"Kazimierz Komentuje " 2 sierpnia 2019 r ,czyli szczujnia lokalnej sitwy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Profil lokalnej sitwy "Kazimierz Komentuje"popełnia kolejny post:

"Radny Kowalski próbuje wmówić, że Romana Rupiewicz to "kobieta niezłomna". I to w jakim dniu❗️➡️ Rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego! To duża przesada❗️ Aż się nie chcę o tym pisać. Ale niestety trzeba :( Czy w Kazimierzu tym, którzy głośno i często krzyczą naprawdę wolno wszystko❓❓❓

Oto jak akcja "promocyjna" została sprytnie przeprowadzona… i dlaczego❓Klatka po klatce❗️ Po kolei:

▶️ R.Rupiewicz udziela wywiadu Dziennikowi Wschodniemu z własnej inicjatywy lub redakcji tego nie wiadomo? Reszta już wczoraj 1 sierpnia: 
➡️ 8.27. Dziennik Wschodni publikuje wywiad
➡️ 8.59 i 9.02 – Janusz Kowalski publikuje posty nawiązujące do Powstania Warszawskiego
➡️ 9.28. Link do wywiadu ze sobą udostępnia R. Rupiewicz na FB 
➡️9.31. Link do wywiadu z R. Rupiewicz udostępnia J. Kowalski na FB 
➡️ 10.00 – J. Kowalski publikuje kolejny posty nawiązujący do Powstania Warszawskiego 
➡️ 19.05 J. Kowalski publikuje na FB post nawiązujący do nowego wpisu na blogu: Tytuł wpisu: „ROMANA RUPIEWCZ, KOBIETA NIEZŁOMNA” ❗️❗️❗️❗️❗️
➡️ 22.31 – widząc brak reakcji w komentarzach na swoim blogu, Janusz Kowalski sam zaczyna siebie komentować...

Można wnioskować, że ta smutna "akcja" jest dlatego, że na zebraniu mieszkańców pani Romanie Rupiewicz plan autopromocji nie wyszedł❓ Nie tak miało być❗️ Ludzie mogli zobaczyć i usłyszeć, że jednak taką „och” i „ach” przewodniczącą tzw. samorządu nie była. Sama się rządziła, a nie samorządu mieszkańców współpracę budowała – twierdzili❗️Ale nie jest powód, aby nadszarpnięty wizerunek ratować w dniu wybuchu Powstania Warszawskiego nawiązując do bohaterskich Polaków❗️

Ta próba wmówienia ludziom, że p. Romana jest „kobietą niezłomną” zatrważa ❗️

Czy radny Kowalski może przekraczać wszystkie granice❓❓❓Dokąd ta droga prowadzi❓❓❓"

Czytany 1735 razy

Komentarze

+1
#13 O.K. 06-08-2019 19:33
Cytuję Romana Rupiewicz:
(...)
Można Janusza lubić lub nie, ale jednak hejt który jest uprawiany jest obrzydliwy. (...) mówią wprost, może niekiedy zbyt emocjonalnie, ale mają odwagę głosić PRAWDĘ i się pod nią podpisywać. Wolę takich, iż anonimowych tchórzy, którzy sieją nienawiść nie odnosząc się do konkretnych argumentów na prowadzonych przez siebie stronach typu fb, i nie mają odwagi pokazać twarzy. Ufam, że nie należysz do tych drugich.


Dziękuję Romana, ale to za mało. Hejt wylewa się pod moim adresem z tego blogu, tylko dla tego że "również Tobie" wydawało się że mam czas i potrzebę na toczenie z Wami piany. Już kilka miesięcy temu rozmawialiśmy o stronie "Kazimierz Komentuje" i prosiłęm Cie wtedy żebyście szukali dalej bo nie jestem adresatem Waszych żali. Przez Was kilka razy w miesiącu muszę innym udowadniać że nie jestem autorem "Kazimierz Komentuje", często odmawiając pomocy w obszarach w których nie mam ani narzędzi ani kompetencji niezbędnych do działania. Budowaliście mój obraz na podstawie fałszywej tezy. To oznacza że wyrządziłaś mi Romano szkodę. Bardzo dużą szkodę. Dla tego raczej nie widzę już przestrzeni do aktywnego wspierania Janusza. Po prostu nie odpowiada mi ten typ energii w działaniu.

