Dobra alternatywa wymiata bryczki z miasteczka

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

zdjęcie: Facebook / Plebanka Bistro/

Analogia wydaje się prosta https://www.januszkowalskikazimierz.pl/z-miasta/z/2376-obojetnosc-moralna-to-choroba-bardzo-kulturalnych-ludzi.html

Środowisko stanowiące  zaplecze  urzędującego burmistrza wzięło się za bryczki. Niestety dzieje się to rękoma zwykłych, nieświadomych mieszkańców naszego miasteczka.

Modus operandi , podobny  jak w przypadku likwidacji handlu na ulicy Nadwiślańskiej, czy próby wyrugania z przestrzeni miasteczka meleksów należących do „nieswoich”.

Wszystko to dzieje się na naszych oczach. Za cichym  przyzwoleniem radnych  Rady Miejskiej .

Tak się składa , że oni.. nie maja już skrupułów. Wykonują bezwładnie polecenia swoich mocodawców.

J.K

pleb1

pleb2

bleb 3

Czytany 1690 razy

Komentarze

0
#14 Kierowca 30-08-2021 09:09
Bryczki są ok, ale może na Krakowskiej przy wale a nie na głównej przelotówce.
Zresztą teraz są meleksy to po co bryczki :)))) wiadomo o co tutaj chodzi. No i ten "zniszczony asfalt". Wszystko jasne :)
-1
#13 WiARA 29-08-2021 13:49
"3. Strach przed czwartą falą

Lekarze przyznają, że z dużym niepokojem czekają na nadejście czwartej fali koronawirusa w Polsce. Zdaniem prof. Ernesta Kuchara z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego we wrześniu lub na początku października czeka nas gwałtowny wzrost zakażeń koronawirusem wśród osób do 24. roku życia.

- To osoby najbardziej czynne i mające najwięcej kontaktów, w dodatku przekonane, że koronawirus im nie grozi - mówi prof. Kuchar. - Z doświadczeń tych krajów, które przed nami już miały IV falę wynika, że rozwija się ona szybciej niż poprzednie, co jest pochodną większej zaraźliwości wirusa, bo zachorowania głównie wywołuje wariant Delta - dodaje."
+2
#12 Adam 28-08-2021 23:24
Cytuję WiARA:
Cytuję z rynku:
dziennikwschodni.pl/.../...
I jeszcze takie cudeńko .Oto przykład jak się zmienia punkt widzenie w zależności od punktu siedzenia.
warszawa.naszemiasto.pl/.../.. .


Te dwa, to GOTOWY materiał na rozezanie problemu . Trzeba go TYLKO rozwiazać.

ps. To też przykład, jak WLADZA ucieka od problemu. Pan Trojanowski mówi o numerach końskich taxi, a WŁADZA / Dunia/ gada o taksowkach / samochody/ , że te " przecież mają".\ Zadziwia mnie ówczesna wypowiedz Burmistrza o " konkurencji" a i pani Iwona Kowalska swoje ogranicza do " zajetych metrów" a nie ilości faktycznie jeżdżących pojazdów. haha. Trza dwoje do tej sprawy. Jeden odpowiada za " metry" , drugi za " ilość". To tak, jak z dow*****em o policjantach. Jeden "czyta", drugi "pisze". Najlepsze w tym ,że juz wtedy pan Opoka widział problem,. Ile to lat ?

Podoba mi sie odpowiedz J.K na komentarz pana Mariusza Szulca. W rzeczywistości chodzi Wam panowie o to samo. O porządek i równość w traktowaniu.

Ale przecież w tym magistracie nic się nie zmieniło oprócz osób na stołkach doczekać się odpowiedzi to cud ale cuda tuvsie nie zdarzają swoi kręcą lody dalej sitwa rządzi sitwa radzi sitwa nigdy cię nie zdradzi!!!!!!!!!!a gdzie zwykły mieszkaniec pytanie do radnych bezradnych?????
+3
#11 Obserwator 28-08-2021 10:50
Cytuję Mariusz Szulc:
Szanowny Panie Kowalski obraził Pan mnie i całą moją rodzinę zarzucając nam, że nie potrafimy
czytać pism ze zrozumieniem. Zapewniam, że cała nasza rodzina podpisała pismo świadomie (czytając ze zrozumieniem). Natomiast Pan jako radny naszego miasta, zanim rzucił kalumnie, powinien zapoznać się z opinią mieszkańców ul. Plebanka, a przede wszystkim przeczytać pismo ze zrozumieniem. Nie to jest tylko że "gówno śmierdzi", ale Pan jako były policjant powinien znać przepisy ruchu drogowego, nie mówiąc o zniszczonym asfalcie. Z poważaniem.... Nie mówiąc o zniszczonym asfalcie. I wszystko jasne. Prawda panie Mariuszu?
+2
#10 WiARA 28-08-2021 06:22
Ku przestrodze.


