Urzędniczka Beata Gałek - szkodzi miastu !

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Prowadzenie działalności gospodarczej o profilu budowlanym przez Panią Beatę Gałek, kierownika inwestycji  kazimierskiego  magistratu jest ewidentnie konfliktem interesu. Ten skandal trwa  już lata. Nasuwa mi się  to, kto chronił urzędniczkę, i czy obecny  burmistrz o tym skandalu  wie. O tym, że Pani Gałek ma prywatną firmę o profilu budowlanym, wiedziała obecna sekretarz Gminy Pani Małgorzata Kuś, wiedział także były burmistrz. Podobna sytuacja  mogłaby mieć miejsce jedynie tylko w  filmach kryminalnych. Wyobraźmy  sobie sytuację, że  pracownik dowolnego banku  dodatkowo  prowadzi firmę finansową i udziela chwilówek….(sic). To nie do pomyślenia. Niestety  w kazimierskim magistracie sytuacja ta tolerowana była od lat. Pani Beata Gałek, kierownik  inwestycji kazimierskiego Urzędu, prowadziła inwestycje między innymi  renowacji wzgórza zamkowego. Inwestycja ta okazała się katastrofą pod każdym względem. Pochłonęła dodatkowe i nieprzewidziane miliony, przyczyniając się do pogłębiania i tak ogromnego już zadłużenia gminy. Dlaczego tak się stało? Dlaczego podczas inwestycji nagle koszty zaczęły rosnąć? Zamek jest przeinwestowany, nieprzemyślany, jest wynikiem działania nieroztropnego.Obecnie Pani Beata Gałek prowadzi…. inwestycję budowy szkoły. Pytanie, które należy sobie zadać, to o ile milionów przekroczony zostanie zakładany budżet na tą inwestycję i kto naprawdę na tym zarobi i czy kiedykolwiek dowiemy się o tym. Wszak przez ręce jednej osoby w Urzędzie przechodzi cały proces inwestycyjny. Uważam, że nie służy to Urzędowi Miasta.

J.K

alt

 

alt

Czytany 5503 razy

Komentarze

+2
#37 ???? 18-06-2015 17:30
Ziuta widać że ty już bardzo mocno się puknęłaś!!!!!!!
+4
#36 ziuta 18-06-2015 09:46
Cytuję ????:
Czy tak trudno jest pracować lojalnie dla nowego szefa? To pytanie nie jest trudne

Puknij się w głowę.
Musisz wiedzieć, że gmina to nie prywatna firma.Nikt nie pracuje dla Pisuli, tylko wykonuje obowiązki wynikające z przepisów i regulaminów.
Wielu pracowników jest lepiej zorientowanych od burmistrza i chyba za to ich nie lubi.
-1
#35 grymas50 18-06-2015 07:41
Cytuję tymek:
@grymas50,
chodzi Ci raczej o list Pani Grażyny Kiełbasy do przewodniczącego rady.
Kto kłamie? Ten, komu to na rękę.
Pani była skarbnik nie musi kłamać.

Tak, tak.. Ale o to samo chodzi. Burmistrz miał wiedzę o stanie KONTENERÓW.
ps. sprawa jest tak ZAGMATWANA, że wszystko mi się .......... .
0
#34 ???? 18-06-2015 04:58
Zarówno pani K. Jak i pani G to intrygantki i aktorki jakich mało. Czy tak trudno jest pracować lojalnie dla nowego szefa? To pytanie nie jest trudne więc same osoby pracują sobie na swój los. Po co pojawiał się u nich Dunia w urzędzie? A po co spotykają się z nim zdając mu sprawozdania z tego co w urzędzie się dzieje. Jest jeszcze kilku pracowników którzy albo przejrzą na oczy a może liczą na zatrudnienie w Wąwolnicy?
-1
#33 tymek 17-06-2015 22:33
@grymas50,
chodzi Ci raczej o list Pani Grażyny Kiełbasy do przewodniczącego rady.
Kto kłamie? Ten, komu to na rękę.
Pani była skarbnik nie musi kłamać.
+1
#32 grymas50 17-06-2015 08:11
Cytuję ????:
Pani skarbnik jest mało lojalna wobec burmistrza ukryła fakt umowy na kontenery która kończy się wkrótce , przykładów jest więcej chociażby fakt zdawania relacji na bieżąco Duni. To rodzice na zebraniu podnieśli fakt współpracowników i sugerowali zrobienie pprządku

Czytałeś list p. Gałek skierowany do Przewodniczacego Rady ?
0
#31 tru tu tu tu 16-06-2015 23:49
Mieszkańcu 2015-06-16 17:03
najprawdopodobniej Twoje pojęcie o kwalifikacjach kierowników referatów jest takie samo jak język, którym się posługujesz.Czyli żałosne.
+2
#30 Mieszkaniec 16-06-2015 18:03
Do Burmistrze Andrzeja Pisuli: Czy Pan nie widzi tego, kim jest ta Pani? Czy Pan nie widzi tego, jak jedna baba potrafi pogrążyć gminę w długach? Czy Pan nie widzi, że zarówno ta osoba jak i jeszcze kilka z UM to osoby, które nie powinny być na takich stanowiskach na jakich są teraz? Wszystkich starych pryków WON!!!! Tyle młodych, świeżo po studiach ludzi szuka pracy w okolicach KD a Wy trzymacie takich ludzi co tylko pierdy pod sobą gotują!!! Wstyd, absurd i dramat!!!!
-5
#29 Jadzia 18-05-2015 09:10
qwert
+5
#28 Jadzia 18-05-2015 09:09
Miałam do czynienia z Panią Gałek i szczerze na prawie budowlanym zna się jak mało kto! A te 50 osób nie wiem czy najdroższa jadziu znajdziesz w Polsce, które wiedzą dorównają Pani G.

Dodaj komentarz