Znowu Urząd Miasta napisał...

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Znowu Urząd Miasta napisał... Pismo , które  otrzymałem po dwóch tygodniach  dotyczy wniosku o udostępnienie dokumentów, które dość jasno precyzuje  o co chodzi. Jak się wydaje urzędnicy kazimerskiego ratusza, wychodzą z założenia ,że przewlekanie w czasie  uśpi moją czujność w bulwersującej sprawie . Nic bardziej mylnego. Wniosek oczywiście uzupełniłem. W zanadrzu mam - jakby było pomocne - zaświadczenie  o szczepieniu  na ospę . Szczegóły bulwersującej sprawy  po otrzymaniu dokumentów. W całym rozgardiaszu  sztabowcy burmistrza nie zauważali ,że pod dokumentem podpisał się sam burmistrz. Oby tak dalej.

J.K   

odp3101

Czytany 2514 razy

Komentarze

+2
#50 strażak 07-02-2020 07:55
@Miss czemu zamilkłaś ? Napisałem jak jest z burmistrzami . Jestem dumny z Andrzeja Pisuli . Dzięki niemu mamy nowoczesny wóz bojowy , spełniający warunki ,że mamy OSP KSRG Wierzchoniów anie tylko OSP Wierzchoniów. To jest moc.Nie potrzebnie zmieniłaś frąt. Czemu zniknęły zdjęcia. Przyznasz ,że Andrzej i Piotrek ,to - Jest Siema ! Miłego dnia Ag.
+4
#49 Och 05-02-2020 20:01
A w Kazimierzu władze zapomniały o rozebraniu ozdób świątecznych. Jestem za aby zostawić do przyszłego roku.
-2
#48 baart 05-02-2020 07:26
Cytuję S.R.:
Cytuję baart:
Cytuję J.K:
Jak wspomniałem opublikuje korespondencję, jak otrzymam odpowiedź z magistratu. Na obecnym nie chcę zdradzać czego wniosek dotyczy .Dodam ,że o sprawie pisałem dużo.


często opowiadasz, że coś kiedyś zrobisz a potem nic nie robisz licząc na to, że ludzie zapomną

To się chwali. @ baart usilnie prosi Janusza Kowalskiego, by ten dotrzymał słowa, by ludzie nie zapomnieli o sprawie. Ja również jestem ciekawy jaka to sprawa.

@ baart. Dopilnuj tego. Ja wiem, że Twoja "pamiętliwość" już wielokrotnie była demontrowana np. moje 3 słupki. haha Jednym słowem , liczę na Ciebie.


trudno nie zapomnieć Twoich 3 słupków , skoro nadal stoją w drodze - swoją drogą może JK by się tym zajął?
+4
#47 Strażak 04-02-2020 19:42
Jestem starażakiem i mieszkam w Wierzchoniowie.
Moja rzecz że moim burmistrzem był Andrzej Pisula a nie obezny.
Do miss miałaś zdanie takie jak ja. Miłej zabawy
+2
#46 Miss 04-02-2020 19:19
Bardzo chciał bym dowiedzieć się kto kryje się pod nikiem "strażak'' ponieważ wstawione zdjęcie byłego burmistrza na ten blog pochodzi ze strony facebookowej ,,OSP KSRG Wierzchoniów " gdzie obowiązują prawa autorskie. Udostępnienie tego zdjęcia bez zgody autora jest niezgodne z prawem. Wiem również na 100% że nie zrobił tego żaden ze strażaków z Wierzchoniowa tylko jakiś manipulant który chciał osiągnąć " jakiś " swój zamierzony cel.
-2
#45 Stanislaw 03-02-2020 21:01
JK mistrzu intrygi pasowały ci wpisy mówiące że obecny burmistrz nie uczestniczył w walnym i odezwałeś się dopiero jak okazało że jednak był ,gratuluję rzetelności
+4
#44 J.K 03-02-2020 19:19
Cytuję Stanislaw:
Popieram Miss ten blog służy jedynie do plucia na siebie na wzajem

Nikt bardziej nie pluje...niż Ty :D
Co chodzi o zebranie walne w Wierzchowinie nie widzę czegokolwiek nadzwyczajnego, czy nagannego.To ,że rożne racje się ścierają komentując - czasami złośliwie - nie jest niczym nadzwyczajnym.
Osobiście podoba mi się ,że obaj Panowie , burmistrz A. Pomianowski i były burmistrz A.Pisula razem uczestniczyli w zebraniu. Aby takich przykładów było więcej .
+2
#43 !!! 03-02-2020 18:05
Cytuję Stanislaw:
Popieram Miss ten blog służy jedynie do plucia na siebie na wzajem

To nie blog to ludzie, którzy nie potrafią żyć jak kogoś nie oplują.
-3
#42 Stanislaw 03-02-2020 17:53
Popieram Miss ten blog służy jedynie do plucia na siebie na wzajem
+9
#41 Miss 03-02-2020 17:30
Na walnym zebraniu w Wierzchoniowie obecny był zarówno obecny burmistrz Pan Pomianowski oraz były burmistrz Pan Pisula ;) nie rozumiem kto? i w jakim celu? rozpowiada nie prawde kłamiąc w żywe oczy. Na części oficjalnej było ok. 70 osób które z pewnością widziały Pana Artura... kto nie widzial to proponował bym zakupic dobre okulary oraz aparat słuchowy ponieważ Pan Pomianowski zabrał głos w punkcie wolnych dyskusji.. Co do Pana Adrzeja to nie widze tu żadnych nieprawidłowości w jego zachowaniu czy czynach.. Chłop zagrał na akordeonie, zaśpiewał, wraz z gośćmi jak i z druhnami i druhami... no i co w tym złego? Zabił kogoś? Obraził? Opluł? Zajmijcie sie ludzie czymś innym i bardziej pożytecznym dla naszego społeczeństwa.. już niedługo reszta zebrań walnych w gminie Kazimierz.. ciekawe co wymyślicie tym razem. Żenada drodzy Państwo! żenada

Dodaj komentarz