Pomianowski kopiuje...Grzegorza Dunię, czyli rzecz o Planie.

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

zdjęcie / domena publiczna /

Ostatnio otrzymałem kilka pism z którymi chciałbym się z Państwem podzielić. Dotyczą sprawy planu przestrzennego dla Kazimierza. Korespondencja którą zamieszczam w załącznikach do pobrania wymieniana była pomiędzy burmistrzem, wojewódzkim konserwatorem zabytków a projektantem MPZP.

Plan mógł zostać uchwalony jeszcze w 2019 r., ale tak się nie stało. W planie znajduje się działka 655/6, której procedowanie trwa od 2004, stanowiąca moją współwłasność, kuła w oczy nie tylko burmistrza Pomianowskiego. Klasycznie podjęto również działania nieformalne, aby wywrócić plan do góry kołami i przedstawić to opinii publicznej, że to moja wina... 

Na podstawie niemerytorycznych pism pana Grabczaka, Pomianowski i konserwator D. Kopciowski wytworzyli dokumenty następnie  scenariusz, który został realizowany podczas XV sesji Rady Miejskiej 17 lutego 2020 r https://youtu.be/bRgfJ5mZVds?t=2895  

Z uwagi na trwające śledztwo 2Ds 575/2020 nie mogę ujawnić informacji, które znajdują się w aktach. Zrobię to tuż po jego zakończeniu.

Pisma Grabczaka na które oficjalnie powołuje się Konserwator są wątpliwym argumentem.

Można przypuszczać, że burmistrz by nie narazić się na kompromitację uchylenia uchwały przez nadzór Wojewody, bądź w WSA, przygotuje uchwałę o wyłączaniu działki 655/6 z planu ogólnego.

J.K

Czytany 2245 razy

Komentarze

-2
#21 Sss 07-12-2020 11:01
Została powołana komisja ds. wyboru dyrektora KOKPiT a kierownikiem referatu kultury i promocji ma być podobno specialista od promocji z urzędu, niewiarygodne ...
-5
#20 .................... 07-12-2020 10:49
"Jeśli najważniejsze osoby w państwie publicznie głoszą, że nie są zwolennikami jakichkolwiek szczepień, to trudno się dziwić.

I ma to swoje wymierne skutki. Nie tak dawno temu rozdawałem we Wrocławiu jednorazowe maseczki ochronne. Jakiś umięśniony dureń podszedł do mnie i wytrącił je z ręki. Powiedział” „COVID-19 nie istnieje”. I odszedł. Właśnie tacy idioci zarażają innych, a określenie „idioci” i tak jest zbyt łagodne. Poza tym celebryci głoszący bzdurne teorie o szczepionkach, jak choćby Edyta Górniak, powinni w tym temacie milczeć. Ona jest kobieta, która ładnie śpiewa. I starczy."

To mowi profesor Simon.
-4
#19 .................... 07-12-2020 10:19
Roman Ciepiela pożegnał Zbigniewa Jurkiewicza w mediach społecznościowych. W krótkim wpisie podkreślił m.in., że zmarły burmistrz Ciężkowic był dobrym gospodarzem i wizjonerem.

Zmarł Zbigniew Jurkiewicz. Burmistrz Ciężkowic, dobry gospodarz i wizjoner. Pragnął z Ciężkowic uczynić uzdrowisko. Był blisko tego ambitnego celu. Covid brutalnie przerwał działalność tego wartościowego samorządowca ziemi tarnowskiej. Będzie nam Go bardzo brakowało. R.I.P. - przekazał Ciepiela. BUrmistrzu

Panie Burmistrzu Pomianowski.
Jutro wtorek. Sprzedaż chleba będzie. Przyjdzie Pan ?

ps. To nie jest przysmiewcze w sytuacji śmierci Burmistrza Ciężkowic, który dbał o miejscowość uzdrowiskową. Kazimierz taką nie jest, ale miejscowość TURYSTYCZNA jest " siostrzaną" miejscowościom uzdrowiskowym. Kiedy wreszcie Pan to zrozumie.?
Jest karygodnym, że nad maleńkimi DWOMA TARGOWISKAMI nie jest pan w stanie zapanować.
+6
#18 arystoteles 07-12-2020 10:03
wiadomosci.wp.pl/.../ a czym tu się oburzać,.
bp. Edward Janiak jak współczesny "męczennik"? Po 3,4 promila we krwi, następnego dnia każdy by się męczył :D Jak to powiedział ojciec dyrektor To, że ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus?... W sumie tylko Bóg może osądzać, rozliczy wszystkich po śmierci. Dlatego Januszu w imię wartości chrześcijańskich, które wyznajesz odpuść wszystkim, jeżeli zgrzeszyli odpokutują po śmierci.
+4
#17 arystoteles 07-12-2020 09:54
Polska najlepsza w europie money.pl/.../...
i co niedowiarki?
-4
#16 J.K 07-12-2020 09:19
Cytuję ______________:
Cytuję Ryszard Rybczyński:
Zespół Kontrolny Komisji Rewizyjnej prowadzi czynności kontrolne procedur planowania przestrzennego w latach 2004 - 2020, w tym między innymi sprawę działki J.K., które de facto jest "przyczynkiem" działań kontrolnych.


ciekawe, z tego wynika, że Zespół Kontrolny powstał żeby załatwić interesiki Kowalskiego


Zespół kontrolny powstał - na mój wniosek - po to aby wyjaśnić oszczerstwa jakie wobec Pisuli, Wawra i mojej skromnej osoby burmistrz Pomianowski wygłaszał na XV sesji RM. A ponadto aby mieszkańcom gminy Kazimierz Dolny uświadomić jak byli manipulowani i dowiedzieli się dlaczego dotychczas nie mają Planu ( mpzp ) . Uwidocznić jak dochodziło do sytuacji, że burmistrzowie grali... planami przestrzennymi na przestrzeni ostatnich 20 lat. Po to również powołano komisję aby na konkretnych przykładach podać jak można "zrobić " plan w kilka miesięcy dla swoich kolesi a przez dekady nic ....dla zwykłych obywateli.
Myślę ,że to jest ważne ! A ty?
+2
#15 ______________ 07-12-2020 08:47
Cytuję Ryszard Rybczyński:
Zespół Kontrolny Komisji Rewizyjnej prowadzi czynności kontrolne procedur planowania przestrzennego w latach 2004 - 2020, w tym między innymi sprawę działki J.K., które de facto jest "przyczynkiem" działań kontrolnych.


ciekawe, z tego wynika, że Zespół Kontrolny powstał żeby załatwić interesiki Kowalskiego
+1
#14 .................... 07-12-2020 07:52
We Frankfurcie TYLKO trzecie miejsce.

money.pl/.../...
+5
#13 chłop z Okala 07-12-2020 00:00
Pojętny uczeń z tego pana Pomianowskiego. Szkoda tylko, że w negatywnym tego słowa znaczeniu.
+1
#12 .................... 06-12-2020 18:07
Cytuję ....................:
@ Roman

Cosik dla Ciebie

msn.com/.../...wiadomosci.gazeta.pl/.../...

Dodaj komentarz