Szanowny Panie Burmistrzu!

Oceń ten artykuł
(9 głosów)

Szanowny Panie Burmistrzu!

Proszę przyjąć moje gratulacje, z powodu otrzymanej od wyborców nominacji. Jestem przekonany, ze zgodnie , z Pana obietnicami wyborczymi , przez najbliższe 4 lata , nasze miasto rozkwitnie i będzie odnosić jeszcze większe sukcesy niż dotychczas. . Mam nadzieję ,że  będzie Pan  trwałym gwarantem  rzetelnej, owocnej  i  konstruktywnej współpracy z Radą Miejską w Kazimierzu Dolnym. Jednocześnie chciałbym zapewnić Pana, że  będę  wspierał Pana we wszystkich działaniach mający na celu dobro mieszkańców, jak również  wybranego przez Pana Boga miejsca, jakim jest Kazimierz Dolny.

Janusz Kowalski

Czytany 4223 razy

Komentarze

-2
#3 ciekawska 11-12-2010 18:18
Wkradł mi się błąd do poprzedniego wpisu,przepraszam :oops:
-2
#2 ciekawska 11-12-2010 18:16
Może troszkę trąci mentorstwem, ale czy do tej pory był ktoś w radzie miasta kto informował wyborców, czyli nas O CO CHODZI? Kilka razy byłam w urzędzie i niestety nie mogłam się przebić prze mur obojętności pań urzędniczek( oczywiście nie wszystkich), mam tu na myśli te najmłodsze wyszkolone prawdopodobnie w Rykach, które głupimi uśmiechami reagowały na moje niezadowolenie.To manx5zc być mój urząd,odniosłam wrażenie, że jestem tam intruzem.Janusz tak trzymaj do końca kadencji, cieszę się,że mamy swojego radnego :-)
+6
#1 Bob 06-12-2010 12:19
chyba powinno być napisane - wybranego przez Pana Boga miejsca, jakim jest Kazimierz Dolny - a nie "wybranego przez Boga miejsca, jakim jest Kazimierz Dolny"
z drugiej strony czuję się jakbym czytał wypowiedź osoby uważającej się za mentora, wyrocznię, przewodnika nas wszystkich jestem pełen podziwu

Dodaj komentarz