Tak wybieramy... dyrektora KOKPiT w Kazimierzu Dolnym

Oceń ten artykuł
(12 głosów)

Emocji z wyborem dyrektora KOPiT co niemiara . Mnożą się spekulacje kto pokieruje kazimierską kulturą...Zarządzenie burmistrza  zakłada, że  przewidywany termin zakończenia postępowania konkursowego upływa z dniem  25 stycznia 2020 r . I bądź tu  zdrowy ! 

J.K 

zarzadzenie nr 67 01

Czytany 2810 razy

Komentarze

+3
#31 Lili 27-11-2020 23:53
Mówi się, że Stringmenowi obiecali Dzwonnice, mówi się też, że Stringmen jest w dobrych relacjach z władzą więc trudno to rozkminić. Może to ma być tak, że on na dzwonnika a dziennikarz na dyrektora?;)
+3
#30 ______________ 27-11-2020 07:38
Cytuję Axel:
Napisze jeszcze raz kto startuje,wiemy coś????

termin jest do 4 grudnia więc jeszcze nie wiadomo kto złoży papiery chyba że Rupiewicz i Wawer z Kowalskim już przyjęli dokumenty obiecując załatwienie posady
+5
#29 lusia 26-11-2020 21:46
Cytuję RR:
Komentarz na fb burmistrza do tej decyzji jest bardziej niż kretyński. A może Panie burmistrzu ktoś nie zdążył z papierami??? Bo nam mieszkańcom właśnie takie nasuwają się myśli wobec Pana posta.
I teraz zapytam, dlaczego zatem powołał pan kierownika administracyjnego szkoły w czasie wiosennej pandemii? Teraz zdaje się szkoły także nie pracują, więc tym bardziej pieniądze wyrzucone w błoto.

w marcu kierownik .. dziś oszczędzamy na "dyrektorze kokpit" chyba już nikt się na to nie łapie śmiać się można tylko
+5
#28 Axel 23-11-2020 16:58
Napisze jeszcze raz kto startuje,wiemy coś????
-2
#27 .................... 21-11-2020 14:45
-2
#26 .................... 21-11-2020 12:46
+7
#25 Adam 20-11-2020 20:07
Cytuję ?????:
Ale o co chodzi?chyba że o ten jakiś nowy referat kultury jakiejś?co to za nowy dział w urzędzie?
+10
#24 ROMAN 20-11-2020 17:34
Cytuję ....................:
"Jarosław Pinkas podał się do dymisji
Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas podał się do dymisji. Złożył ją na ręce premiera Mateusza Morawieckiego. Powodem dymisji są "problemy zdrowotne"."

Pan Pinkas mieszka w Warszawie i stad " problemy zdrowotne. My w Kazimierzu, dlatego ich nie mamy . Wprawdzie odpowiedz na interpelacje radnego Ryszarda Rybczyńskiego tego wprost nie wyraża, ale w domysle KLAWO JEST, co widoczne jest w zachowaniu handlowca z Opola Lubelskiego. Tam sprzedaje w maseczce. U nas nie, a sprzedaje mieszkańcom majacym przepisowo zasłoniete twarze. Dlaczego kupują od " SMAGA" ?. Chyba pieczywo tańsze. Jak drogie i dokuczliwe jest leczenie najlepiej zna burmistrz naszego miasteczka. Może zechce JESZCZE RAZ podzielić sie wiedzą na ten temat a najlepiej byłoby, gdyby poinformował o tym własciciela " Smaga" , który tez nazywa sie Smaga a mieszka w Opolu Lubelskim. Wprawdzie o takiej możliwości i POWINNOŚCI pisałem 2 tygodnie temu, ale Burmistrz LEKCEWAŻY ten blog a nieprzychylne komentarze na swoim fb WYMAZUJE o czym pisała RR. Jak żyć panie premierze.? To do Morawieckiego.

Sokolowski zawsze swoje.Milcjant miał się nie udzielac A dalej bzdury wypisuję.....
-7
#22 .................... 20-11-2020 13:05
"Jarosław Pinkas podał się do dymisji
Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas podał się do dymisji. Złożył ją na ręce premiera Mateusza Morawieckiego. Powodem dymisji są "problemy zdrowotne"."

Pan Pinkas mieszka w Warszawie i stad " problemy zdrowotne. My w Kazimierzu, dlatego ich nie mamy . Wprawdzie odpowiedz na interpelacje radnego Ryszarda Rybczyńskiego tego wprost nie wyraża, ale w domysle KLAWO JEST, co widoczne jest w zachowaniu handlowca z Opola Lubelskiego. Tam sprzedaje w maseczce. U nas nie, a sprzedaje mieszkańcom majacym przepisowo zasłoniete twarze. Dlaczego kupują od " SMAGA" ?. Chyba pieczywo tańsze. Jak drogie i dokuczliwe jest leczenie najlepiej zna burmistrz naszego miasteczka. Może zechce JESZCZE RAZ podzielić sie wiedzą na ten temat a najlepiej byłoby, gdyby poinformował o tym własciciela " Smaga" , który tez nazywa sie Smaga a mieszka w Opolu Lubelskim. Wprawdzie o takiej możliwości i POWINNOŚCI pisałem 2 tygodnie temu, ale Burmistrz LEKCEWAŻY ten blog a nieprzychylne komentarze na swoim fb WYMAZUJE o czym pisała RR. Jak żyć panie premierze.? To do Morawieckiego.

Dodaj komentarz