Wejście na Górę III Krzyży wyremontowane.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Kilka dni trwała konserwacja stopni schodów i ścieżek na Górę III Krzyży – Kazimierzacy nazywali ją Krzyżowa Góra. Wejście wykonane solidnie i funkcjonalne. Oczywiście pewne rzeczy trzeba będzie uzupełnić w przyszłym  sezonie – nie od razu Karków zbudowano. Słowa uznania dla wykonawcy.
Jest to bardzo dobra decyzja Burmistrza Andrzeja Pisuli. Odstąpił burmistrz  od chorego pomysłu poprzednika budowania granitowego szlaku….na górę  za ponad 400 tyś zł (sic).
Generalnie ze zmiany decyzji burmistrza  w kwestii planowanej dzierżawy jak też  remontu – nie budowy- wszyscy powinniśmy być zadowoleni.
J.K

Czytany 4532 razy

Komentarze

+3
#17 xy 08-05-2016 11:22
cytat
"A ja chcę tylko powiedzieć, że układając schody w miejscu publicznym ze zużytych podkładów kolejowych nasączonych rakotwórczym badziewiem, ktoś złamał prawo..." nie tylko prawo!!!!
Miał zgodę konserwatora!!!! Te działania nie są zgodne z prawem!!!! Gmina nie może prowadzić działalności gospodarczej!!!! a tu ma miejsce!!! Ktoś nie odrobił pracy domowej - prawnik gminny???!!! zastępca!!! - co nie dziwi,urząd?
+3
#16 z miasta 05-05-2016 21:14
@ wyborco a czy wyprowadzanie pieniedzy na chore ambicje z kasy miejskiej nie jest przestepstwem ,zapytaj ile kosztował projekt owych schodow a granitu -czy kazimierz stac na takie szalenstwa ??? wiem ze lepiej szalec niz zrobic cos gospodarnie ,i moze nie bede rozwijał tego tematu
+5
#15 wyborca 26-04-2016 07:08
A ja chcę tylko powiedzieć, że układając schody w miejscu publicznym ze zużytych podkładów kolejowych nasączonych rakotwórczym badziewiem, ktoś złamał prawo...
0
#14 ixi 20-04-2016 23:35
Cytuję z kazimierza:
grymas nie dramatyzuj - moim skromnym zdaniem to jakie ma znaczenie czy sa koscioła czy nie -bo gdyby nawet był ten skrawek ziemi koscielny to byc moze zapomniałes ile koscoł dostał za przysłowiawa złotowke od miasta czytaj od nas bo w koncu miasto nalezy do mieszkancow -tak wiec z czystej przyzwoitosci nikt nie powinien roscic sobie pretensji -poszperaj prosze w dokumentach to sie dowiesz ile w naszej gminie dostał kosciol za freeee od miasta


kościół też należy do nas
+8
#13 z kazimierza 20-04-2016 20:47
grymas nie dramatyzuj - moim skromnym zdaniem to jakie ma znaczenie czy sa koscioła czy nie -bo gdyby nawet był ten skrawek ziemi koscielny to byc moze zapomniałes ile koscoł dostał za przysłowiawa złotowke od miasta czytaj od nas bo w koncu miasto nalezy do mieszkancow -tak wiec z czystej przyzwoitosci nikt nie powinien roscic sobie pretensji -poszperaj prosze w dokumentach to sie dowiesz ile w naszej gminie dostał kosciol za freeee od miasta
+10
#12 grymas50 20-04-2016 13:47
Schody ładne. One kościelne czy komunalne ?.
Pytam czy " kościelne" , bo toczylem spór z abc o służebnosci gruntowej.
Ścisle. Czy widoczne na zdjęciu schody ułozone sa na terenie wydzierżawionym od Kosciola czy też teren tn stanowi wlasność miasta?.
Jeżeli wydzierżawiony, to na jakich warunkach ?.
+1
#11 gość2 20-04-2016 12:12
Cytuję Gość:
Arbuz to zajmuje się najlepiej jak może panią z Koszczycz. Prowadzenie szkoły, budowanie dobrego wizerunku tak nie wychodzi.

frau-koszczyc? :lol:
+5
#10 z miasta 20-04-2016 11:33
Cytuję Kszysio:
Ten Jarząbek to chyba tylko grzecznie pytał,ile pieniążków zebrała gmina za parkingi w ubiegłym roku i jak się to ma do wcześniejszych wpływów to o ile pamiętam była decyzja panów Krzysia W i Andrzeja P,mieszkaniec mniej jadu bo się otrujesz


A ja kulturalnie odpowiedziałem. Gdzie tu widzisz jad? Coś ci się miesza... Jeśli pana Jarząbka vel... tak interesowały wpływy do budżetu to mógł przyjść na sesję, mógł przyjść do urzędu i zapytać. Co robił w czasie kiedy pan Krzysztof był zastępcą? Urabiał burmistrza na swoje kopyto? A tu nagle teraz takie zainteresowanie. Hipokryzja bije na odległość. A fe.
+6
#9 Kszysio 20-04-2016 09:35
Ten Jarząbek to chyba tylko grzecznie pytał,ile pieniążków zebrała gmina za parkingi w ubiegłym roku i jak się to ma do wcześniejszych wpływów to o ile pamiętam była decyzja panów Krzysia W i Andrzeja P,mieszkaniec mniej jadu bo się otrujesz
+6
#8 z miasta 19-04-2016 22:28
Cytuję Jarząbek:
Małe pytanko w zeszłym roku urząd miasta odwołał przetarg na parkingi koło orlenu pod hasłem przebudowy ile kaski zebrał urząd mnie interesuje,i jakie były koszty zatrudnienia osób zbierających opłaty,tak samo pytam ile było opłat z dzierżawy góry,tak żeby było porównanie za rok,to pytanko do Pana Krzysia W


Panie Jarząbek a gdzie żeś pan był jak pan Krzyś W, jak żeś pan określił, sprawował funkcję zastępcy burmistrza? Sączyłeś pan jad burmistrzowi?

Dodaj komentarz