Przetarg na stragany przy Małym Rynku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Burmistrz Kazimierza ogłosił przetarg nieorganiczny pod najem miejsc handlowych przy ulicy Mały Rynek.

Zgodnie z przyjętą przez Radę Miejską  uchwałą w lutym br., na terenie Małego Rynku handlować będzie można ( poza dniami targowymi )  wyłącznie  ze straganów.

Obowiązek wykonania straganów - po wcześniejszym uzgodnieniu z Konserwatorem  - należeć  będzie  do  osób, które wygrają przetarg.

Tak więc koncepcja wozów cygańskich, która miała być realizowana , jak na razie idzie w zapomnienie.

W załącznikach do pobrania pełna dokumentacja przetargowa.

J.K   

maly rynek

Czytany 1387 razy

Komentarze

+5
#9 Luna 23-02-2021 09:45
Cytuję WiARA:
Wreszcie www.kazimierz o epidemii i Kazimierzu.

kazimierzdolny.pl/.../...

Daj żyć.
-3
#8 WiARA 23-02-2021 05:10
Wreszcie www.kazimierz o epidemii i Kazimierzu.

kazimierzdolny.pl/.../...
-1
#7 WiARA 23-02-2021 04:27
Trudno W WIĘKSZOŚCI nie zgodzić sie z komentarzem " KarNawał". Jedynym logicznym rozwiazaniem są SZCZEPIENIA. Nasz Przychodnia wykonuje je bardzo sprawnie. Zachęcam, by czuć sie bezpiecznie. Nie tylko " czuć" ale i faktycznie bezpiecznie. Ja tak mam.
-3
#6 WiARA 23-02-2021 04:22
Dziennie - w piątek, sobotę i niedzielę - policja nakładała ok. 1600 mandatów z powodu niestosowania się do obowiązujących obostrzeń. Tylko w Zakopanem nałożono prawie 300 mandatów. Takie dane podał w programie "Newsroom" Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji. - Zachowania niektórych osób, które nie chcą stosować się do poleceń, są skandaliczne - podkreślił. Podał przykład osoby, która zamiast założyć maseczkę po interwencji policji, próbowała wręczyć łapówkę. - To od nas samych zależy, czy będzie mogli liczyć na wcześniejsze zniesienie niektórych kolejnych obostrzeń czy wręcz przeciwnie - dodał.
wczoraj (16:11)

Komentarze (248)
wczoraj (21:38)
Kar NawałJeżeli myślicie, że przestrzeganie kwarantanny przyśpieszy zniesienie obostrzeń, to jesteście w grubym błędzie. Rok ograniczeń w kontaktach to tak naprawdę rok bez wymiany bakterii i wirusów. Słowem - w plecy rok budowy czy właściwie rozwoju odporności. Teraz każde zmniejszenie obostrzeń będzie skutkowało falą przeziębień. Oczywiście wszystko to będzie podciągane pod COVID. Tą metodą nigdy nie wyjdziemy z kwarantanny i obostrzeń.
zobacz więcej komentarzy (248) "
+4
#5 Zbyszek 22-02-2021 16:07
Redaktor pewnie polewał byłemu burmistrzowi .Teorie spiskowe
-7
#4 arystoteles 22-02-2021 15:21
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
kazimierzdolny.naszemiasto.pl/ .../...
potraktowali go bardzo łagodnie grzywna jak za wykroczenie..., a jak myślicie kto pokrył koszty sprawy sądowej? :D
0
#3 WiARA 22-02-2021 15:08
Przecież pani rzecznik policji nie wypowiedziała , że chodzi o " byłego burmistrza". Ja na Jej miejscu temu redaHtorowi juz niegdy nie udzieliłbym informacji a o powyzszym powiadomiłbym dyrekcję radia Lublin.
0
#2 WiARA 22-02-2021 15:03
Odnośnie KOMUNIKATU.

Paskudne to, bo przecież redaHtor faktycznie wymienił nazwisko, a przecież ta osoba NIE PEŁNI publicznej funkcji. Czy nie jest to naruszenie RODO ?
Paskudny pismak.
+6
#1 WiARA 22-02-2021 15:00
"Obowiązek wykonania straganów - po wcześniejszym uzgodnieniu z Konserwatorem - należeć będzie do osób, które wygrają przetarg."

Czy nie lepiej byłoby, gdyby to Burmistrz/ radni/ uzgodnił z Konserwatorem , jaki to ma być ten stragan, i właśnie w przetargu jego wygląd i koszt przedstawić, jako warunek ubiegania się o stanowisko handlowe. Przecież te INDYWIDUALNE uzgodnienia będa nie tylko zróżnicowane ale i indywidualnie kosztowne, a ponadto czy konserwator znajdzie na to czas. Przecież to dla niego " piaskownica" a nie uznana praca.
Może jednak chodzi o " kolorowe jarmarki ", ale czy uzgodnił to z radą i konserwatorem. ?

Dodaj komentarz