Pała na mieszkańców , komentarz 24.10.2022 r

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Krzysztof Nieradka o sukcesach burmistrza  https://youtu.be/Cs60WnbDTSg?t=693

Ewa Wolna o obchodach... 11 i 18 listopada https://youtu.be/Cs60WnbDTSg?t=1171

Leszek Dołęga o wyrwach w drodze na Górach https://youtu.be/Cs60WnbDTSg?t=1467

Ryszard Rybczyński o wodociągu w Okalu  https://youtu.be/Cs60WnbDTSg?t=1507

Poniżej informacja o losie podejrzanego o podłożenie ognia 

spr pod1

Czytany 2143 razy

Komentarze

+5
#45 Z Okala 04-11-2022 22:02
Dostrzegając olbrzymią troskę o mieszkańców i bezpieczeństwo, w uznaniu zasług na tej niwie Pana radnego Nieradki proponuję w dowod wdzięczności zmienić nazwę ulicy ze źle kojarzącej i ponurej - Cmentarna na ulicę im. Nieradki...
Myślę, a nawet jestem przekonany, że wszyscy mieszkańcy, zwłaszcza starsi, którzy w ostatnich dniach mieli ułatwiony dojazd do cmentarza podpiszą się i poprą mój wniosek...
+3
#44 Mieszkaniec 03-11-2022 19:40
Cytuję Olek:
Czytając te komentarze myślę sobie co my mamy zrobić i gdzie parkować mieszkańcy ulicy Podgórnej ,Browarnej, Krakowskiej ,Rynku i innych ulic gdzie nie posiadamy podwórka i musimy sobie radzić i nikt się nami nie przejmuje. A z tego co się orientuję Patryk posiada 3 samochody i to jest jego problem gdzie je zaparkować podpowiem może na parkingu u zakonników tak ja parkuję.

Panie Olku są ludzie którzy walczą o swoje ale są i tacy co chowają głowę w piasek. I Pan należy do tych drugich. Nie wolno parkować to dobrze karzą brać preparaty też dobrze a jutro Panu powiedzą że to nie Pana dom i że od jutra mieszka kto inny to też się Pan zgodzisz. Smutne ale mieszkańcy próbują coś zrobić dla ogółu. A Pan Olek nie robi nic.
+14
#43 Wacek 31-10-2022 17:34
Pan Nieradka, to ten pan który zablokował powiększenie cmentarza parafialnego i tym samym skazał mieszkańców na grzebanie w Puławach tucież innych ościennych gminach? A teraz kolejny "sukces" Pana radnego - możliwość parkowania swojego auta kilometr od domu... No po prostu REWELACJA...
Ps. Dlaczego ten pan radny tak nielubi mieszkańców KD?
0
#42 13 piętro 31-10-2022 11:33
Ale mi się NAPISAŁO.
Ukażą mandatem ? - nie. UKARZĄ.

Ps. Panie Januszu. Zrób pan tak, by mozna było poprawić błąd. Wszędzie jest funkcja " usuń" a na tym blogu " klamka zapadła, szlus "
+1
#41 13 piętro 31-10-2022 11:03
@ J.K

Panie Januszu. Dzisiaj sprawdzałem tj. szukalem znaku B - 39 od strony Opola Lubelskiego. Rozpoczałem od skrzyżowania Jeziorszczyzna na Niezabitów.

Takowego znaku NIE MA. Są tablice ; Jeziorszczyzna, Cholewianka, Kazimierz D. No i znaki ograniczenia prędkości. Ostatni znak to odwołanie 40 / km na godzinę/ Jest on ustawiony w miejscu, od którego rozpoczyna się NAJNIEBEZPECZNIEJSZY odcinek do ulicy Słonecznej, gdzie nie ma znaku " STOP".

ps. Gdy bedzie Pan pytał Kierownika Posterunku Policji o te B - 39 na drogach dojazdowych to proszę mu powiedzieć, że takowego znaku z kierunku Opola Lubelskiego nie ma. Niech go pan poprosi , by przekazał to policjantom, bo blamażem bedzie, kiedy mnie ukażą mandatem, gdy stanę samochodem na ul Słonecznej, po stronie, gdzie nie ma zakazu " zatrzymywania się i postoju".
+2
#40 13 piętro 30-10-2022 10:56
@ J.K
Juz wielokrotnie pisano o ZMIANIE organizacji ruchu.