Konrad Bagiński
|27.08.2021 17:20
Unia zepsuła, Unia naprawi? Zadziwiająco prosty sposób na betonozę


Nowe unijne regulacje zwiastują rychły koniec betonozy i bezsensownego wycinania drzew. Żadna inwestycja przewidująca niszczenie przyrody nie dostanie unijnego wsparcia - a bywa ono bazą finansowania wielu inwestycji.
Unia zepsuła, Unia naprawi? Zadziwiająco prosty sposób na betonozę
Skierniewicki rynek zrewitalizowano (czyt.: ogołocono z drzew) kilkanaście lat temu. Teraz takie przypadki mają się już nie zdarzać (money.pl)

Samorządy na ogół nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, by samodzielnie wyremontować na przykład rynek. Sięgają więc po środki europejskie. Nie brakuje opinii, że to właśnie one w pewnej mierze przyczyniły się do rozwoju polskiej betonozy.
-1
#8 WiARA 28-08-2021 05:31
Cytuję z rynku:
dziennikwschodni.pl/.../...
I jeszcze takie cudeńko .Oto przykład jak się zmienia punkt widzenie w zależności od punktu siedzenia.
warszawa.naszemiasto.pl/.../.. .


Te dwa, to GOTOWY materiał na rozezanie problemu . Trzeba go TYLKO rozwiazać.

ps. To też przykład, jak WLADZA ucieka od problemu. Pan Trojanowski mówi o numerach końskich taxi, a WŁADZA / Dunia/ gada o taksowkach / samochody/ , że te " przecież mają".\ Zadziwia mnie ówczesna wypowiedz Burmistrza o " konkurencji" a i pani Iwona Kowalska swoje ogranicza do " zajetych metrów" a nie ilości faktycznie jeżdżących pojazdów. haha. Trza dwoje do tej sprawy. Jeden odpowiada za " metry" , drugi za " ilość". To tak, jak z dow*****em o policjantach. Jeden "czyta", drugi "pisze". Najlepsze w tym ,że juz wtedy pan Opoka widział problem,. Ile to lat ?

Podoba mi sie odpowiedz J.K na komentarz pana Mariusza Szulca. W rzeczywistości chodzi Wam panowie o to samo. O porządek i równość w traktowaniu.
+5
#7 J.K 27-08-2021 22:22
Cytuję Mariusz Szulc:
Szanowny Panie Kowalski obraził Pan mnie i całą moją rodzinę zarzucając nam, że nie potrafimy
czytać pism ze zrozumieniem. Zapewniam, że cała nasza rodzina podpisała pismo świadomie (czytając ze zrozumieniem). Natomiast Pan jako radny naszego miasta, zanim rzucił kalumnie, powinien zapoznać się z opinią mieszkańców ul. Plebanka, a przede wszystkim przeczytać pismo ze zrozumieniem. Nie to jest tylko że "gówno śmierdzi", ale Pan jako były policjant powinien znać przepisy ruchu drogowego, nie mówiąc o zniszczonym asfalcie. Z poważaniem.


Mój komentarz w żaden sposób nie miał i nie odnosił się do mieszkańców , jak też autora pisma , z którym jako były milicjant... i zwykły mieszkaniec w pełni się zgadzam ! 100 % racji. Mój komentarz kierowałem gównie do radnych ale także do środowiska ( zaplecza ) władzy wykonawczej, ponieważ Im nie podobają się bryczek w jakiejkolwiek formie. Od lat zgłaszałem problem uregulowania kompleksowo spraw postoju meleksów, bryczek, handlu itp. Ignorancja radnych i burmistrz przeszła najśmielsze oczekiwania.
Sugestia ,że pisma nikt nie czytał , to nie dla tego ,że nie umie, tylko znam podobne praktyki.
Jeśli ktokolwiek poczuł się urażony ,to z góry przepraszam.
Bardzo dziękuję za ten komentarz . A te "gówna"... miały zachęcić do aktywności.
+2
#6 koniarz 27-08-2021 22:06
Szanowni Radni, już wam dziękujemy ! Jesteście z siebie dumni! Dlaczego niszczycie nasze miasteczko. Kiedy w końcu 10 radnych z burmistrzem na czele zacznie myśleć o wspólnych interesach ?
+3
#5 Mariusz Szulc 27-08-2021 22:02
Szanowny Panie Kowalski obraził Pan mnie i całą moją rodzinę zarzucając nam, że nie potrafimy
czytać pism ze zrozumieniem. Zapewniam, że cała nasza rodzina podpisała pismo świadomie (czytając ze zrozumieniem). Natomiast Pan jako radny naszego miasta, zanim rzucił kalumnie, powinien zapoznać się z opinią mieszkańców ul. Plebanka, a przede wszystkim przeczytać pismo ze zrozumieniem. Nie to jest tylko że "gówno śmierdzi", ale Pan jako były policjant powinien znać przepisy ruchu drogowego, nie mówiąc o zniszczonym asfalcie. Z poważaniem.

Dodaj komentarz