Orzeczenie SKO w sprawie Mięćmierza

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Temat prowadzonej inwestycji  w Mięćmierzu od kilku dni elektryzuje kazimierską społeczność, głownie z powodu lokalizacji. Teren na którym prowadzona jest budowa  należy do strefy chronionej w której obowiązuje  bezwzględny zakaz  zabudowy. Mimo to w mpzp z 1998 r działka  ma zapisy MNj ( zabudowa mieszkaniowa ) . Dotarłem  do dokumentów  studium i kierunków  zagospodarowania Miasta i Gminy Kazimierz Dolny z 1995 r z których wynika ,że przedmiotowy teren nie był przeznaczony pod zabudowę. Opracowywany  plan miejscowy  musi być spójny ze studium. Oznacza to ,że  zgodnie z prawem w planie  zagospodarowania przestrzennego z 1998 r nie  mógł znaleźć się zapis, że działka nr 48/1 jest działką  budowlaną . Jest niemal pewne ,że doszło do złamania prawa, po przez dorysowanie symbolu MNj . Obecnie czekam na odpowiedź na wniosek od  Lubelskiego Konserwatora Zabytków , czy  w wersji   projektu planu  ( mpzp ) z 1998  r wysłanego  do uzgodnień ,  przedmiotowa działka była  zaznaczona jako budowlana .  W mojej ocenie nie . Śmiem twierdzić ,że  do sfałszowania dokumentu Planu doszło  najprawdopodobniej  po 17 czerwca 1998 r , tj. po  uchwaleniu przez Radę Miejską planu zagospodarowania przestrzennego.

Stosownie złożę również  wniosek do Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym aby zajęła się sprawą .

J.K

Kozłowski SKO decyzja 1

Kozłowski SKO decyzja 2

Kozłowski SKO decyzja 3

Kozłowski SKO decyzja 4

Czytany 1584 razy

Komentarze

+13
#84 Aras 14-07-2019 11:12
Cytuję S.R.:
@ Aras
Podziwiam. Już umiesz pisać. Pamiętaj. Pisać należy prawdę a słuchaj tych . którzy ja piszą i PRZEPISUJ / bo umiesz/ ją dalej. Pamiętaj o jednym. " kłudka" pisze się prze ZWYKŁE.


Tyle dobrych rad i wytycznych otrzymałem od @S.R.- człowieka WYKWALIFIKOWANEGO. Jakie to szczęście mieć Jego i jemu podobnych w naszej społeczności.
+4
#83 baart 14-07-2019 09:57
Cytuję Kasia:
Nie moge sie doczekac tego spotkania na Okalu .Mam nadzieje ze na owym spotkaniu pojawawia sie panowie Pniewski i Sokolowski .Wtedy pewne sprawy ujawnimy mieszkancom Okala.

kiedy to spotkanie?Cytuję S.R.:
hmm. Siedem kliknięć coby DOSTAć SIĘ na pierwszy plan komentarzy. haha. Ależ one dosadne i prawdziwe, bo błędy w pisowni o tym świadczą.
Tego co pisze @ baarty nie ma co co komentować bo to Idiota. . Trudno tez odnioeść się do nie których , bo @ baart , jako ,że Idiota, to posługuje się kil-koma nickami.

Panie milicjancie - znowu Pan mnie obraża bez żadnych argumentów - przyzwyczajenie z PRL pewnie jeszcze,
i używam jednego nicka
0
#82 baart 14-07-2019 09:54
Cytuję Kasia:
Nie moge sie doczekac tego spotkania na Okalu .Mam nadzieje ze na owym spotkaniu pojawawia sie panowie Pniewski i Sokolowski .Wtedy pewne sprawy ujawnimy mieszkancom Okala.

kiedy to spotkanie?
+3
#81 Bilski 14-07-2019 01:05
@janusz tylko żeby to było coś konkretnego a nie kolejny kapiszon.
-4
#80 J. K 13-07-2019 23:34
Nie zaglądalem kilka ładnych godzin i co ja widzę. 80 komentarzy. Super. Tyle tylko że temat schodzi na plan dalszy. Widocznie cześć komentatorów jest opłacanych. Jutro dodam dokumenty ws Mięcmierza. Będzie się działo. Dobranoc
+11
#79 Aras 13-07-2019 23:07
[quote name="S.R."]I tak na koniec @ Aras.
Silisz się na faceta,ktory POZNAŁ inny swiat, a pracując jako NIEWYKWAFILIKOWANY pracownik w kraju innym , jak Polska, uznałeś się lepszym, jak my np. z Okala i Miećmierza./ Wytlumacz.[/quote
]
@S.R. Skoro wiesz, że jestem pracownikiem niewykwalifikowanym to musisz koniecznie podzielić się tą informacją z właścicielem firmy dla której obecnie pracuję. Widzisz, On ma inne informacje. Sam płacił za pewną część moich kwalifikacji. Chetnie dam Tobie namiar, abyś mógł złożyć odpowiedni donos :lol: :lol: :lol:
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że moje skromne kwalifikacje to nic w porównaniu z Twoimi. Ciebie szkolili pierwszorzedni fachowcy :lol: :lol: :lol:
-12
#78 S.R. 13-07-2019 23:05
@ Aras
Podziwiam. Już umiesz pisać. Pamiętaj. Pisać należy prawdę a słuchaj tych . którzy ja piszą i PRZEPISUJ / bo umiesz/ ją dalej. Pamiętaj o jednym. " kłudka" pisze się prze ZWYKŁE.
+5
#77 Kasia 13-07-2019 23:03
A ja panowie napisze ksiazke pt.Sasiad Roman wódeczka lody i chamskie zachowanie.
-8
#76 S.R. 13-07-2019 22:57
@ Bilski.
Ooo. " Mięćmirski towarzyszu"

Jednak jesteś Nieuk. Wiedz, że przymiotnik " towarzysz"" to najbardziej empatyczne określenie bratniej duszy.
Termin " towarzysz" po raz pierwszy nabrało pejoratywnego wydzwieku, kiedy przywódcy rewolucji w Rosji tak nazwali swoich ZWOLENNIKÓW.
@ Bilski/
Jeśli @ Bilski nie zrozumial co napisałem to niech poprosi a wytłumaczę.
+7
#75 Aras 13-07-2019 22:50
Cytuję S.R.:
"
Ostro. Radzę wziąć coś, lub wypić na uspokojenie. @S.R. Nie zamierzam nic Tobie wskazywać bo to nie ma sensu. Ja przedstawie fakty, na co Ty odpowiesz półinformacjami. Twoim zdaniem nie ma miejsc gdzie właściciel decyduje o swojej nieruchomosci? Nie mówię że w 100%. Są i to nawet w tym kraju. Są powiaty i gminy w których mieszkańcy jak i ludzie przyjezdni są traktowani zupełnie inaczej niż tutaj. Z tym tylko wyjątkiem, że w tamtych miejscach naród jest traktowany równo. Nie ma mafii i układów. Jednak dla ludzi siedzących w starych układach jest to ciężkie do zrozumienia."

Nad Wisla w dolinie , mieszkala dziewczyna ............ "" Dziecko. O czym Ty ? Żyjesz Ty? Naczytałeś si e,/ o ile czytasz książki / kryminałów z serii" Sowa na tropie"

ps, A tak serio. Czytasz książki ?

Nie potrafię czytać, jestem tym drugim który potrafi pisać :lol: :lol: :lol:

Dodaj komentarz