Lojaliści nie zawiedli..., czterogodzinne "obrady" połączonych komisji Rady Miejskiej

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Posiedzenie połączonych komisji Rady Miejskiej ,21 marca 2022 r , po raz kolejny udowodniło , że marnujemy czas – sobie i ludziom. Przewodniczący Guz ,po tym jak został przejęty…, wespół z „większością”  Rady sprowadzili debatę publiczną do farsy. Do miałkiej paradebaty mającej uwiarygodnić rangę poruszanych sprawa. Od dawien dawna – z niewielkimi tylko wyjątkami – Rada stała się maszynką do głosowania . Na dodatek nie ma żadnego wpływu na tematy które sa przedkładane pod obrady. To wszytko dzieje się poza Radą. Żadne z kluczowych spraw ważnych dla miasta i jego mieszkańców nie tyle , że nie może zostać wprowadzona w życie ,co wykluczona jest jakakolwiek możliwość dyskusji na ważne tematy.

Radni przez cztery godziny nie byli wstanie jasno zdeklarować swojego stanowiska w kluczowych dla mieszkańców  sprawach. Guz Piotr wykluczył możliwość dyskusji na temat  planu zagospodarowania przestrzennego, relokacji ... meleksów ,optymalizacji podatków, czy uporządkowania handlu .

Za wczorajsze posiedzenie podatnik zapłacił  blisko 4 tyś. zł. W środę sesja…na konta radnych przelane zostanie po 300 zł. Pytam za co?

Czytany 506 razy

Dodaj komentarz