Kto z ramienia Urzędu bierze w tym udział ?

Tak patrzę na link www.zdiz.gdynia.pl/.../ i zastanawiam się czy przy wjezdzie do Kazimierza pod znakiem B - 39 jest tabliczka o wyłączeniu.

ps. Przyznam , że regularnie od 30 lat jeżdzę na trasie Kazimierz - Opole Lubelskie i takiego znaku nie widziałem. Być może to rutyna, ale napis pod znakiem musiałbym widzieć. Na pewno jest taki znak?. Muszę sprawdzić, a może ktoś z czytających potwierdzi, że jest.
-1
#39 13 piętro 30-10-2022 10:25
Na jakich ulicach Kazimierza Dolnego sa ustawione takie znaki ? /B -39/

www.zdiz.gdynia.pl/.../

@JDB
Na Puławskiej jest takowy ?
0
#38 13 piętro 30-10-2022 10:20
Sprawdziłem

"Granice strefy ograniczonego postoju określa znak B-39, przypominamy do czego nas zobowiązuje.

Znak B-39 oznaczający strefę ograniczonego postoju umieszcza się tam, gdzie obowiązuje zakaz postoju pojazdów na wszystkich drogach poza miejscami wyznaczonymi w tym celu. Wyjątki od tej reguły są każdorazowo dookreślane w dolnej części znaku.

Znak B-39 oznacza część obszaru, na którym postój na wszystkich drogach jest ograniczony. Jeśli nie określono na nim czasu postoju, to w tej strefie można zatrzymać pojazd nie dłużej niż na 1 minutę."

A więc ZATRZYMYWAĆ SIĘ można.

Pytanie?. Tak naprawdę jest w Kazimierzu?. Znak B - 39 ustawiony jest na KAŻDEJ dojazdowej drodze do Kazimierza , by wiedzieć, że dłużej, jak 1 minutę nie można stanąć przy krawężniku, chociaż znaku zakazu postoju NIE MA. ?

Panie Burmistrzu. Jeśli tak jest / Panie Januszu, proszę zwrócić się tym pytaniem do kierownika Posterunku Policji. Mnie nie odpowie. Panu, że radny MUSI/ czy znak B - 39 ustawiony jest na każdej dojazdowej drodze / to Pan panie Burmistrzu powinien wystąpić z ORĘDZIEM; " Drodzy mieszkańcy, zaopatrzcie się w abonament" hmm. Czy tylko do mieszczan?. A włościanie ?.

Przyznaję się, że CODZIENNIE popełniam wykroczenie. Czy złozona samokrytyka wystarczy, czy też mam codziennie drżeć. Wprawdzie posiadam abonament, ale on upreawnia jedynie do POSTOJU na wyznaczonym miejscu. Jest ich tak dużo, że mam dylemat w którym to miejscu zaparkować. Wybieram te pod drzewem/ cień/
-1
#37 13 piętro 30-10-2022 09:57
Cytuję J.K:
@ 13 piętro . Przed ulicą Słoneczna ( czytaj ul. Miejskie Pola ) od strony Opla stoi znak " Strefa ograniczonego postoju" dotyczy całego miasta. Na tej podstawie można "karać" i na słonecznej niezależnie od znaków.


Ciekawe, ciekawe.; Strefa ograniczonego postoju". Muszę się douczyć. Już szukam.

ps. To po co te znaki NIEOGRANICZONE ? Sprawdzam
-3
#36 Olek 30-10-2022 09:22
Czytając te komentarze myślę sobie co my mamy zrobić i gdzie parkować mieszkańcy ulicy Podgórnej ,Browarnej, Krakowskiej ,Rynku i innych ulic gdzie nie posiadamy podwórka i musimy sobie radzić i nikt się nami nie przejmuje. A z tego co się orientuję Patryk posiada 3 samochody i to jest jego problem gdzie je zaparkować podpowiem może na parkingu u zakonników tak ja parkuję.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież