganów, widzę wywieszkę: " sprzedaż masek", podchodzę, za stołem pani, pytam : ta wywieszka " sprzedam.. " aktualna jest ?. tak, a dlaczego pani jest bez maski ? , bo nie będę sie truła.

Pytanie. Czy naprawdę nie mozna zdyscyplinować sprzedajacych i CYGANKI ? Te ostatnie przyjeżdżaja z dziećmi. Aha. Widzialem radiowóz jak wyjechal od strony Fary i SE pojechał dalej.
Wszystkich @S.R krytykujesz za brak noszenia masek a ostatnio to idac po jajka sam nie miales maseczki .Nie pomyslales ze naraziles gospodarzy.
-1
#33 baart 18-05-2020 21:01
Cytuję małojec:
Cytuję baart:
@ JK
nie oczekuję, że będziesz publikował wszystko, lecz że będziesz publikował to co zapowiadasz


A oto cytat JK: "Zapewniam Państwa - ze szczególnym uwzględnieniem @ baart i @ Bilski - , że mimo obietnic nie wszytko mogę zamieszczać . Dzieje się tak dlatego ,że co rusz wypływają nowe okoliczności…,którymi prokuratora , z wolna , ale jednak się zajmuje. Prawdę mówiąc już miałem zamieścić dokumenty – w tym przesłuchania świadków – dot. umorzonego śledztwa w sprawie nieprawidłowości przy budowie szkoły ale znowu coś drgnęło…"

Myślę #baart ,że wiesz o co chodzi w tym wszystkim. Jesteś osobą inteligentną, co najmniej na poziomie średniej w populacji .
Uważam również ,że informacje na blogu są ważne dla opinii publicznej. I co najważniejsze nie przeczytasz o nich gdziekolwiek indziej.


tak o wileu rzeczach można przeczytać tylko tutaj ;
odnoszę się do tego, że JK wielokrotnie twierdził, że za chwilę opublikuje dokumenty potwierdzające jego wpsiy na blogu, po czym zapadała cisza
+12
#32 Z-miasta 18-05-2020 10:12
Czy szkola za 40 baniek jest tak marginalna sprawa ze zwolennicy jej budowy zapomnieli już co głosili?
Zarzyty prokuratorskie w mentalności są czym tak oczywistym? To jakiejś szok.
+11
#31 Z boczku 18-05-2020 09:39
Ciekawe co teraz myślą zwolennicy Dobrej Zmiany czy nadal są zwolennikami tego, że nic się nie robi a krzyczący radni z Wierzchoniowa i Skowieszynka czy Witoszyna gdzie będą nosić swoje głowy tu czy tam. Postawienie paru latarń w przygotowanym gruncie to nie powód do dumy.
+5
#30 S.R. 18-05-2020 09:06
Wracając do handlu na obu Rynkach. W prawie jest tak, że ten kto czerpie korzyści z lokalu, placu itd odpowiada za bezpieczństwo osób tam przebywających. Kto czerpie w tym przypadku korzyści ?.. W tych dniach pobierane są opłaty od wszystkich handlujacych, Czy pobierający te oplaty nie ma obowiazku egzekwowania od nich by na twarzy mieli maski , bo one zapewniaja bezpieczeństwo w okresie pandemii ?. Oczywiście, że ma. W przypadku sprzeciwu, taka osoba powinna być pozbawiona możliwości prowadzenia handlu. To takie proste, bo nasze targowiska to MIKROSKOPIJNE PLACYKI a i jeszcze mamy posterunek Policji, którego policjanci nie odmowia interwencji, kiedy z uciazliwym HANDLOWCEM pobierajcy oplate nie moze sobie poradzić. Poprzez takie działanie policjanci nie będa musieli "tkwić "na targowisku. Jednym słowem potrzeba tylko deczko dobrej woli by uzgodnić wspóldzialanie i je wprowadzić.
Jutro wtorek !!!!!. Bedzie też piatek, sobota i niedziela.
+4
#29 Kij 18-05-2020 08:23
Wbija się w okoliczności przyrody :)
+8
#28 bbbbb 18-05-2020 08:14
bo im to do piaskownicy babki stawiać, ale jak się do tego ma doświadczenie i wiedza "wieloletniego samorządowca", on przecież powinien mieć pojęcie o "powadze urzędu"?

Dodaj komentarz