Wydrukuj tę stronę

Prokurator stawia zarzuty ws. budowy szkoły w Kazimierzu.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wczoraj odebrałem  z magistratu  pismo z prokuratury. Koperta – jak można było się spodziewać – została otworzona na Senatorskiej 5 . Jak oświadczyła pani sekretarz, Małgorzata Kuś, pismo nie zostało  jednak przeczytane - szkoda . W związku z powyższym zamieszczam je poniżej w całości .

Żeby nie zanudzać, w piśmie najważniejsze jest w zasadzie  ostatnie zdanie. Wątek ten dotyczy wybuchu gazu w szkole – w związku z nowymi ,szokującymi, okolicznościami .Mam nadzieje ,że sprawa w końcu ruszy…Wyłącznie chodzi o wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i zbadanie nowych okoliczności w sprawie.  

Zarzuty  dla „płotek”  o których mowa w piśmie , zupełnie mnie nie satysfakcjonują.  

Sprawa dot.nieprawidłowości przy budowie szkoły  jest poważniejsza niż myślałem . Stąd też – jak sądzę - naciski znacznych notabli na prokuraturę .

Mam również nadzieje ,że  w końcu - kiedy minie panika związana z Covid 19 - Minister Sprawiedliwości zechce wysłuchać moich argumentów.

Nieoczekiwanie w sprawie dochodzenia do prawdy obiektywnej, dot. zarówno wybuchu gazu w szkole , jak i nieprawidłowości przy jej  budowie ,  mam zdaje się sojusznika. To oczywiście dzięki  profilowi „Kazimierz Komentuje „ który zamieścił moją rozmowę z red Wojciechem Biedroniem w „Studiu Polaków”. Tym sojusznikiem(...) jest Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych .

Zapewniam Państwa  -  ze szczególnym uwzględnieniem @ baart i @ Bilski - , że mimo obietnic  nie wszytko mogę zamieszczać .  Dzieje się tak dlatego ,że co rusz wypływają nowe okoliczności…,którymi prokuratora , z wolna , ale jednak się zajmuje.  Prawdę mówiąc już miałem zamieścić dokumenty – w tym przesłuchania świadków – dot. umorzonego śledztwa w sprawie  nieprawidłowości przy budowie szkoły ale znowu coś drgnęło…

Proszę wszystkich o cierpliwość.

J.K

IMG 20200515 071445

IMG 20200515 071510

IMG 20200515 071537

IMG 20200515 071553

Czytany 3190 razy