Ubezwłasnowolnieni ,komentarz 23 października 2023 r.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

W tej kadencji to prawdziwy urodzaj dot. zmian w planie zagospodarowania przestrzennego. Z jednej strony od 2015 r. mamy niedokończone uchwały  dot. zmian w MPZP dla całej gminy. Z drugiej zaś niemal z sesji na sesję padają pomysły o zmiany w Planie - tzw. punktowe  albo jak kto woli indywidualne. Kiedy Burmistrz jest inicjatorem takich zmian – głownie dla notabli- sprawa załatwiana jest szybko niemal od ręki . Co więcej , nie spotkałem się z przypadkiem aby dziany gość przyszedł na posiedzenie Rady i przekonywał o słuszności jego wniosku. Zgoła inaczej jest kiedy sprawa dotyczy zwykłego obywatela a szczególnie mieszkańca naszej gminy. Wówczas namnażają się problemy i wątpliwości nie inaczej było wczoraj  https://youtu.be/L-rgDtWiXh4?t=3416

Wygląda na to ,że emisariusze lobbują za legalizacją  przekopu w Plebance. Ohydne jest to ,że nie umieja po męsku rozwiązać problemu i mieszają w to osoby chcące odwiedzać cmentarz https://youtu.be/L-rgDtWiXh4?t=4091

Czytany 1538 razy

Komentarze

0
#10 Roman Sokołowski 26-10-2023 15:01
Dodam z " Polityki prywatności "

" Prawa użytkowników

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych osobowych. Jeżeli chcesz skorzystać z tych praw lub masz pytania dotyczące swoich danych osobowych, prosimy o kontakt poprzez [adres e-mail: lub formularz kontaktowy].
Przysługuje Pani/Panu wniesienie skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych."

Jak jest inaczej proszę podać przyczyny nie spełnienia mojej prośby w sprawie, ktora wylacznie mnie dotyczy. Proszę powołać się na stosowny przepis. Może jest taki, że usuniecie wpisu nie dotyczy prośby o jego usuniecie a to wyłącznie jest zależne od widzimisię administratora. Byłby to zdumiewajacy casus.
-1
#9 Roman Sokołowski 26-10-2023 14:38
Pan Janusz Kowalski.

Nie przestrzegasz regulaminu.
Treści komentarzy

"Komentarze zamieszczane na naszej stronie powinny być zgodne z obowiązującym prawem i zasadami etyki. Nie tolerujemy treści obraźliwych, oszczerczych, niezgodnych z prawem, groźnych lub nawołujących do przemocy. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy, które naruszają te zasady.
Odpowiedzialność za treść komentarzy

Osoba zamieszczająca komentarz na naszej stronie ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe z treści zamieszczonych przez użytkowników.
Prawa autorskie

Komentarze nie mogą naruszać praw autorskich, praw własności intelektualnej ani innych praw osób trzecich. Nie wolno zamieszczać treści chronionych prawem autorskim bez zgody ich właścicieli.
Ochrona prywatności

Podczas zamieszczania komentarzy nie wolno ujawniać danych osobowych innych osób, takich jak adresy, numery telefonów, adresy e-mail itp. Zachęcamy do poszanowania prywatności innych użytkowników.
Moderacja komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do moderacji i edycji komentarzy zamieszczanych na naszej stronie. Możemy usuwać komentarze naruszające ten regulamin lub zawierające treści nieodpowiednie.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zamieszczając komentarz na naszej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, takich jak imię (pseudonim), adres e-mail oraz adres IP. Dane te mogą być wykorzystywane w celu moderacji, identyfikacji użytkowników oraz w celach statystycznych.
Usunięcie komentarza

Jeżeli uważasz, że Twój komentarz został błędnie usunięty lub masz wątpliwości co do jego usunięcia, możesz skontaktować się z nami w celu wyjaśnienia sytuacji."
-2
#8 Roman Sokołowski 26-10-2023 08:28
Proszę o skasowanie WSZYSTKICH moich wpisów, a ten zostawić.

A tak przy okazji:
"

Moderator to zawód ściśle związany z nowymi technologiami. Osoba na tym stanowisku zajmuje się moderowaniem treści umieszczanych w Internecie – najczęściej obiektem prowadzonych działań są profile społecznościowe, serwisy lub fora internetowe.
Główne obowiązki:

monitorowanie aktywności użytkowników pod kątem przestrzegania regulaminu
zgłaszanie odpowiednim organom treści niezgodnych z prawem
sprawdzanie poprawnego działania nowych postów lub linków
podtrzymywanie kontaktu z użytkownikami
przygotowywanie uaktualnień oraz dodawanie ich na stronę

Dobry moderator musi doskonale orientować się w obsłudze narzędzi i aplikacji internetowych. Powinien być osobą samodzielną, która potrafi w efektywny sposób zadbać o organizację pracy. W tym zawodzie znamienna jest także umiejętność poprawnego pisania w języku polskim, aby pojawiające się aktualizacje nie zawierały błędów.


Rekrutację na stanowisko moderatora prowadzą serwisy internetowe oraz firmy, które potrzebują profesjonalnego wsparcia do obsługi social mediów.
+3
#7 Janusz Kowalski 26-10-2023 06:48
Roman regulamin też jest na swoim miejscu. Przed dodaniem każdego postu musi zaakceptować regulamin. Inaczej nie dodasz komentarza.
+2
#6 Janusz Kowalski 26-10-2023 06:28
Przeniosłem . Z pozycji Telefonu nie miałem możliwości .
-2
#5 Roman Sokołowski 26-10-2023 04:33
Szukam regulaminu bloga . Gdzie go znależć ?
-1
#4 Roman Sokołowski 26-10-2023 04:29
Prosiłem o przeniesienie , a jak nie, to o skasowanie.
0
#3 Janusz Kowalski 25-10-2023 20:15
Cytuję Roman Sokołowski:
Ten poniższy komentarz dotyczył poprzedniego artykułu o " WSTYDZIE", a poprzedzal go link bip.brpo.gov.pl/.../... z moim komentarzem, ale został pominięty . Dlaczego ?.

Panie Januszu. Proszę te oba powyższe komentarze zamieścić pod poprzednim artykulem, a jeśli to nIEMOŻLIWE to proszę powyższą całość skasować, bo wygląda to na " pięść do nosa" a ponadto nie zamierzam komentować artykułu " Ubezwłasnowolnieni........... "

Art.212kk powinien mieć zapis, że w przypadku osób publicznych proces obligatoryjnie winien być jawny.
-1
#2 Roman Sokołowski 25-10-2023 17:03
Ten poniższy komentarz dotyczył poprzedniego artykułu o " WSTYDZIE", a poprzedzal go link bip.brpo.gov.pl/.../... z moim komentarzem, ale został pominięty . Dlaczego ?.

Panie Januszu. Proszę te oba powyższe komentarze zamieścić pod poprzednim artykulem, a jeśli to nIEMOŻLIWE to proszę powyższą całość skasować, bo wygląda to na " pięść do nosa" a ponadto nie zamierzam komentować artykułu " Ubezwłasnowolnieni........... "
-1
#1 Roman Sokołowski 25-10-2023 12:02
Ooo. Prokurattura się zreflektowała, że z tym 212 kk jest w tej sprawie śmiesznie, to dolączyła art. 235 kk/ tworzenie fałszywych dowodów/.

wiadomosci.wp.pl/.../

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież