Prokuratura zmienia optykę , biegli zbadają nieprawidłowości przy modernizacji oczyszczalni ścieków w Bochotnicy.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

sl 1

sl 2

sl 3

posto zaw123

post o zaw 2 str

zaw3

Czytany 2446 razy

Komentarze

+3
#14 J.K 08-11-2022 11:01
Cytuję 13 piętro:
@ poseł Janusz napisał:
"Taki z niego kuzyn Godlewskiego jak z Posła Kowalskiego brat bliźniak kazimierskiego blogera.
sejm.gov.pl/.../..."

Panie radny Januszu Kowalski było to pytanie. Jest On pańskim bratem bliżniakiem ?

ps. ewentualny wstyd, nie usprawiedliwia nie odpowiedzenie na pytanie.

Wstydu nie ma :-) Świadomy odpowiedzialności mych słów stwierdzam co następuje :-) Poseł Janusz Kowalski nie jest moim bratem, kuzynem, a nawet znajomym.
+5
#13 Z Okala 08-11-2022 10:55
Cytuję 13 piętro:
Cytuję J.K:
#9 13 piętro 08-11-2022 07:33
To się nazywa cenzura prewencyjna. Zadajesz niewygodne pytania. Ciesz się ,że cię nie zablokował :D
Poseł Sławomir Skwarek czy to nie kuzyn wiceburmistrza Godlewskiego? Pierwszy raz w Kazimierzu poseł Skwarek. Przypadek? Nie sądzę!

Jest PEŁNOCNIKIEM PiS na części ziemi lubelskiej, miedzy jednymi powiat opolski i puławski. Swoje biuro ma w Łukowie. Czy jest kuzynem ?. Nie sadzę, ale HISTORIA działań PiS każe tak przypuszczać. Rozsądnym byłoby napisać: " mam rodzinę w Kazimierzu, nie mam rodziny w Kazimierzu". Ponoć OTWARTOŚĆ, to domena tej partii.
ps. Należy ustalić, bo to osoba publiczna i w jej interesie, i nie tylko, jest pełna wiedza o sobie i rodzinie. W przeciwnym razie SZKODY są olbrzymie dla Niego i POMAWIANYCH o rodzinne znajomości / to nie pierwsze takie przypuszczenia/. By temu przeciwdziałać zapytam: panie zastępco Burmistrza Kazimierza Dolnego prawdą jest, że poseł Skwarek to pański kuzyn, rozumiany, jako bliski czy dalszy.?

Najlepiej dla wyjaśnienia wszelkich wątpliwości byłoby aby Pan Janusz napisał interpelację w tej sprawie do posła Skwarka. Kto za łapka w górę. Miejmy wpływ na rozwój tego zacnego bloga. 10 łapek w górę zobowiązuje Pana Janusza to napisania takiej interpelacji i opublikowania jej wyniku!!!
+1
#12 13 piętro 08-11-2022 10:14
@ poseł Janusz napisał:
"Taki z niego kuzyn Godlewskiego jak z Posła Kowalskiego brat bliźniak kazimierskiego blogera.
sejm.gov.pl/.../..."

Panie radny Januszu Kowalski było to pytanie. Jest On pańskim bratem bliżniakiem ?

ps. ewentualny wstyd, nie usprawiedliwia nie odpowiedzenie na pytanie.
+3
#11 13 piętro 08-11-2022 10:09
Cytuję J.K:
#9 13 piętro 08-11-2022 07:33
To się nazywa cenzura prewencyjna. Zadajesz niewygodne pytania. Ciesz się ,że cię nie zablokował :D
Poseł Sławomir Skwarek czy to nie kuzyn wiceburmistrza Godlewskiego? Pierwszy raz w Kazimierzu poseł Skwarek. Przypadek? Nie sądzę!

