Plan przestrzenny dla Kazimierza nie zostanie rychło uchwalony

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

W grudniu 2020 r wiceburmistrza Bartłomiej Godlewski  zapewniał mieszkańców ,że plan przestrzenny dla Kazimierza zostanie uchwalony do końca pierwszego kwartału. Jedyną przeszkodą miała być działka stanowiąca moja współwłasność. Po wyrugowaniu działki 655/6 z procedowania nadal jest problem. Okazuje się ,że faktyczną przeszkodą do uchwalenia planu jest -  między innymi -działka 48/1, nalężąca do kuzynki wiceburmistrza Godlewskiego. O sprawie pisałem w styczniu br. https://www.januszkowalskikazimierz.pl/z-miasta/z/2261-czy-dzialka-48-1-zostanie-wylaczna-z-planu-,czy-przepchnieta-przez-burmistrzow.html

Wygląda na to , że plan jeszcze długo nie zostanie uchwalony. Postprawda została obnażona . Państwa zapraszam do zapoznania się z postanowieniami instytucji uzgadniających – w załącznikach do pobrania.

J.K

Czytany 1833 razy

Komentarze

-2
#60 WiARA 27-03-2021 03:26
Cytuję Grymas 50:
Janusz rozumiem że ten @Wiara to kolega po fachu ale wypisuję tu brednie nie na temat aby ten Cowid I Cowid. Pewnie facet już psychiczny się zrobił więc go zablokuj bo ten blog nie ma sensu bycia.

Ty o mnie ?. A cóż Ty piszesz?. Nawet nick przywłaszczyłeś, a takich nazywa sie " łobuz" . O Covidzie pisze cały świat bo to temat Nr 1. Odpisz lepiej na moje pytanie , bo doskonale wiesz , że pytanie jest zasadne . Wprawdzie informacje NE BIEŻĄCO powinniśmy uzyskiwać od Burmistrza, ale to w naszej rzeczywistosci jest NIEREALNE. Głośno o naszej Poczcie. Jesli to plotka to NATYCHMIAST powinna być zdementowana przez Niego, a jesli nie, to tym gorzej o Nim świadczy, że nie informuje.

ps. Bym był w temacie, to napisz co wiesz o Puławskiej. haha, To Twoje " aby" wystepuje w wielu nickach. Tyle ich posiadasz co pan Obajtek nieruchomości ma.
+6
#59 Grymas 50 26-03-2021 22:13
Janusz rozumiem że ten @Wiara to kolega po fachu ale wypisuję tu brednie nie na temat aby ten Cowid I Cowid. Pewnie facet już psychiczny się zrobił więc go zablokuj bo ten blog nie ma sensu bycia.
+18
#58 Gość 26-03-2021 18:57
Cytuję Anonim:
Nie samym planem Kazimierz żyje, może z innej beczki, co np. słychać w kulturze, u pana od fundacji czasem coś się dzieje a w "dzwonnicy kultury" i kokpit nuda nuda nuda

Odpowiem: np. w fundacji słychać radio, w dzwonnicy głuchą ciszę, ewentualnie dzwony z fary a resztę sam sobie dopowiedz ... .
-11
#57 WiARA 26-03-2021 13:49
"COVID-19 Government Response Tracker", czyli wskaźnik mierzący siłę obostrzeń, dla Czech wynosi ponad 80 w skali do 100. Do maksimum żaden kraj się jednak nie zbliżył, bo oznacza on całkowite zamknięcie każdej dziedziny życia

Skąd czeskie problemy z wirusem? Jak wskazuje dr Martyna Wasiuta z Ośrodka Studiów Wschodnich, to miks wielu czynników. Po pierwsze rozwój pandemii w oczywisty sposób przyśpieszył wraz z pojawieniem się brytyjskiej wersji koronawirusa. Ta zdecydowanie łatwiej się rozprzestrzenia, a więc siłą rzeczy wskaźniki wędrują w górę.

Problemem jest jednak… stosunek Czechów do obostrzeń. Jak wskazuje dr Wasiuta w swojej analizie, niemal połowa Czechów z objawami koronawirusa wciąż normalnie funkcjonuje. Nie izoluje się, nie zostaje w domu, nie czeka na poprawę stanu zdrowia. Zamiast tego pracuje i spotyka się ze znajomymi. I jednocześnie Czesi wyjątkowo rzadko przyznawali się, z kim spędzali czas. Po co? Po to, by nie wysyłać innych na kwarantannę."hmm. Rzadko, ale widzę patrol policyjny do Mięćmierza. Co się dzieje ?. Może @ Miećmierzanka wie ?. Ten @ Z miasta wie na bank, ale on z MIASTA.
-11
#56 WiARA 26-03-2021 13:38
" Dr Cholewińska-Szymańska: Przez ostatni rok ponad 50 tys. ludzi umarło na COVID. To tak, jakby z mapy Polski zniknęło jedno średniej wielkości miasto

- Nie umiem powiedzieć, czy nie będzie czwartej fali jesienią, nie umiem powiedzieć, czy za chwilę nie wytworzy się taka zmutowana chimera, przy której obecne warianty brytyjski, czy brazylijski będą się wydawały niegroźne - przyznaje dr Grażyna Cholewińska-Szymańska, specjalistka chorób zakaźnych. Ekspertka podkreśla, że jeżeli jako społeczeństwo nie zaczniemy się zachowywać odpowiedzialnie, pandemia może zostać z nami na długo."

Postawmy Jej minusy. Co Ona bredzi ?. @ Z miasta. Ciebie pytam, bo @ lenin chyba , sorry, CHYBA nie czyta.
-11
#55 WiARA 26-03-2021 09:06
" Badania prowadzimy od dwóch tygodni, więc to dopiero początek. Zainteresowanie jest olbrzymie – powiedział Kuczyński. Do tej pory, na test zgłosiło się ponad 500 mieszkańców.

Koszt badania to 50 zł. Jest to znacznie tańsza opcja niż, gdyby mieszkańcy mieli sami spróbować je wykonać. Cena detalicznego testu mogłaby wynosić nawet ponad 350-400 zł. Powoduje to duże zainteresowanie nie tylko mieszkańców samego miasta, ale i innych sąsiednich miejscowości, którzy chcieliby z tego testu skorzystać.

Jak przyznał burmistrz Szczuczyna, 65 proc. przebadanych osób było zakażonych koronawirusem lub przeszło infekcję wywołaną COVID-19. Kuczyński dodał, że ta liczba zaskoczyła władze miasta.- Pierwsze zaskoczenie w trakcie naszych prac i badań było, gdy przebadaliśmy pracowników Urzędu Miasta. Okazało się, że na 24 osoby, które tu pracują, tylko trzy nie miały kontaktu z koronawirusem. Ja również przeszedłem zakażenie, nie miałem żadnych objawów. Jedynym śladem po tym zakażeniu jest poziom przeciwciał, jaki posiadam – przyznał Kuczyński."
+23
#54 Anonim 26-03-2021 08:25
Nie samym planem Kazimierz żyje, może z innej beczki, co np. słychać w kulturze, u pana od fundacji czasem coś się dzieje a w "dzwonnicy kultury" i kokpit nuda nuda nuda
+8
#53 z miasta 25-03-2021 23:17
Cytuję Grymas 50:
Gdzie się podział prezes z Mìęcmierza i Ci wszyscy od krajobrazu co tak krytykował
li budowę za wiatrakiem . Teraz dewastacji krajobrazu nie widzą na Górnej Puławskiej.

Pobieram twój głos.
Lokalny portal pulawy.24wspolnota.pl rozpisuje się o naszym burmistrzu.
"Dodatkowo Arturowi Pomianowskiemu RIO zarzuca nieterminowe podjęcie czynności zmierzających do zatrzymania wadium wniesionego przez wykonawcę, który uchylił się od zawarcia umowy, z racji czego Kazimierz miał stracić 70 tys. zł. W tym przypadku chodzi o remont drogi z Parchatki do Zbędowic."

Szkoda mi tego człowieka, naprawdę .
+16
#52 Grymas 50 25-03-2021 22:19
Gdzie się podział prezes z Mìęcmierza i Ci wszyscy od krajobrazu co tak krytykował
li budowę za wiatrakiem . Teraz dewastacji krajobrazu nie widzą na Górnej Puławskiej.
+5
#51 Z miasta 25-03-2021 19:37
Pewnie proboszcz za duzo na tacę brał kiepsko zdrowaśki odmawiał kogo dopadło. J

Dodaj komentarz