Unieważniono przetarg,winien magistrat

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

zdjęcie /kazimierzdolny.pl fot. Damian Miroński/

Unieważniono przetarg na opracowanie „indywidualne” zmian w  planie przestrzennym dla działki ,położonej w Bochotnicy przy oczyszczalni ścieków.

Chodzi o zmianę w mpzp umożliwiającą  wybudowanie zaplecza sanitarno- socjalnego  dla klubu „Orły Kazimierz”.

Od początku kadencji postulat taki składał radny Damian Miroński - nauczyciel WF-u a zarazem trener najmłodszej kadry "kazimierskich orłów".

Niestety po raz kolejny Referat Inwestycji kazimierskiego magistratu zawalił sprawę. Z przyczyn formalno- prawnych unieważniono przetarg na wyłonienie planistów.

Tak więc przez indolencję urzędników  opracowanie planu przestrzennego zostanie przesunięte w czasie.

J.K

zaw o uniew mpzp

Czytany 1163 razy

Komentarze

+9
#3 Adam 04-07-2020 13:35
Widać jak działa urząd,jasne nikt nie jest nieomylny ale chyba dana komórka w urzędzie to ludzie więc chyba jakaś współpraca być powinna.W prywatnej firmie konsekwencje to by były,ale tu no ku....pan/pani się pomyliła i lecimy dalej.I tak dalej się to toczy.Radny JK ciągle coś wskazuje publikuje pokazuje czarno na białym co się tam dzieje, a towarzystwo się śmieje,drwi z tego i kpi, najgorsze że z prawdy się nabija,czyli sami z siebie patrząc na to z drugiej strony,ale nadejdzie ten moment nadejdzie ten czas,że rozsypie się magistrat w drobny pył i nie będzie co zbierać!!!!
+6
#2 S.R. 04-07-2020 12:01
aha. To już na etapie " zamówienia" PLANISTÓW dano " plamę ?

To już staje się śmieszne. Przetarg oglasza "X" i ten sam "X" go uniewaznia, ponieważ OGLOSIŁ go ŁAMIĄC PRAWO.
I, jak takiego ukarać, jak sam DONIÓSŁ na siebie. Ułaskawienie, jak nic. Z historii ZSRR jest znany fakt , jak to syn doniósł na rodziców, ale tu mamy przypadek, że " doniósł rodzic na SIEBIE". Fakt, jak nic - HISTORYCZNY.
+7
#1 S.R. 04-07-2020 08:32
Czy KTOŚ może to PRZETŁUMACZYĆ na zrozumiały, polski jezyk ?.

Pytanie. Co Pan napisał panie Burmistrzu w napisaniu : " Zamawiajacy unieważnił.................. umowy w sprawie zamowienia publicznego "?

Zreszto. Chodzi o całe pismo.

ps. Może ktoś z WYKONAWCÓW napisze o co chodzi ?

Dodaj komentarz