Akcja- Kazimierskie Gabaryty

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Miałem nadzieję, że będzie powód, by pochwalić Pana Burmistrza za podejmowane działania. Niestety nic z tego, ale naprawdę było blisko. Rzecz się tyczy zbiórki odpadów wielkogabarytowych. Pomimo tego, że zamiary były słuszne, to jednak wyszło jak zawsze… Oczywiście część mieszkańców złożyła odpady w wyznaczonych miejscach, korzystając z okazji pozbycia się uciążliwych śmieci. Niestety ktoś zapomniał je odebrać i wywieźć na wysypisko. I tak przez cały weekend turyści odwiedzający nasze miasteczko mogli i mogą nadal podziwiać sterty śmieci na Górach Pierwszych czy też na parkingu obok Korzeniowego Dołu – ogólnie w miejscach najchętniej odwiedzanych przez turystów. Na marginesie chciałbym zaznaczyć, że my mieszkańcy możemy zrozumieć poślizg z uprzątnięciem odpadów. Niemniej turyści niewiedzący, że jest to zorganizowana (raczej niezorganizowana) akcja zbiórki odpadów, mogli dojść do przekonania, że materiał z Teleexpressu to pryszcz w porównaniu z rzeczywistością.

jorgex

Czytany 3726 razy

Komentarze

+2
#4 małojec 18-04-2011 20:18
Jorgex -założę się ,Ze jakby nie twój artykuł śmiecie (gabaryty) były by dalej nieposprzątane.
+3
#3 jorgex 18-04-2011 20:15
Dobrze, że już jest posprzątane. Oby w przyszłości było lepiej.
+5
#2 z Dołów 18-04-2011 15:25
Gdyby nie Teleexpress, to Pan Burmistrz nawet by palcem nie kiwnął w sprawie nieczystości... Na spotkaniu na Górach, gdy Pani Romana zwóciła uwagę na to, iż w mieście i okolicy jest po prostu brudno, Pan Burmistrz stwierdził, iż nic podobnego, jest czystko i ładnie...
+6
#1 Wiesław 18-04-2011 14:21
Wyszło jak wszystko nie/wychodzi i pewnie jest osoba odpowiedzialna za ten skandaliczny bałagan. A może rada miasta na czele z jej Przewodniczącym zażąda wyjaśnienia od Pana burmistrza ?.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież