Plan przestrzenny na bogato ,i szybko... niczym świst "Jaguara "

Oceń ten artykuł
(14 głosów)

zdjęcie/ domena publiczna /

Przykłady kolejne tworzenia precedensów w mpzp, z jednoczesnym pominięciem zapisów w studium kierunków ,uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego.

go2233

int3

Czytany 1088 razy

Komentarze

+6
#6 przestrzeń 12-01-2022 14:29
Cytuję obserwator:
@przestrzeń . To również pokazuje niedojrzałość samorządowców. Kowalski świata sam nie zbawi. Dobrze byłoby aby w sprawę przed NIK-em zajęły się stowarzyszenia- może Kupcy (...) , TPK, TO n Z w Kazimierzu ?


Zwracam uwagę na ; " Po upływie tego terminu przedkłada radzie projekt oraz niezatwierdzone uwagi.""

Szczególnie Ci , którym NIE ZATWIERDZONO uwag, powinni śledzić odpowiedz Burmistrza, ale też my, Obywatele. powinniśmy wiedzieć, jakich zmian, jakiego krajobrazu miasteczka i gminy domagali się skarżący, domagali się ubiegajacy sie o odrolnienie gruntów celem przeznaczenia ich pod budowę domu, zaklad pracy / jaki jej rodzaj/ czy też rekreacyjny np. basen.
+4
#5 obserwator 12-01-2022 10:38
@przestrzeń . To również pokazuje niedojrzałość samorządowców. Kowalski świata sam nie zbawi. Dobrze byłoby aby w sprawę przed NIK-em zajęły się stowarzyszenia- może Kupcy (...) , TPK, TO n Z w Kazimierzu ?
-3
#4 Mieszkaniec 12-01-2022 08:27
Co drugi wpis na taki sam temat, czy nie lepiej wezwać nik i zająć się czymś konkretnym?
+4
#2 przestrzeń 12-01-2022 04:30
Interpelacja ta to PRAWDZIWY SPRAWDZIAN wiedzy pana Burmistrza w przedmiocie tworzenia NAJWAZNIEJSZEGO dokumentu w działaniach Jego, jak i kierowanego przez niego Urzędu. To również finalny dokument wskazujacy na potrzebę istnienia Rady Miasta i Gminy ,oceniajacy również ZAANGAŻOWANIE poszczególnych jej członków, na czele z jej przewodniczącym.

"
Burmistrz sporządza plan, w którym uwzględni, bądź nie, wnioski zainteresowanych podmiotów. Następnie wykłada projekt planu na nie krócej niż 21 dni i wyznacza nie krótszy niż 14-dniowy termin do wnoszenia uwag. ... Po upływie tego terminu przedkłada radzie projekt oraz niezatwierdzone uwagi."

ps. Mam nadzieję, że odpowiedz udzielona bedzie TEŻ w formie pisemnej, którą radny Kowalski Janusz upubliczni.
+3
#1 dociekliwy 12-01-2022 03:39
Czy przypadkiem nie są to działki rodziny i znajomych królika, o czym niejednokrotnie informował @J.K

Dodaj komentarz