Wyborczy budżet klepnięty...kulisy 63 sesji Rady Miejskiej

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Czytany 1467 razy

Komentarze

0
#13 Bartek 21-03-2024 12:00
Pan Kowalczyk tu super gość:) Uwielbiam jak cały czas zajmuje się LGBT :) Modlę się, aby wszyscy księża tyle samo poświecali temu tematowi co ojciec Kowalczyk.

Cytuję Janusz Kowalski:
Cytuję 13 piętro:
Panie Januszu.
Zanim Pan nagra film z komentarzem to też nich pan przywoła księdza profesora Kowalczyka. Bardzo będzie pomocny.

Dariusz Kowalczyk
@dkowalczyk63
Rok 2024 nie będzie dobry. To będzie rok niszczenia pluralizmu mediów, włażenia lewackiej indoktrynacji gender/LGBT do szkół, uzależniania polskiego sądownictwa od zideologizowanego TSUE, podporządkowywania polskiej gospodarki interesom Berlina. Tym bardziej trzeba sobie życzyć cierpliwości, wytrwałości i dobrych pomysłów na opór wobec liberalno-lewackiego zamordyzmu...
Zdjęcie


Drogi mój przyjacielu. Nie należę do brtonu PiS ,chodź program PiS jest mi b. bliski. Pragnę wtrącić, że PiS i PO to...( czy ktoś pamięta produkt polityczny POPiS?)
Te partie nadal prześcigają się w populizmie. Świetnie punktuje hipokryzje Sławomir Mentzen
Jednak PiS chce rozwoju gospodarczego Polski. Więc socjalizm Pisu można wybaczyć.
Jednak ja nie o tym. o Kazimierzu Powiem.
0
#12 Janusz Kowalski 03-01-2024 17:51
Ze względów technicznych film o wniosku ( szkoda planistyczna) o odszkodowanie od Gminy i zatajaniu przed Radą Miejską dokumentu zw względów technicznych zamieszczę jutro. Z góry przepraszam.
+1
#11 Janusz Kowalski 02-01-2024 20:54
Cytuję 13 piętro:
Panie Januszu.
Zanim Pan nagra film z komentarzem to też nich pan przywoła księdza profesora Kowalczyka. Bardzo będzie pomocny.

Dariusz Kowalczyk
@dkowalczyk63
Rok 2024 nie będzie dobry. To będzie rok niszczenia pluralizmu mediów, włażenia lewackiej indoktrynacji gender/LGBT do szkół, uzależniania polskiego sądownictwa od zideologizowanego TSUE, podporządkowywania polskiej gospodarki interesom Berlina. Tym bardziej trzeba sobie życzyć cierpliwości, wytrwałości i dobrych pomysłów na opór wobec liberalno-lewackiego zamordyzmu...
Zdjęcie


Drogi mój przyjacielu. Nie należę do brtonu PiS ,chodź program PiS jest mi b. bliski. Pragnę wtrącić, że PiS i PO to...( czy ktoś pamięta produkt polityczny POPiS?)
Te partie nadal prześcigają się w populizmie. Świetnie punktuje hipokryzje Sławomir Mentzen
Jednak PiS chce rozwoju gospodarczego Polski. Więc socjalizm Pisu można wybaczyć.
Jednak ja nie o tym. o Kazimierzu Powiem.
0
#10 13 piętro 02-01-2024 16:38
Panie Januszu.
Zanim Pan nagra film z komentarzem to też nich pan przywoła księdza profesora Kowalczyka. Bardzo będzie pomocny.

Dariusz Kowalczyk
@dkowalczyk63
Rok 2024 nie będzie dobry. To będzie rok niszczenia pluralizmu mediów, włażenia lewackiej indoktrynacji gender/LGBT do szkół, uzależniania polskiego sądownictwa od zideologizowanego TSUE, podporządkowywania polskiej gospodarki interesom Berlina. Tym bardziej trzeba sobie życzyć cierpliwości, wytrwałości i dobrych pomysłów na opór wobec liberalno-lewackiego zamordyzmu...
Zdjęcie
0
#9 13 piętro 02-01-2024 16:25
@ mieszkaniec.
Dzieki za linki.
W tym pierwszym, który jest mi bliski autor przytacza : "Tego rządu będę bronił tak, jak będę umiał, niezależnie od tego, czy szanowni antagoniści będziecie mi dalej przypinali łatki (…). Jeżeli ja jestem „lewicą laicką” czy „kryptokomunistą”, to wy, moi szanowni antagoniści, jesteście po prostu świniami."

