Odbędzie się komisja Rady Miejskiej ws planu przestrzennego

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zaproszenie na posiedzenie Komisji Budżetu 01

Czytany 2718 razy

Komentarze

+2
#18 Paweł 22-10-2019 07:58
Cytuję J.K:
Cytuję Paweł:
Co z Bochotnicą?

W piątek na komisji będę o mpzp dla Bochotnicy pytał.


I jak Panie Januszu?
+5
#17 Mariusz 17-10-2019 22:02
Cytuję S.R.:
Polubiłem Korwina.

wiadomosci.wp.pl/.../

@ Mariusz. A Ty ?

A ja Jachire ,przypomina mi za kazdym razem ciebie.
-10
#16 S.R. 17-10-2019 21:27
Polubiłem Korwina.

wiadomosci.wp.pl/.../

@ Mariusz. A Ty ?
-8
#15 S.R. 17-10-2019 18:19
Cytuję Mariusz:
Wiesz co @S.R mysle ze byles nie w ty ezpitalu co powinieneś byc.Ty naprawde chory jestes na punkcie obecnej wladzy.


haha. NIechcacy nacisnąłem plusik. Trudno. Masz ich 2.

Mowisz, że nie ten szpital ?. Byłem w dwóch. W Pulawach, jak najgorsze wrazenia. W Lublinie najprawdopodobniej uratowano mi życie, czym oczywiście nie jesteś zachwycony i uznasz, że to zly szpital. Jak widzisz, jaki chory taki szpital. Tym, którzy nie badac chorym a rozstrzygają w jakim to szpitalu powinien znaleźć się chory pozostaje JEDEN szpital. W lubelskiem, takim specjalistycznym jest przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Skorzystasz ?
+8
#14 Mariusz 17-10-2019 17:44
Wiesz co @S.R mysle ze byles nie w ty ezpitalu co powinieneś byc.Ty naprawde chory jestes na punkcie obecnej wladzy.
+5
#13 Bilski 17-10-2019 14:58
Ehhh...... @S.R. odgrzewasz stare kotlety..... Nuda. Miejscowy plan był od 98 roku taki, że na tej działce można się było budować. No i się pobudowali. Na innych działkach nie można się było budować to się nikt nie pobudował. Zapisy strefowe dalej obowiązują. Jak widziałem to zmienią je w nowym planie. I tyle. Rezerwatu przez następne 30 lat dalej nie będzie. A życie toczy się dalej. Trza drewno szykować bo zima idzie.
-5
#12 S.R. 17-10-2019 14:32
@ Bilski
Był taki czas, że nie było Mięćmierza, Okala. Nastal taki czas, że był : Miećmierz, Okale i te CZTERY budynki, ale w tym czasie w papirach urbanistycznych NIE BYŁO mowy o piatym budynku / był wpisany ZAKAZ/, który jako JEDYNY powstal i pozostanie. Ja o tym napisałem, a to, jest PRAWDA/
+6
#11 Bilski 17-10-2019 14:26
@S.R. Piszesz nieprawdę. Skup się i opanuj emocje.

W strefie 4a były 4 budynki do połowy 2019 roku. Od połowy tego roku powstaje piąty, a nie pierwszy. I to są niezaprzeczalne fakty.

Piszesz o likwidacji Parku Krajobrazowego w strefie 4a. Czy jak na Okalu lub na Górach wydają pozwolenie to oznacza, że tam jest Park zlikwidowany? NIE. Przypominam Ci że park rozciąga się na cały obszar Kazimierza Dolnego, Bochotnicę, Janowiec i kolejne miejscowości. Twój dom też stoi w Kazimierskim Parku Krajobrazowym.

Budowa powstała zgodnie z prawem i zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania terenu dotyczących obszarów Mnj. Potwierdził to Wojewoda.

Pamiętaj, że to iż ktoś mógł się wybudować na swojej działce nie oznacza że na działce obok będzie się mógł wybudować ktoś inny. I to nie specyfika tej strefy tylko taka zasada na terenie Kazimierza. Przykładem niech będzie znów Okale i Góry. Są działki gdzie gmina uznaje że można się budować, a dla działek obok gmina nie wydaje takiego pozwolenia... :(
-6
#10 S.R. 17-10-2019 14:18
""Pozostając wierny złożonej przysiędze raz jeszcze podkreślam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, a powierzone mi obowiązki będę wypełniał bezstronnie i z najwyższą starannością. Ponadto zaznaczam, że zgodnie z komunikatem Centralnego Biura Antykorupcyjnego w dniu 16 października zakończyła się kontrola moich oświadczeń majątkowych" - podsumował szef NIK Marian Banaś. "
Ach. Łza w oku.

@ Mariusz. Też Ci się zakręciła ?
-6
#9 S.R. 17-10-2019 14:10
@ Bilski.
Pewnie, że wiem, ale chyba przyznasz, że w strefie 4a stało się inaczej. Było, NIKT. Jest, JEDEN.

Już nie chcę się " znęcac", ale świerzbi mnie, by wystąpić w roli zamierzającego kupić sasiędnia działkę i wystapic do Urzędu o warunki zabudowy.

Przez wiele tygodni jedni zachodzli w glowe, jak to się moglo stać, że budowa ruszyła , i wtedy wszyscy popierajacy budowę / petycja Sabiny Miećmierznki/ sadzili, że budowa ta stworzy warunki do dalszej zabudowy tego terenu, dlatego też proszę Janusza Kowalskiego, by tą sprawę zobrazował wyłożonym planem.
Moim zdaniem efekt jest taki, że jedna dzialka w strefie 4a stala się jedna z najatrakcyjniejszych/ czyt. najdroższa/ w Kazimierzu, a dzięki temu, że NIKT obok się nie będzie mógł pobudować spowoduje, że stanie się też symbolem WYJATKOWOŚĆI niektórych wobec prawa.

W skali kraju aktualnie jest nim Marian Banaś, w skali Kazimierza Dolnego , no kto ?

Dodaj komentarz