W wielu obszarach , tam gdzie nie dostrzegałem manipulacji. Zwłasza takich które dotyczą ratowania dziedzictwa przyrodniczego Krainy Wąwozów Lessowych popierałem i będę popierać każdego, , jak wtedy gdy trwała walka o dęby. Teraz kiedy zostałem przez Was zmuszony do radykalnych działań, mogę oczekiwać jednego. Słowa "przepraszam" i odcięcia się od słów jakie padły pod moim adresem między innymi na tej stronie. oraz tych wypowiadanych przez Ciebie w przestrzeni publicznej
+3
#12 zza rzeki 02-08-2019 18:42
Włos się jeży na głowie, gdyby czyta się ten knajacki tekst O.K.

Kto zechce przyjechać do ponoć "magicznego" Kazimierza, skoro panuje tu gówno burza? I strach pomyśleć, co może się wydarzyć w Korzeniowym? Samosądy, mordobicie...
+1
#11 Andrzej 02-08-2019 18:41
Cytuję J.K:
Cytuję S.R.:
Fakt, że takim dniu, zastosowany przymiotnik, jest niefortunny.

Celowo użyłem tego przymiotu, poniewąż heroizm Romany jest niebywały. Jesli jest inaczej wskaż drugą osobę w mieście, która zniosłąby tyle zniewag opluwania i nadal poświęcała się dla innych.


Proponuje wybudować jej pomnik, tablice, obelisk i nazwa ulicy obowiązkowo.
Zresztą JK tez pomnik bym zaproponował.....
Wasze działania to kpina a to ze traktujecie to na serio to już jest jakaś GROTESKA!
+1
#10 rumburak 02-08-2019 18:34
Cytuję M.A.:
Trzeba przyznać że przynajmniej ten Komentuje coś wnosi nowego ale przesadza z tą całą sprawą. No ale Pan Kowalski też przesadził że jest niezłomna. Tak to mało fortunne było bo gdzież to co teraz do tego co było 70 kilka lat temu. I tak to się nakręca.

Co niby nowego ja to już od 20 lat przerabiam. Zwykły kazimierski jad tylko w tym przypadku w służbie duniowych sił. Satyryczna forma jak z św. pamięci kazimierskiego kundelka. Nie wiem poco JK im promocje tu robi.
0
#9 Romana Rupiewicz 02-08-2019 18:27
Oskar, powiedz mi dlaczego to Janusz, albo ktokolwiek inny ma sprzątać te wąwozy???? Przecież to jest chore! Każdy z nas płaci podatki, a utrzymanie czystości jest obowiązkiem urzędu miasta. Nie możemy pozwolić na to, żebyśmy przejmowali ich zadania!!!! Jest wiosenne sprzątanie raz w roku i to wystarczy. Każdy z nas coś robi społecznie. Jeśli masz ochotę zająć się sprzątaniem to sprzątaj. Janusz jest radnym i jak wszyscy radni, haruje społecznie. Bo te śmieszne diety, kilkadziesiąt czy sto złoty za posiedzenie które trwa 5 godzin, a do tego trzeba przed każdą sesją i komisją przeczytać masę dokumentów, to jest skandal. Janusz więc zajmuje się tym, ponadto prowadzi blog, który jest cenny w oczach mieszkańców i chwała mu za to.
Można Janusza lubić lub nie, ale jednak hejt który jest uprawiany jest obrzydliwy. A ty teraz zbierasz jakieś dowody... ? Na co? Na prawdę??? Chcesz zostać pieniaczem? Czekam dnia, kiedy zaczniesz z Januszem współpracować i kiedy błoto spadnie ci z oczu, bo głupi nie jesteś, a raczej mądry. A odnośnie audycji w Radio Puławy24 pt.: Kazimierz Dolny. Ludzie miasto sztuka.... Tak, rzeczywiście, była to poniekąd twoja sprężyna, powstały wspaniałe audycje o Kazimierzu Dolnym. I na koniec jeszcze jedno. Wolę ludzi, którzy nawet czasem używają niecenzuralnych określeń, mówią wprost, może niekiedy zbyt emocjonalnie, ale mają odwagę głosić PRAWDĘ i się pod nią podpisywać. Wolę takich, iż anonimowych tchórzy, którzy sieją nienawiść nie odnosząc się do konkretnych argumentów na prowadzonych przez siebie stronach typu fb, i nie mają odwagi pokazać twarzy. Ufam, że nie należysz do tych drugich.
-1
#8 O.K 02-08-2019 17:02
Janusz oszuście . Informuję cię ze jako czynnik społeczny rozpocząłem monitoring twoich działań. Jednocześnie ponawiam zaproszenie do wspólnych działań na rzecz Wąwozu Korzeniowego. Zaprosiłem cię po twojej interpelacji do wyzwania polegającego na wspólnym posprzątaniu Wąwozu Czrnego oraz akcji informacyjnej w Wąwozie korzeniowym adresowanej do turystów odwiedzających to miejsce. Puki co zaczynasz wciągać w swoje imaginacje Bogu ducha winną Romanę Rupiewicz którą osobiście zaprosiłem do współpracy w Radiu Puławy 24 czego efektem był genialny program kulturalny emitowany w tym Radiu w ubiegłym roku. Wyraźnie widać ze nie kontrolujesz sie w swoim szczucie dla tego zapewniam cię ze wykorzystam wszystkie formy , w tym , prawne żeby okiełznać twoje nieodpowiedzialne działania. Twoje działania i koneksje prześwietlenia bardzo dokładnie , a każde wykroczenie, na co mam juz w tej chwili dowody podam do publicznej wiadomości. Traktuj to jako działanie czynnika społecznego , monitorującego twoje aktywności będące w dużej mierze sprzeczne z etyką i postawą chrześcijanina na którego bez ustanie próbujesz się lansować. Drogi Januszu , nie trzeba było zaczynać kolejnej gówno burzy, tym bardziej ze dotąd nie byłem zainteresowany zarówno Twoją osobą jak i kierującymi tobą motywami. W poniedziałek czekam na ciebie pod starą chatą na dołach. O dziesiątej jak w ogłoszeniu. Tylko tchórz nie skorzystałby z możliwości spotkania oko w oko z osoba którą od kilku miesięcy kłamliwie atakuje wykorzystując do tego swój kanał informacyjny i pozycje polityczną co może prowadzić do wniosku ze masz skłonności do nadużywania swojej pozycji co dyskredytuje ciebie jako polityka nawet na szczeblu lokalnym.
0
#7 M.A. 02-08-2019 13:12
I czy można coś zrobić, bo nie widać czy ten post się opublikował bez włączania na nowo. I się kasuje.
-2
#6 M.A. 02-08-2019 13:10
Trzeba przyznać że przynajmniej ten Komentuje coś wnosi nowego ale przesadza z tą całą sprawą. No ale Pan Kowalski też przesadził że jest niezłomna. Tak to mało fortunne było bo gdzież to co teraz do tego co było 70 kilka lat temu. I tak to się nakręca.
0
#5 S.R. 02-08-2019 12:33
@ J.K.

"W takim dniu" napisałem,. To, że jest niezłomna to nie ulega wątpliwości.
@ Kazimierz komentuje. / Oskar Kosowski ?/

Najwyższy czas w obecnych czasach nazywać RZECZY po imieniu, bo kiedyś były one zastrzeżone dla patriotow, a dzisiaj zostały zawłaszczone przez PRAWDZIWYCH Polakow i PATRIOTÓW.

Dzisiaj ' niezłomny"
-2
#4 J.K 02-08-2019 11:56
Cytuję S.R.:
Fakt, że takim dniu, zastosowany przymiotnik, jest niefortunny.

Celowo użyłem tego przymiotu, poniewąż heroizm Romany jest niebywały. Jesli jest inaczej wskaż drugą osobę w mieście, która zniosłąby tyle zniewag opluwania i nadal poświęcała się dla innych.

Dodaj komentarz