Ten drugi , jezuity , już z samej przynależności , jest chrześcijańskim i , jak przypuszczam, jest bardzo bliski Januszowi Kowalskiemu. Moje przekonanie wzrasta po Jego ostatnim komentarzu , w którym zapowiada :

"Obiecuje nagram film z komentarzem ,kto to jest, i dlaczego katolewica szkodzi i zagraża bytowi Narodu Polskiego ".

Dobrze byłoby, gdyby TEŻ powiedział, kto " świnią" jest.
-2
#8 Janusz Kowalski 02-01-2024 16:04
Cytuję 13 piętro:
Kim Pan jest panie Januszu ?. Chrześcijanin czy katolewak ? Należy to wyjaśnić, bo jeżeli mówi się, że chrześcijanin to miłosierdzie, to z pańskiej przemowy nie wynika, że ona jest nim, a więc mam problem. Problem tym większy, bo o katolewakach słyszałem z ust Macierewicza , z ust tzw " Kakao", a to przecież kwiat narodu, ale żeby tym terminem posługiwał sie radny miejsko - gminny to słyszę po raz pierwszy. Panie Januszu kto w naszej gminie śmie być katolewakiem ?

ps. Wyjaśniam, że " Kakao" to : Kaleta, Kanthak, Ozdoba . Wszyscy z PiS.


Obiecuje nagram film z komentarzem ,kto to jest, i dlaczego katolewica szkodzi i zagraża bytowi Narodu Polskiego .
+4
#7 mieszkaniec 02-01-2024 15:24
Cytuję 13 piętro:
Kim Pan jest panie Januszu ?. Chrześcijanin czy katolewak ? Należy to wyjaśnić, bo jeżeli mówi się, że chrześcijanin to miłosierdzie, to z pańskiej przemowy nie wynika, że ona jest nim, a więc mam problem. Problem tym większy, bo o katolewakach słyszałem z ust Macierewicza , z ust tzw " Kakao", a to przecież kwiat narodu, ale żeby tym terminem posługiwał sie radny miejsko - gminny to słyszę po raz pierwszy. Panie Januszu kto w naszej gminie śmie być katolewakiem ?

ps. Wyjaśniam, że " Kakao" to : Kaleta, Kanthak, Ozdoba . Wszyscy z PiS.


Wyręczę pan Janusza
twojahistoria.pl/.../...
idziemy.pl/.../...
-2
#6 13 piętro 02-01-2024 05:49
Kim Pan jest panie Januszu ?. Chrześcijanin czy katolewak ? Należy to wyjaśnić, bo jeżeli mówi się, że chrześcijanin to miłosierdzie, to z pańskiej przemowy nie wynika, że ona jest nim, a więc mam problem. Problem tym większy, bo o katolewakach słyszałem z ust Macierewicza , z ust tzw " Kakao", a to przecież kwiat narodu, ale żeby tym terminem posługiwał sie radny miejsko - gminny to słyszę po raz pierwszy. Panie Januszu kto w naszej gminie śmie być katolewakiem ?

ps. Wyjaśniam, że " Kakao" to : Kaleta, Kanthak, Ozdoba . Wszyscy z PiS.
-1
#5 13 piętro 01-01-2024 17:16
Nic Noworocznie ?. Radujmy się. Będzie o wiele, wiele lepiej. Spełniajcie marzenia.
+2
#4 Janusz Kowalski 31-12-2023 06:25
Cytuję Mieszkaniec:
A kto jest właścicielem hali sportowej? To nie powinno spoczywać na obowiązku właściciela,wymiana lamp?


Doskonała ocena brawo. Nie dość ,że nie było komu dbać jak powstawała. To teraz wyciąga się ręce do zwykłych mieszkańców. I to w czasie kiedy burmistrz chwali się 60 mln budżetem. Dzisiaj zamieszczę komentarz do ostatniej sesji.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież