Doraźne porządki i inne niegodziwości

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Janusz Kowalski
Janusz Kowalski

pom fb

Czytany 4845 razy

Komentarze

-7
#43 13 piętro 21-07-2022 19:43
Woj z Bochotnicy pyta i ocenia

" A teraz co, dziadostwo?!
Jak chceta kultury prawdziwej to sobie Owsiaka z jego festiwalem zaprośta! Nowocześnie będzie i tęczowo, a dobra muzyka, wolna miłość i łańcuszek progresywnych autorytetów wywietrzy stęchliznę dziadostwa z miasta do cna. "

Owsiak i kazimierska " Orkiestra.... " Oj, krytykowałem , kiedy jej KWESTUJĄCY / mlodzież z Nadwiślańskiej/ swoja aktywność ograniczyli do farnych/ koscielnych/ schodów, gdzie ręcę wyciagali do babć i dzadków śpieszacych na świetą mszę. Pisałem : schody koscielne , od wieków, sa zarezerwowane dla kościelnych dziadów". Zrozumieli ?
PIszesz, że teczowi : wywietrzą". Moim zdaniem powinni POGONIĆ, bo przynalezy Im bycia zgodnym z naturą. Nasi " tęczowi", boją się kRÓLEWSKICH , bo tych całkowicie po....ło. hmm. Ci z Bochotnicy też nawet Esterkę wspominaja, chociaż Żydami też gardzą. Mylę się ?.
+9
#42 Maurycy z Bochotnicy 21-07-2022 19:04
[quote name="w punkt"]Doskonały komentarz JONASZA!


Kazimierz Dolny to jedna wielka kompromitacja i degrengolada, a ten Paprodziad to chyba największy obciach. Ale Kazimierzacy (prawdziwi oczywiście!) kochają obciach. Tutaj dziad goni dziada, a dziadostwo widać i czuć na każdym roku. Pogratulować popłuczyn z kultury...

Co to się porobiło!
Kiedyś to był poziom - klezmerzy za grube kopiejki przygrywali do koszernego kotleta, później festiwal kapel i śpiewaków ludowych, potem może jakiś turniej miast albo filmowy festiwalik z pijanym aktorem zataczającym się na rynku. A teraz co, dziadostwo?!
Jak chceta kultury prawdziwej to sobie Owsiaka z jego festiwalem zaprośta! Nowocześnie będzie i tęczowo, a dobra muzyka, wolna miłość i łańcuszek progresywnych autorytetów wywietrzy stęchliznę dziadostwa z miasta do cna.
Aha, tylko wolnego miasteczka namiotowego i parkingu nam w Bochotnicy nie róbta! Szambo i biedra nam wystarczy.
-3
#41 w punkt 21-07-2022 08:14
do 13 piętro

Masz świętą rację!
-3
#40 13 piętro 21-07-2022 07:11
@ w punkt

Ten fb przytoczyłem, jak ODBIERANE sa osiagnięcia i zachowania pana Dembowskiego przez bezkrytycznych Jego entuzjastów. To samo dzieje się w disco polo. Pan Dembowski pragnie DORÓWNAĆ pani Górniak, która również jest artystką i TEŻ wie, że leżący na covidowych łóżkach to AKTORZY.
-4
#39 w punkt 21-07-2022 06:13
do 13 piętro

Nic w internecie nie ginie. To ze strony Antyradio:

Włodzimierz "Paprodziad" Dembowski jest bardzo aktywny na swoich social mediach i twierdzi m.in., że wojna w Ukrainie jest spiskiem, a szczepienia przeciw COVID-19 to terapia genowa. Co więcej, nagrał antyszczepionkową piosenkę "Larum". W końcu perkusista i współzałożyciel Łąki Łan, Piotr Koźbielski odciął się od Paprodziada. Wkrótce po jego wpisie na profilu Łąki Łan pojawiła się informacja, że cała grupa nie identyfikuje się z poglądami wokalisty. Dodano, że Paprodziad pod koniec 2021 zrezygnował z koncertowania z Łąki Łan.
-4
#38 13 piętro 21-07-2022 04:23
+5
#37 lenin 20-07-2022 21:01
Cytuję 13 piętro:
Po ROZGRZANIU [ 1/litra ] i GZIĆ się będziemy. Może i dzietność wzrośnie ? Jednym słowem " dwa w jednym".

next.gazeta.pl/.../...

Starsi I mądrzejsi od stuleci działają wg sprawdzonego schematu; akcja- reakcja- rozwiązanie. Najpierw stearzaja sztuczny problem na który pojawia się reakcja społeczna na który mają gotowe rozwiązanie... Na które w normalnych warunkach nikt by się nie zgodził...
11 mld zł dodrukowanych pieniędzy jako zapomogą węglowa to nic innego jak wzrost inflacji... jeśli do tego dodamy 4 mln przesiedleńców I przesyłanie gigantycznej pomocy wojskowej, paliwowej "bratniemu" narodowi spod znaku tryzuba to na koniec roku realna inflacja wyniesie ponad 30%... I o to właśnie chodzi satanistycznym banksterom, potem tylko upadek gospodarki, bida, dochód gwarantowany oczywiście tylko dla tych że znamieniem... I mamy Apokalipse.
-8
#36 13 piętro 20-07-2022 17:52
Po ROZGRZANIU [ 1/litra ] i GZIĆ się będziemy. Może i dzietność wzrośnie ? Jednym słowem " dwa w jednym".

next.gazeta.pl/.../...
0
#35 w punkt 20-07-2022 16:10
Doskonały komentarz JONASZA!


Kazimierz Dolny to jedna wielka kompromitacja i degrengolada, a ten Paprodziad to chyba największy obciach. Ale Kazimierzacy (prawdziwi oczywiście!) kochają obciach. Tutaj dziad goni dziada, a dziadostwo widać i czuć na każdym roku. Pogratulować popłuczyn z kultury...

Kazimiernikejszyn się rozwija??? HAHAHAHA! Chyba zwija!
Zero pomysłu, ciągła degrendolada w stylu Juwenaliów, kozienaliów, z hitami radiowymi, i pseudogwiazdami z męskiego grania . Organizatorzy zarobili zacnie....
Wlodek mimo że przez jakiś czas był persona non grata za swoje poglądy to nagle przyjęty w kazimierzu znowu jak bohater...
za co??? za pieprzenie od roku, że ludzie nie umierają na covid i na wojnie? i ludziom zamiast szczepionek wciska się chipy?
no ale , kasa ważniejsza! i cztery dni chlania! prawda kazimierzu drogi?
-6
#34 13 piętro 20-07-2022 11:02
Rekordowa tygodniowa liczba zakażeń obecnej fali. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

Autor
Adrian Dąbek
data publikacji: 20.07.2022, 10:36


W ciągu ostatniego tygodnia w Polsce przybyły 12 tys. 762 zakażenia koronawirusem — poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Z powodu COVID-19 zmarły w tym czasie 22 osoby. Minionej doby doszło do 2853 zachorowań. — Koronawirus nie odpuszcza. Trudno zatem oczekiwać, że w Polsce będzie inaczej — mówił niedawno wakcynolog dr hab. n. med. Ernest Kuchar, wskazując rzecz, na której po prostu musimy się skupić. Jaka jest obecna sytuacja covidowa w Polsce i co konkretnie radzi dr Kuchar? Oto szczegóły.

Dodaj komentarz