" Paraburmistrze..." nie kompromitujcie miasta !

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Facebook Artura Pomianowskiego przemówił...

"

Znów tzw. aktywiści robią zamieszanie wokół Miejskiego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, dlatego wyjaśnię Państwu na jakim etapie są prace nad planem. Obecnie przygotowane zostały zmiany, których oczekiwał od nas Urząd Wojewódzki i planista nanosi je na projekt planu. Następnie poprawiony projekt prześlemy do uzgodnień w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie oraz Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Oczekujemy na szybkie zatwierdzenie gdyż już poprzednia wersja dostała pozytywne uzgodnienia. Mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie bez problemu. Szkoda, że jak zwykle dyżurni aktywiści próbują rozdmuchać temat w mediach, podobnie jak działo się to przy sprawie Wąwozu Czarnego. Czy naprawdę Kazimierz potrzebuje takiej promocji?"

Wczoraj wiceburmistrz Kazimierza  Bart Go Dlewski przypominał o sobie...

bgd22

tvp2202

ow022

ow122

ow322

ow422

Czytany 2875 razy

Komentarze

0
#19 rozum 16-03-2022 07:46
Nie rozumiem co Ci dwaj p..dolą.
+2
#18 Ubawiony 26-02-2022 18:13
Jak komuś tatuś załatwił budowlankę to może cwaniakować, cóż ten typ tak ma...
+7
#17 wacek 23-02-2022 18:45
Cytuję abc:
janószek aktywisto, zajmij sie z wicikiem waszym miastem - Puławami :D

Jednego swędzi wacek, drugi albo siedzi na fb, albo go suszy, a robić nie ma komu! Efekty widać, słychać i czuć! O jak dobrze czuć...!
+13
#16 pszenno-buraczany 23-02-2022 18:31
Go Bart rozbestwił się okrutnie, jego tupet jest niewyobrażalny i nie wiadomo z jakiego powodu tak pogardza innymi, choć sam się wywodzi z artytokracji "pszenno-buraczanej". Słoma mu z butów wyłazi, a uważa się za nie wiadomo co. Pseudosalonowiec obciążony nałogami.

W głębokim poważaniu ma całą gminę i tylko marzy o powrocie na posadę w Warszawie, tyle, że go nie chcą!
Trzyma się zatem posadki na Senatorskiej, bo raty kredytów znowu wzrosły, a do spłacenia jeszcze krocie. Doprowadzi tę nieszczęsną gminę do upadku. To tylko kwestia czasu.
+7
#15 J.K 23-02-2022 17:09
Dzisiaj w TVP Lublin
18:15
W celowniku

Kazimierz Dolny. Od prawie dwóch dekad mieszkańcy chcą nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Powstało studium powstał też plan. I gdy wydawało się, że to już ostatnia prosta uchwałę dotyczącą Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego gminy Kazimierz Dolny zakwestionował wojewoda lubelski. Dlaczego to zrobił?

19:20
Zdarzenia - magazyn reporterów

Kazimierz Dolny. Prawdziwa perła, duma i chluba Lubelszczyzny, powinien się móc rozwijać jak każde miasto. Choć ta miejscowość jest zupełnie wyjątkowa niektórzy mieszkańcy obawiają się, że jego piękno jest zagrożone. Od prawie dwóch dekad mieszkańcy chcą nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
+4
#14 bart kazimierski 23-02-2022 16:43
Cytuję abc:
janószek aktywisto, zajmij sie z wicikiem waszym miastem - Puławami :D

Daj żyć, przestań warszawiaku męczyć tymi wpisami
-5
#13 abc 23-02-2022 16:01
janószek aktywisto, zajmij sie z wicikiem waszym miastem - Puławami :D
+5
#12 chłop z Okala 23-02-2022 15:10
Cytuję krajobraz:
Pismo pana Godlewskiego to faktycznie manipulacja mająca na celu ośmieszenie Wojewody , kiedy Ten unieważnił uchwałę planu miejsc owego. Z pisma tego wynika, że wszystko w planie było cacy. Dlaczego w takim razie nie złożono skargi do Sądu ?. Dlaczego pismo to skierowano bezpośrednio do Wydziału Infrastruktury a nie do Wojewody, jeśli już tak, to dlaczego Wojewoda nie jest o tym powiadomiony ?

O tym z fb @ Bart Go Dlewski szkoda mówić, tylko chcę się utwierdzić, czy ten " Bart Go Dlewski" to wiceburmistrz Kazimierza Dolnego pan Bartłomiej Godlewski TWÓRCA tego pisma do Wydziału Infrastruktury, czy też jest to ktoś inny., bo jego treść nie licuje z tym stanowiskiem. ?

No i ten , pełen troski apel pana Mariusza Wicika wynika z Jego funkcji radnego powiatowego, czy też z innych pobudek ?

Uosobienie najgorszych korporacyjnych nawyków do czegoś zobowiązuje... Kazimierska grupa trzymająca władzę w walce o swoje interesy idzie po bandzie, nie patrząc na skutki... dlategi potrzebni są im ludzie bez skrupułów, cyniczni i wyrachowani. Najwyżej wymienią sobie
+4
#11 DaDa 23-02-2022 14:07
Cytuję abc:
janószek i wicik muszą być w bardzo bardzo bliskiej relacji że tak razem im się udało ogarnąć tv pis. chyba że coś dopomogła ta brzydka mała co przyjechała do nas niewiadomo skąd

Ale jak ten wice taki światowy to może ma wyjścia do TVN. A prawda TVN też trzymał z tymi wstrętnymi aktywistami w sprawie betonowania wąwozu.
Nie ma gdzie pójść na skargę. Nawet wojewoda przeciwko!
+4
#10 Xsymen 23-02-2022 13:51
Cytuję abc:
janószek i wicik muszą być w bardzo bardzo bliskiej relacji że tak razem im się udało ogarnąć tv pis. chyba że coś dopomogła ta brzydka mała co przyjechała do nas niewiadomo skąd

Zazdrościsz kontaktów?
Wiceburmistrz przyjechał z Warszawy i nie ma znajomości u Wojewody lubelskiego . Jaka szkoda...

Dodaj komentarz