Jest PEŁNOCNIKIEM PiS na części ziemi lubelskiej, miedzy jednymi powiat opolski i puławski. Swoje biuro ma w Łukowie. Czy jest kuzynem ?. Nie sadzę, ale HISTORIA działań PiS każe tak przypuszczać. Rozsądnym byłoby napisać: " mam rodzinę w Kazimierzu, nie mam rodziny w Kazimierzu". Ponoć OTWARTOŚĆ, to domena tej partii.
ps. Należy ustalić, bo to osoba publiczna i w jej interesie, i nie tylko, jest pełna wiedza o sobie i rodzinie. W przeciwnym razie SZKODY są olbrzymie dla Niego i POMAWIANYCH o rodzinne znajomości / to nie pierwsze takie przypuszczenia/. By temu przeciwdziałać zapytam: panie zastępco Burmistrza Kazimierza Dolnego prawdą jest, że poseł Skwarek to pański kuzyn, rozumiany, jako bliski czy dalszy.?
+3
#10 Młyńska droga 08-11-2022 09:33
Cytuję Poseł Janusz:
Cytuję J.K:
#9 13 piętro 08-11-2022 07:33
To się nazywa cenzura prewencyjna. Zadajesz niewygodne pytania. Ciesz się ,że cię nie zablokował :D
Poseł Sławomir Skwarek czy to nie kuzyn wiceburmistrza Godlewskiego? Pierwszy raz w Kazimierzu poseł Skwarek. Przypadek? Nie sądzę!


Taki z niego kuzyn Godlewskiego jak z Posła Kowalskiego brat bliźniak kazimierskiego blogera.
sejm.gov.pl/.../...

U nas w Okalu mówią że Skwarek to kuzyn tych od rezydencji może brat albo swat
-3
#9 Poseł Janusz 08-11-2022 09:29
Cytuję J.K:
#9 13 piętro 08-11-2022 07:33
To się nazywa cenzura prewencyjna. Zadajesz niewygodne pytania. Ciesz się ,że cię nie zablokował :D
Poseł Sławomir Skwarek czy to nie kuzyn wiceburmistrza Godlewskiego? Pierwszy raz w Kazimierzu poseł Skwarek. Przypadek? Nie sądzę!


Taki z niego kuzyn Godlewskiego jak z Posła Kowalskiego brat bliźniak kazimierskiego blogera.
sejm.gov.pl/.../...
+3
#8 J.K 08-11-2022 08:20
#9 13 piętro 08-11-2022 07:33
To się nazywa cenzura prewencyjna. Zadajesz niewygodne pytania. Ciesz się ,że cię nie zablokował :D
Poseł Sławomir Skwarek czy to nie kuzyn wiceburmistrza Godlewskiego? Pierwszy raz w Kazimierzu poseł Skwarek. Przypadek? Nie sądzę!
+4
#7 13 piętro 08-11-2022 07:33
Artur Pomianowski - Burmistrz Kazimierza Dolnego
·
W Gminnym Zespole Szkół odbyło się dzisiaj uroczyste wręczenie promes dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu opolskiego i puławskiego. Z rąk komendanta wojewódzkiego PSP Grzegorza Alinowskiego oraz posłów Krzysztofa Szulowskiego i Sławomira Skwarka promesy otrzymały także jednostki z terenu naszej gminy. Beneficjentami zostały OSP Bochotnica, OSP Rzeczyca, OSP KSRG Wierzchoniów i OSP Witoszyn. Serdecznie gratuluję dotacji, a młodym druhom życzę wytrwałości i satysfakcji z pełnionej służby."

To z fb Burmistrza Kazimierza Dolnego.
Również , pod tą informacją, napisałem komentarz ,w którym pytałem jaką kwotę i na jaki cel. Również złożyłem druhom gratulację, bo ze wszech miar zasługują na nie.

Nie wiedzieć dlaczego pan Artur Pomianowski, po chwili, usunął mój komentarz. Czyzbym był nie godzien składać gratulacji druhom? Panie Arturze. Fb, który tytułuje pan "BURMISTRZ KAZIMIERZA DOLNEGO" staje się PUBLICZNYM. Niech pan nie nadużywa nazwy NASZEGO, podkreślam, NASZEGO miasteczka do PRYWATY w doborze komentujacych.
ps. Pytanie o kwotę dotacji i jej przeznaczenie pytałem, bo promesy te, w tych dniach, wręczane były w całym kraju, a informacje zawierały: jaka ich wysokość i jej przeznaczenie.
Niech pan SPUŚCI powietrze.
+9
#6 świetnie 06-11-2022 21:01
Na tym Blogu są dwa rodzaje ludzi, tacy co pana Janusza szanują i tacy co mogą go w d...pocałować !
+5
#5 mieszkaniec 06-11-2022 12:40
No pięknie! Ale wstyd. Jak można było do takiej niegospodarności dopuścić? ! Kompromitacja władz Kazimierza. Zresztą chyba nie po raz pierwszy.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież