Synonim męstwa, czyli "glanowanie " radnego ciąg dalszy

Oceń ten artykuł
(11 głosów)
zdjęcie /Facebook; Artur Pomianowski-Burmistrz Kazimierza Dolnego /
zdjęcie /Facebook; Artur Pomianowski-Burmistrz Kazimierza Dolnego /

Burmistrz odtrąbił na fejzbuku  znaczący sukces . W końcu jest. W Parchatce będziemy mieli kolejny odcinek chodnika . Post Artura Pomianowskiego otrzymał  mnóstwo „polubień”. W prawdzie nie wiadomo czy „znajomi” radują  się  z  wiadomości, że się udało... , czy z męstwa burmistrza ,który insynuuje coś o dyżurnych „utrudniaczach”. W "galerii zdjęć" -fani.

 

J.K

 

 

Z nieukrywaną radością informuję Państwa, będzie chodnik w Parchatce! Dzisiaj w Zarządzie Dróg Wojewódzkich odbyło się...

Opublikowany przez Artur Pomianowski - Burmistrz Kazimierza Dolnego Wtorek, 1 grudnia 2020

Czytany 2191 razy

Komentarze

0
#47 ______________ 07-12-2020 08:43
nie wiem, odsłuchaj nagranie z sesji, ale z kontekstu wynika, że chyba prywatnie się kontaktowali, widocznie coś mieli do ukrycia
+1
#46 .................... 05-12-2020 08:07
Cytuję _______________:
co ciekawe, kilka osób pisało już o tym, że na nagraniu można usłyszeć jak Rybczyński mowi , że odpowiedział mu zastępca i wszystko te wpisy Kowalski usunął.
Cenzura? Usuwamy niewygodne choć prawdziwe informacje by moc nadal prowadzić swoje intrygi?


Mam rozumieć, że by była PRYWATNA korespondencja miedzy tymi dwoma panami ?

Czy odpowiedz ma nadaną liczbę dziennika i jest odnotowana w ksiażce korespondencyjnej Urzędu ?
+3
#45 _______________ 05-12-2020 07:49
co ciekawe, kilka osób pisało już o tym, że na nagraniu można usłyszeć jak Rybczyński mowi , że odpowiedział mu zastępca i wszystko te wpisy Kowalski usunął.
Cenzura? Usuwamy niewygodne choć prawdziwe informacje by moc nadal prowadzić swoje intrygi?
+1
#44 _______________ 05-12-2020 07:46
na ostatniej sesji, co można odsłuchać w internecie, Rybczyńskiemu przez nieuwagę wymsknęło się, że odpowiedział mu zastępca - rozumiem, ze chodzi o byłego zastępcę Wróbla,
teraz próbują to ukrywać bo jak widać Wróbel kłamał a teraz pewnie nikt mu nie da pracy;

a chodniki powstają nie dzięki protestom tylko dzięki pracy urzędu miasta i ZDW,
w ioski zostały złożone i pieniądze przyznane przed protestem
+1
#43 .................... 05-12-2020 06:44
"Zgodnie z ustawą, w przypadku przemijającej przeszkody w wykonywaniu zadań i kompetencji wójta, burmistrza, prezydenta miasta, w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, spowodowanej niezdolnością do pracy z powodu choroby trwającej do 30 dni, jego zadania i kompetencje, w okresie tej niezdolności do pracy, przejmuje zastępca. W gminach, w których powołano więcej niż jednego zastępcę będzie to pierwszy zastępca.

Kwestię zastępstwa wójta w przepisach antykryzysowych uregulowano analogicznie do obowiązujących rozwiązań ustawy o samorządzie gminnym.

/ ............ /

Zadania i kompetencje wójta przejmuje wówczas jego zastępca, zaś w razie niepowołania zastępcy - osoba wyznaczona przez Prezesa Rady Ministrów. W zakresie przewidzianym tymi przepisami zadania wójta nie mogą być przejmowane przez sekretarza gminy"
/ ........... /
Kto u nas zastepował obu, jednocześnie chorych burmistrzów ? Pytam, bo jak widać, rygory epidemiczne są mocno akcentowane a ich przestrzeganie to wielka powinnośc burmistrza. Jak jest w Kazimierzu / Rynek - wtorek, piątek/to " koń widzi".
-1
#42 .................... 05-12-2020 06:23
"Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz poinformowała w piątek, że jest zakażona koronawirusem. Zapewniła, że czuje się dobrze, a swoje obowiązki będzie wykonywała zdalnie.

