Wydrukuj tę stronę

Czy działka 48/1 zostanie wyłączna z Planu ,czy przepchnięta przez Burmistrzów.

Oceń ten artykuł
(15 głosów)

Ostatnie notki poświęciłem sprawie, wyłączenia z procedowania w planie ( mpzp ) ogólnym działki 655/6 ,stanowiącej moją współwłasność .

Burmistrz i jego radni podjęli taką decyzję wbrew prawu i zdrowemu rozsądkowi . Burmistrz mając w Radzie większość , niestety może  wszystko…!

Nie pomogły argumenty trzeźwo myślących radnych , które w oczywisty sposób podważyły narrację burmistrza. Jednak obaj burmistrzowie byli nie przejednani . Stali na stanowisku  mówiącym  o konieczności wyłączania działki 655/6  dla dobra mieszkańców . Ich zdaniem działka 655/6 stoi na drodze uchwalenia planu przestrzennego dla Kazimierza . W krótce wykaże ,że  była to zwykła prowokacja i manipulacja. 

Nie dość ,że burmistrz bezprawie wyłączył działkę , to na dodatek włączył ją do tzw. trybu indywidualnego. Po to aby budować czarny pijar.

Jest to nie tylko absurd ale i marnowanie  publicznych pieniędzy.

Przez ludzką głupotę, zawiść  Gmina straci kilkanaście, bądź kilkadziesiąt tysięcy złotych na opłacenie planisty.

Idzie oto aby dla tej działki zmienić studium, która jest solą w oku burmistrza.

Wypowiedź wiceburmistrza Godlewskiego z XXIII sesji RM z 18 grudnia 2020 r jest bezcenna...

„Generalnie ,  Generalnie mogę odpowiedzieć  ,że mamy  duże zastrzeżenia ze strony Konserwatora co do procedowania tego terenu i w tej chwili jesteśmy w takim stanie takiej  sytuacji wygląda na to ,że konserwator nie puści nam planu z uwagami  dotyczącymi działki 655/6,uwagami mieszkańców .  No i jesteśmy w takiej sytuacji ,że wygląda na to ,że albo możemy przedłożyć plan mpzp z wyłączoną działką 655/6,tak wymaga ,tak wynika w tej chwili ze stanowiska konserwatora Albo jest albo w dalszym ciągu  pracować nad planem jako całością z tą działką ,tak ażeby uwzględnić stan, stanowisko konserwatora.”

E - sesja od :0, 37:53-039:13  https://esesja.tv/transmisja/11943/xxiii-sesja-18-grudnia-2020-r.htm

Jak pamiętamy w  2019 wybuchła afera związana z budową „rezydencji”  za wiatrakiem…w Mięćmierzu.

Wszystko przez przekręt w mpzp z roku około 1998 .

Obecnie burmistrz chce tą działkę przepchnąć w Planie ,tak aby postawić kropkę nad "i". Mimo negatywnych uzgodnień kluczowych instytucji. 

O tym jednak się nie mówi. Być może dlatego ,że właścicielami domu z widokiem za „milion dolarów” jest   rodzina wiceburmistrza Godlewskiego.

W załącznikach dwa postanowienia z  którymi  warto się zapoznać.  - CDN.

J.K  

uokik

Czytany 3148 razy