Władzo...,co z tym zrobisz ?

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Jest wiele palących problemów w miasteczku. Jednymi z wielu to pilne podjęcie działań ws. „Kamienicy Gdańskiej „ ,drugi  to problem mekelsów w mieście. Mimo zapowiedzi tematy utknęły w gardle niekompetencji ,czy interesowności kazimierskiej władzy... Złożyłem po raz kolejny interpelacje. Jak do tego podejdzie burmistrz wkrótce się przekonamy.

W załącznikach / do pobrania / informacja ws. "Kamienicy Gdańskiej". 

J.K

gd1

gd2

mel122

mel222

Czytany 2134 razy

Komentarze

0
#33 Miłosierny 03-06-2022 11:58
Cytuję Apokalipsa:
4 jeźdźcy Apokalipsy wg św Jana mają pojawić się na koniach tuż przed Sądem. Zaraza, wojna, głód I śmierć... Zaraza była, wojna jest, na horyzoncie czai się głód...
Nawracajcie się I zaufajcie Jezusowi. Jego przyjście jest bliskie...


"Wiceprzewodniczący Rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa Dmitrij Miedwiediew w wywiadzie dla Al Jazeery przekazał, że rosyjskie sankcje dla świata nie są odległą przepowiednią. "To już się wydarzyło. Są różne sposoby patrzenia na to, ale możemy założyć, że 'jeźdźcy Apokalipsy' są w drodze i wszelka nadzieja jest w Panu Bogu Wszechmogącym" - powiedział rosyjski polityk, cytowany przez Nextę. "
0
#32 wierch 03-06-2022 04:04
Cytuję Sebas:
Lenin czy był dobry czy zły? Czy można o kimś powiedzieć tak jednogłośnie? Pooglądajcie film o nim samym i się wypowiedzcie. cyfrowa.tvp.pl/.../...


kobieta.onet.pl/.../0yff3g3
0
#31 Sebas 02-06-2022 21:53
Lenin czy był dobry czy zły? Czy można o kimś powiedzieć tak jednogłośnie? Pooglądajcie film o nim samym i się wypowiedzcie. cyfrowa.tvp.pl/.../...
-4
#30 Miłosierny 09-04-2022 07:53
Oto owi Jezdzcy. bankier.pl/.../....

@ lenin. Na drugim, tym brązowym, jedzie ZARAZA.
+4
#29 Apokalipsa 08-04-2022 21:48
4 jeźdźcy Apokalipsy wg św Jana mają pojawić się na koniach tuż przed Sądem. Zaraza, wojna, głód I śmierć... Zaraza była, wojna jest, na horyzoncie czai się głód...
Nawracajcie się I zaufajcie Jezusowi. Jego przyjście jest bliskie...
-5
#28 Miłosierny 08-04-2022 15:24
@ lenin
Prawdę napisali?> "Informacje o śmierci Żyrinowskiego przekazał w środę przewodniczący Dumy Państwowej, niższej izby rosyjskiego parlamentu, Wiaczesław Wołodin.

Polityk miał umrzeć po długiej, ciężkiej chorobie. 75-letni lider prokremlowskiej partii został przyjęty do szpitala na początku roku po zakażeniu koronawirusem. Żyrinowski był znany z prowokacyjnych, antyzachodnich i nacjonalistycznych opinii oraz wystąpień, które przez ponad trzy dekady zapewniały mu popularność w Rosji - wskazuje Reuters.
-1
#27 Miłosierny 08-04-2022 13:51
"Konta antyszczepionkowe przełączają się na narrację prokremlowską i wraz z innymi rosyjskimi trollami biją dezinformacją w Ukrainę i jej sojuszników. Jak unikać nabierania się na manipulacje i w jakim stopniu Polacy są na nie podatni? Są wyniki najnowszego badania opinii społecznej.

W tej chwili mierzymy się z ogromną falą dezinformacji i fake newsów na temat Ukrainy, płynących od prokremlowskich trolli. Od lat nie słabnie też zalew antynaukowych doniesień na temat szczepień, pandemii COVID-19, sieci 5G czy energetyki jądrowej. Jak wynika z najnowszych danych Instytutu Badania Internetu i Mediów Społecznościowych, aż 90 proc. kont społecznościowych zaangażowanych w ostatnich dniach w prorosyjską dezinformację na temat wojny z Ukrainą, wcześniej bezpośrednio brało udział w dystrybucji treści antyszczepionkowych. Z kolei raport “Dezinformacja oczami Polaków” donosi, że z dezinformacją i fake newsami spotkało się już ponad 80 proc. Polek i Polaków.

Teraz jest szczególnie ważne, by temu nie ulegać: pozostawać sceptycznym, nie przekazywać dalej niesprawdzonych informacji i nie panikować."
+1
#26 lenin 08-04-2022 13:18
Cytuję Miłosierny:
@ lenin

Chłopiec z Odessy. Jak sadzisz, żyje On ?.https://www.youtube.com/watch?v=X-SU-Xev2x4

O "pustych" pieniądzach porozmawiaj z matkami dzieci, jak ten chłopiec, DURNIU.

Pomagać można ma wiele sposobów... Niech Pan milicjant wskaże konflikt gdzie uchodźcy, którzy przybyli do sąsiedniego kraju zostali obdarowani Peselem tuciez inną identyfikacja państwa, gdzie dostali pełen socjal i gdzie mają pierwszeństwo w dostępie do służby zdrowia przed obywatelami danego państwa.
To co robi polskojęzyczny rząd na polecenie zagranicznych mocodawców ws przesiedleńców to prosta recepta do destabilizacji państwa, to drożyzna, to inflacja na poziomie 20,30%, to brak żywności a w konsekwencji głód I zamieszki. Oj marzy się Panu milicjantowi aby w Polsce wybuchły na tle ekonomiczno żywnościowym zamieszki... Mógłby wówczas poużywać sobie swoją gumową pałą.
-1
#25 Miłosierny 08-04-2022 12:18
@ lenin

Ogladam w TVN 24 wystapienie prezydenta Załeńskiego w fińskim parlamencie. Wszyscy , WSZYSCY parlamentarzyści maja na twarzach maseczki.

Nie ma wśród Nich ŻADNEGO " Brauna".
0
#24 Miłosierny 08-04-2022 07:00
Odsłuchałem. Pod koniec było o KOGUCIE. Lecimy; www.tekstowo.pl/.../

Dodaj komentarz