"Jestem zakażona COVID-19. Czuję się dobrze, jedynie potrawy straciły smak i zapach. Pracuję w domu. Wbrew niektórym głosom wirus nie jest w odwrocie, a jego skutki trudno oszacować - napisała na Twitterze prezydent Dulkiewicz.Jak dodała, w Gdańsku w listopadzie 888 osób zmarło na Covid-19. "To jeszcze raz tyle, co w listopadzie ub.r. Uważajcie" - zaapelowała.

polsatnews.pl/.../...
0
#41 .................... 05-12-2020 05:31
Z www.kazimierz

"Z tego, co mi wiadomo, ZDW nie zdjął tego zadania z listy planowanych do realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych – radny Rybczyński przytoczył wypowiedź swojego informatora na sesji.
Wypowiedź ta miała formę odpowiedzi na pytania, które wskazywały na źródło tej informacji w Urzędzie Miasta.
Były wiceburmistrz Dariusz Wróbel odmówił w tej sprawie komentarza, podkreślając, że kazimierski etap uważa za zakończony."

Panie Wróbel . Tak zakończony, ale dokumenty to TRWAŁY element pracy kazimierskiego magistratu dlatego pytam, kto podpisał odpowiedz na pytania pana Rybczyńskiego, którego to nazwisko było w niej zawarte ?.

ps. Czy ta OMERTA to warunek pozytywnej oceny pracy w kazimierskim Urzędzie ?.
+2
#40 Romeo 04-12-2020 21:12
Cytuję ....................:
@ lenin.
Kiedy i jaki kupisz ?

"Jaki wpływ pandemia koronawirusa ma na życie milionera?

Na początku pandemii kozaczyłem i udawałem, że jej nie ma. Chodziłem bez maseczki, prowadziłem normalne życie. Potem jednak zdałem sobie sprawę z tego, że trzeba uważać i przestrzegać obostrzeń. Pandemia jest coraz bliżej nas, a gdy osoby z naszego otoczenia zaczynają umierać, trzeba się z nią liczyć coraz bardziej. Nie jestem człowiekiem, który kulom się nie kłania. Z drugiej strony muszę prowadzić biznes. Stąd kupiliśmy w Comarchu samolot, żeby zminimalizować kontakty z ludźmi."

Pewnie córka leninowi kupi Skodę
-2
#39 .................... 04-12-2020 15:02
""Pytacie o moją mniejszą aktywność. Niestety od wielu dni w izolacji zmagam się z COVID-19" - napisał na Facebooku Patryk Jaki.

Zwrócił się też do koronasceptyków. "Osobom, które twierdzą, że COVID-19 nie istnieje, mówię, że nie chciałby się teraz ze mną zamienić. Proszę też o poważne traktowanie obostrzeń i dbanie o własne rodziny" - podkreślił europoseł."
+3
#38 .................... 04-12-2020 08:53
Cytuję Obserwator:
Gdyby nie protest mieszkańców Parchatki nie byłoby odcinka chodnika w Parchatce ani Wierzchoniowie. "Komentujący" hejterzy nie odnoszą się postępowania burmistrza tylko dociekania kto został wykropkowany, chociaż sami nigdy nie podpisali się pod tym co piszą.
Taka prymitywna mentalność.


Czytaj uważnie. To WYKROPKOWANE to podpis osby , która udzieliła odpowiedzi panu Rybczyńskiemu. Z treści tej odpowiedzi wynika, że jakoby pan Pomianowski wydał polecenie temu Komuś, by ten spowodował aby ZWD nie wyraził zgody na budowę tego chodnika. Natomiast na swoim fejsbuku pan Burmistrz piszę, że to właśnie jego zasługą jest, że chodnik zostanie wybudowany, a pan Ryszard Rybczyński jedynie prowadzi oszczerczą politykę wobec jego osoby.
Chyba w interesie pana Rybczyńskiego jest by ujawnił podpis, bo przecież JUŻ sa głosy, że to fałszywka w co ja nie wierzę. Ponadto pismo to było odpowiedzią na INTERPELACJĘ radnego a więc sa to pisma URZĘDOWE, a wiec skad niby utajnienie tego nazwiska.? Gdzie Ty tu widzisz hejtowanie ?

Dodaj komentarz