Rośnie liczba zakażonych w kazimierskim Urzędzie

Oceń ten artykuł
(10 głosów)

W dniu dzisiejszym ( 12.09.2020 ) otrzymałem informację o kolejnych osobach zakażonych koronawirusem w kazimierskim magistracie . Wiele wskazuje na to , że wirusem Sars cov 2 zakażonych jest  nie dwóch – jak zapewniał burmistrz – a 4 urzędników Miejmy nadzieję , że do sprawy odniesie się sam burmistrz, bądź ktokolwiek z kazimierskich oficjeli.  

Zaraza, która dopadła kazimierski magistrat odbija się na nas wszystkich . Urząd nie działa jak należy. W ostatnich dniach  wielokrotnie usiłowałem się  dodzwonić  się do pani Sekretarz, bezskutecznie . Oznacza to , ni mniej, ni więcej, że  magistrat nie ma osoby decyzyjnej. Pytanie, co załatwianiem pilnych, nie cierpiących zwłoki spraw ? Nie wiadomo !

Muszę  przyznać ,że przez to cowidowe nieszczęście jakie dopadło nasz Urząd ,  burmistrz  zdobywa fanów. Facebook „Artur Pomianowski Burmistrz Kazimierza Dolnego” cieszy się niebywałą popularnością.

J.K

Można śmiało powiedzieć ,że dzień bez kompromitacji magistratu, dniem straconym.

Ostatnio - po rocznej przewie- na oficjalnej stronie Urzędy Miasta ukazał  materiał prasowy- urzędnika anonima . W prawdzie nie wiemy kto ów za żurnalista ale… Jak się wydaje,  może być to osoba z powikłaniami wywołanymi Sars Cov 2 , której wirus uszkodził  zwoje…  odpowiadające za myślenie.  

...Szanowni Państwo, przeczytajcie sami:

„Dementujemy także informacje, jakie ukazały się wtorkowym wydaniu "Wspólnoty Puławskiej", na stronie tytułowej, stanowiące zajawkę do artykułu z pierwszej strony wkładki, jakoby na dzień wydania czasopisma zarażonych było 3 pracowników ratusza”

http://www.kazimierz-dolny.pl/miasto/aktualnosci/filter/1/3770,informacja-dotyczaca-pracy-urzedu-miasta-w-kazimierzu-dolnym.html

Chyba każdy – poza planktonem – wie, że strony Internetowe Kazimierza czytają osoby odwiedzające miasteczko.

Stwarzanie zatem atmosfery grozy, przy braku rzetelnych informacji o koronawirusie  jest jakimś żartem.

Spieranie się z gazetą „WP” i zarzucanie dziennikarzowi rozpowszechnianie kłamstwa jest totalną kompromitacją.

Tym bardziej , że nikt tak naprawdę nie wie ilu było , czy jest nadal zakażonych w urzędzie .  

Jeśli się mylę, to proszę powiedzieć, ilu urzędników , radnych mających styczność z burmistrzami , miało badania przesiewowe na koronawirusa ?

Z tego co wiem większość z nas miała jedynie wywiady z sanepidem.

Tak więc zapewnianie opinii publicznej,że chorych było jedynie dwóch urzędników, jest poważnym błędem.

Najwyższy czas  panie burmistrzu zmienić sztabowców. Sorry, że  pojadę Sienkiewiczem ale inaczej się nie da -  [...] bo tak sobie myślę, że prawda to owies, a łgarstwo sieczka.

W  dzisiejszym  Internetowym wydaniu  „Wspólnoty Puławskiej” gazeta podtrzymuje swoje  informacje, gdzie czytamy :

„Trzy osoby z dodatnim wynikiem testów – wśród nich burmistrzowie – i 18 urzędników na kwarantannie. Tak wygląda obecnie sytuacja w Kazimierzu Dolnym. Jak potwierdza lubelski sanepid, koronawirus trafił tutaj z Opola Lubelskiego”

https://pulawy.24wspolnota.pl/wiadomosci/koronawirus-trafil-z-opolskiego-wesela-do-ratusza-w-kazimierzu/uKuygHVqW5BjIBca6in8

Może w końcu dowiemy się panie burmistrzu jakie są fakty, i co jest z tą koronką…?

