Damy radę…

Oceń ten artykuł
(31 głosów)

Dzisiejsze spotkanie Komisji Planowania rozpoczęło się od prezentacji ośrodka rehabilitacji osób niepełnosprawnych, jaki właściciele Fundacji Oswoić Los zamierzają pobudować na Górach. Prezentacja Pana Łukasiewicza (wiceprezesa Fundacji) rozpoczęła się dosyć nietypowo, bo od krytyki wpisów zamieszczanych nam mym blogu. Pozostawię to na razie bez komentarza. Z oświadczeniem Fundacji możecie się Państwo zapoznać poniżej.

Prezesi Fundacji apelują, aby nie łączyć ich przedsięwzięcia z przekazaniem Wikarówki Parafii. Nie mam jednak najmniejszych złudzeń, że chęć stworzenia takiego ośrodka będzie istotnym argumentem Burmistrza za nieprzekazywaniem Wikarówki naszej Parafii. Wypowiedzi Burmistrza niepozostawianą złudzeń: „Proszę Państwa radny Kowalski znany jest z rozdawania publicznego mienia osobom, którzy chcą zrobić nie wiadomo co. Mówi się o jakiejś fundacji która nie istnieje. Chce się przekazać publiczne mienie ludziom, którzy nie wiadomo co chcą robić …”. I dalej: „Proszę Państwa tu są ludzie, którzy chcą zainwestować własne pieniądze na pożyteczny cel. Taka inwestycja będzie największa po tej stronie Wisły”.

Wiejec cytatów może innym razem.

J.K.

 

alt

Czytany 5102 razy

Komentarze

+2
#32 turysta 22-04-2012 22:46
Przechodziłem dziś obok zakupionej przez Państwa Łukasiewiczów działki, na której ma stanąć ośrodek. Powiem szczerze, że nie wiem gdzie miałby stanąć z uwagi na bardzo wąski teren znajdujący się przy drodze- a to las, a to wąwóz. Chyba, że zakupiona działka w głąb od drogi się poszerza.
+2
#31 Z miasta 21-04-2012 01:07
To cytat z gazety!- Panie burmistrzu Dunia i Pani Kasiu z fundacji,atak na blog jk jest przejawem putinowszcyzny w swetrze mediów niezależnych.cytat"Powinniśmy zająć stanowisko w tej sprawie, tak by innym samorządowcom nie przyszło do głowy iść w ślady burmistrza z Włoszczowy. Władza w żaden sposób nie może ingerować w to, co piszą dziennikarze – mówi „Rz" Dariusz Joński, rzecznik Klubu SLD i członek komisji"-
+4
#30 DarEk 20-04-2012 19:31
@skok-rzeczywiście każdy niech mówi za siebie.A może jakiś jeden przykład? Może i ja zmienię zdanie.
-11
#29 skok 20-04-2012 17:54
z miasta@ Dla mnie na przykład każdy, kto dokopie radnemu Kowalskiemu zasługuje na szacunek, więc mów za siebie! A poza tym, co jest złego w tym, że wydrukowali cytaty z tego blogu?? Przecież podobno tu sama prawda ;-)
+4
#28 eddie 20-04-2012 16:33
cóż, to wasz problem. Nawet nie potraficie wziąć odpowiedzialności jako mieszkańcy za swoje miasto i nie wypełniacie swoich obywatelskich obowiązków :) a potem narzekacie... jakie to dziecinne!
+4
#27 DarEk 20-04-2012 10:19
eddie- Do wyborów nie poszła polowa uprawnionych(frekwencja oscylowała w granicach 48%). Ta mniejsza połowa (wiem połowy są równe) wybrała obecnego burmistrza.Zgadza się!Ale co masz na myśli mówiąc coś... o 2/3 kazimierskiego społeczeństwa?cytat-to o czymś świadczy....O czym? Mówisz o kilku tysiącach,jeśli dobrze pamiętam.Chce zauważyć To nie jest tylko problem Jk ?To dotyczy tych kilku tysiączków! nie prawdaż ?
+1
#26 eddie 20-04-2012 08:56
sami burmistrza wybraliście ;) a skoro tylko pan J.K. się mu sprzeciwia, to o czymś świadczy ;) pozdrawiam!
+2
#25 J.K 20-04-2012 05:57
eddi-(no i po co Pan, Panie niepoRadny robi wokół siebie tyle szumu? niespełnione ambicje, czy echa przeszłości)-słucham!Sam jestem ciekaw :-) ;-)
+11
#24 Edyta 20-04-2012 01:15
nie rozumiem, dlaczego ci państwo, bez względu na intencje, mają miec indywidualną zmianę planu, a my,jako mieszkańcy gminy tego prawa nie mamy,mimo iż dom stoi i oczywiście został wybudowany zgodnie z obowiązującym wówczas planem zagospodarowania???????? Szlag mnie trafia na takie działania burmistrza i jego kliki
+10
#23 justitia 19-04-2012 23:08
eddie a może Pan Janusz dba o to, by wszystko było jasne i przejrzyste. Przy obecnym burmistrzu tego typu działania są wręcz konieczne. Zobaczycie, że dla tejże Fundacji lada moment będzie robiona indywidualna zmiana. Ale myślę, że będzie miał kto protestować. Nie ważne co tam chce ktoś pobudować. Po prostu ten teren pod zabudowę się nie nadaję.

Dodaj komentarz