Komu w kazimierskim magistracie przysługuje pomoc prawna

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

gazeta prawna

  • "... Tak więc radca prawny, działając zgodnie z obowiązującymi go zasadami, będzie świadczył usługi nie na rzecz konkretnego organu, np. prezydenta czy rady, lecz dla danej jednostki samorządu terytorialnego. W takim przypadku z pewnością nie będzie potrzeby osobnego wynajmowania prawników przez biura rad i sejmików..."https://www.gazetaprawna.pl/amp/115212,radca-prawny-nie-swiadczy-uslug-wojtowi-ale-gminie.html

odpowiedź w spr. obsługi prawnej 01

odpowiedź w spr. obsługi prawnej 02

odpowiedź w spr. obsługi prawnej 03

odpowiedź w spr. obsługi prawnej 04

Czytany 1235 razy

Komentarze

+2
#4 .................... 18-11-2020 17:31
Uff. Prawdziwie pRAWNICZO.

a, jakie było pytanie? Zapewne NORMALNE, LUDZKIE.

ps. Szacowni Radni. Nie ma rady. Pytanie powtórzcie z prośbą o LUDZKĄ odpowiedz. Piszę " Radni", bo pan Przewodniczący Komisji Rewizyjnej już swoje wyczerpał. hmm. Może któryś z radnych zrozumiał z tego pisma, jak jest a jak MOŻE BYĆ i POWINNO BYĆ i zechce sie z nami podzielić ?
Odpowiedzi nie uzyskacie z naszego magistratu, bo na pismo skierowane do Burmistrza odpowiedzial jezykiem niezrozumiałym dla wszystkich/ też dla Burmistrza\ radca prawny Urzedu , którego zakres wykonywanej pracy chciał pan Rybczyński ustalić.
Pismo skierujcie do Wojewody z zapytaniem : " jakie zadania winny spoczywać na radcy prawnym gminy Kazimierz Dolny". i przeslijcie Mu zawarta z Nim umowę o pracę z pytaniem czy jest ona korzystna dla gminy.

Tak. Obowiazki Jego wynikają z umowy cywilno prawnej zawartej z Nim. Może własnie ta umowa jest WADLIWA, a pisze ją POD SIEBIE radca prawny , a " zielony" w prawie Burmistrz ją zawiera.
+4
#3 Adam 18-11-2020 11:47
Przysługuje uprzywilejowanym,tu nie chodzi o to żeby robić coś dla gminy czyli mieszkańców,wstyd brak twarzy i honoru....
+7
#2 arystoteles 18-11-2020 08:56
money.pl/.../...
normalnie kolejny cud gospodarczy 66 mld zł bez pokrycia, można? a no można nie trzeba kraść można dodrukować :D
+9
#1 arystoteles 18-11-2020 08:34
oj tam oj tam Pan Burmistrz po prostu nie potrafi tak elastycznie traktować przepisów prawa jak Prawi i Sprawiedliwy Panowie Sasin i Mateusz w zakresie wyborów. Dlatego proponuje aby opozycja wystawiła któregoś z ww. Panów w następnych wyborach na burmistrza.

Nie masz uprawnień do komentowania