Uwaga!! Zostało 8 dni !

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Przypominam, że do 28 czerwca 2011 roku   istnieje możliwość składania uwag do wyłożonego projektu  zmiany studium Kazimierza Dolnego. Wszyscy zainteresowani mogą wnieść uwagi do wyłożonego studium, również Ci, którzy wcześniej nie składali wniosków o przekwalifikowanie swoich działek. Każda wniesiona uwaga będzie traktowana jako wniosek do zmiany studium i będzie podlegała indywidualnemu rozpatrzeniu. Dlatego proszę  Państwa o poinformowanie wszystkich  zainteresowanych, sąsiadów, znajomych, wszystkich dla których przyszłość Naszej gminy jest ważna. Jest to sprawa niezmiernie istotna, wręcz fundamentalna. Bedzie decydowała o przyszłości Naszego miasta i gminy  w perspektywie  najbliższych 15-20 lat. Uwagi mogą być wnoszone również  w kwestiach ogólnych, dotyczących całego studium, również  kierunków i uwarunkowań. Dlatego zachęcam Państwa do wnoszenia uwag. Forma uwagi, praktycznie nie ma znaczenia.

Janusz Kowalski

Czytany 6582 razy

Dodaj komentarz