Anna Filipowska została skazana.

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Puławski sąd uznała Anna Filipowską winną i skazał ją na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata, 1400 złotych grzywny, pisemne przeproszenie pokrzywdzonego Rafała Suszka oraz zwrot kosztów sądowych w wysokości 700 złotych.

Sędzia uzasadniając wyrok podkreślił, że w zachowaniu puławskiej dziennikarki doszło zarówno do zastosowania bezprawnej groźby jaki i szantażu.

http://pulawy.naszemiasto.pl/artykul/anna-filipowska-zostala-skazana,2678718,art,t,id,tm.html

Czytany 4630 razy

Komentarze

-9
#3 grymas50 19-12-2014 16:45
cią g dalszy. Ten komentarz:
|".. marek (gość) (Sympatyk)

Filipowskiej się dostało od sędziego, bo kiedyś napisała parę artykułów na temat "dziwnych" wyroków, jakie wydał jego ojciec - też sędzia. Doskonale pamiętam, bo te procesy mnie dotyczyły. Sędzia senior ratował wtedy jak mógł swojego kolegę. Wyroki zapadły śmieszne. Filipowska to opisała i teraz syn jej odpłacił za tatę. Dziwię się, że nie wystąpiła o zmianę sędziego, bo w tym wypadku trudno mówić o bezstronności. Niech się pani nie daje. Ja też w Puławach przegrałem, bo taki był układ, a w Lublinie wygrałem wszystko na jednej rozprawie " o ile tak było, to faktycznie mogła złożyć wniosek o wyłaczenie sędziego
-3
#2 grymas50 19-12-2014 16:42
"
- Czekałam na rozsądek, ale się nie doczekałam. W związku z tym w najszybszym możliwym terminie złożę apelację od tego wyroku Mogę tylko dodać, że zgłosił się do mnie adwokat, który ma doświadczenie w obronie m.in. dziennikarzy Super Expressu i chyba skorzystam z jego pomocy w kolejnej instancji - skomentowała skazana dziennikarka. "
Trudno wyjść ze zdumienia na takie dictum.
Z drugiej strony komentarz:
cdn
+13
#1 kazik 19-12-2014 13:58
Wreszcie, ta Pani powinna przestać wykonywać swój zawód dziennikarski. Jest zdecydowanie stronnicza i ponadto - sporo namieszała w naszym miasteczku

Dodaj komentarz