J.K

Czytany 3260 razy

Komentarze

+1
#48 medyczny 17-09-2020 14:37
Cytuję Ciekawski:
Skoro kwarantanna trwa 10 dni to dlaczego urząd jest dalej zamknięty a większość pracowników w domach. Może czas na Wyjaśnienie mieszkańcom całej sytuacji.

prosta odpowiedź na twoje pytanie, a no dlatego że w tym przypadku termin kwarantanny liczy się od ostatniego dnia pobytu w urzędzie osoby zdiagnozowanej z covid 19 (ryzyko kontaktu z innymi), a ponieważ do minimum ograniczono liczbę testów (bo w końcu wirus ma być w odwrocie, bo władza tak mówi, a władzy trzeba się słuchać, najprostszym sposobem na obniżenie liczby zarażonych w statystykach jest zmniejszenie liczby wykonywanych testów ), w końcu gdy 7 września w urzędzie zrobiono test osobie u której wirus zaczął dawać znać a która przychodziła do pracy, to kwarantanna będzie trwała do 17 września
+5
#47 Aaa 17-09-2020 10:11
A ten pan od informacji i promocji to pracuje w urzędzie? Podobno prawie go nie widują. A i informacji na stronie jak kot napłakał
+6
#46 Ciekawski 16-09-2020 07:04
Skoro kwarantanna trwa 10 dni to dlaczego urząd jest dalej zamknięty a większość pracowników w domach. Może czas na Wyjaśnienie mieszkańcom całej sytuacji.
-4
#45 S.R. 15-09-2020 13:59
Epidemii nie ma.

"W niedzielę w Warszawie odbędą się z kolei prezydenckie dożynki. W tym roku doroczne święto plonów z udziałem pary prezydenckiej odbędzie się na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Dotychczas prezydenckie dożynki odbywały się tradycyjnie w Spale (woj. łódzkie). W tym roku ze względu na epidemię koronawirusa zrezygnowano z tego zwyczaju i dożynki odbędą się w stolicy."
-2
#44 S.R. 15-09-2020 13:34
Cytuję sufler:
Ciii, podobno u następnych osób z magistratu wykryto koronawirusa. Ale błagam wszystkich - zachowajcie to w tajemnicy, ciii........


"https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na -swiecie,indonezja--nietypowa-kara-za-brak-maseczk i--buntownicy-maja-kopac-groby-dla-ofiar-covid-19, artykul,64460866.html
-1
#43 S.R. 15-09-2020 11:31
Cytuję S.R.:
@ Zośka.

Napisałaś o " podniece". Mozesz coś bliżej ?>


Mariusz. Co, oprócz przyczepy kempingowej, widać z okna z domu, który ciągle nawiedzasz.?
+2
#42 sufler 15-09-2020 11:26
Ciii, podobno u następnych osób z magistratu wykryto koronawirusa. Ale błagam wszystkich - zachowajcie to w tajemnicy, ciii........
-3
#41 S.R. 13-09-2020 09:41
@ Zośka.

Napisałaś o " podniece". Mozesz coś bliżej ?>
-5
#40 S.R. 13-09-2020 09:37
Zosieńko.
Włoż koszulkę z napisem " Cytuję S.R.:
Myślą INACZEJ, ale nie wiedzą . " Chryste Króluj Nam"

onet.pl/.../k4j26j3,79cfc278

To na pewno pomoże, ale Tobie. Jesli nie wierzysz w istnienie koronawirusa to też nie wierzysz w w napis na koszulce. Dlaczego ?. Pomyśl.
+3
#39 Zoska 13-09-2020 09:26
Cytuję S.R.:
"Do soboty potrwa kwarantanna dyrektorów z kazimierskich szkół gminnych i przedszkola, którzy uczestniczyli w spotkaniu z burmistrzem, którego zdiagnozowano obecność covid-19.
Wczoraj decyzją Sanepidu dyrektorzy kazimierskich szkół gminnych i przedszkola zostali profilaktycznie skierowani na kwarantannę. Ma ona trwać 10 dni od kontaktu bezpośredniego z burmistrzem, u którego testy potwierdziły obecność koronawirusa. Dyrektorzy spotkali się z burmistrzem w środę 26 sierpnia na omówieniu przygotowań do nowego roku szkolnego. W domach zatrzymani zostali także ich domownicy.
- Czuję się bardzo dobrze – mówi Janusz Raczkiewicz dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu. – Szkoła pracuje na dotychczasowych zasadach. Pozostaję w kontakcie telefonicznym ze swoimi współpracownikami, tylko wszelkie dokumenty będą musiały poczekać na mój podpis do poniedziałku.
Jak twierdzi dyrektor Raczkiewicz, nauczyciele mogą się czuć bezpieczni.
- Taką informację otrzymałem wczoraj z Sanepidu – mówi dyrektor GZS."

Czy nauczyciele potwierdzili to co mówi dyrektor GZS ? Czy informacja ta była złożona pisemnie , jesli tak to gdzie ona sie znajduje?.

Pytam, bo " wszystkie dzieci sa nasze" a przecież NIE WIEMY, czy te 2 nowe osoby nie sa pracownikami szkoły.?

Panie nie masz tam innego zajęcia czy to pisanie pana tak podnieca.

Dodaj komentarz