"Kazimierz Komentuje" 05.08.2019 r , & Oskar Kosowski - żałosne !

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Radny kontra przewodnik turystyczny - za nami jakże ciekawa i dużo mówiąca odsłona sporu❗️❗️❗️ Otóż pan radny Kowalski zwykł pisać ✍️✍️✍️ często i dobitnie, nie będąc ze swoich tez raczej rozliczanym. A tu natrafił na ?? pana, który mówi: „sprawdzam”. Jeden z przewodników wziął pod lupę?prawdziwość i intencje słów tak znaczącej osoby publicznej. Chodzi o jedną z ✍️interpelacji pana radnego i jego ✍️tezy o sytuacji wokół Korzeniowego. Coż! Zrobiło się gorąco! Lato ☀️w sumie sprzyja! Dziś pan przewodnik chciał pokazać jak jest, stając twarzą ▶️◀️w twarz z panem radnym, w ramach tak zwanej akcji sprzątania? wąwozów?. Ale radny nie przyszedł. A do sprzątania ?o dziwo nie było zbyt wiele.

Coraz ciekawszą mamy przy tym formę wymiany zdań. To już nie tylko posty na FB czy ✍️✍️✍️wpisy i ✍️✍️✍️komentarze na dobrze znanym blogu pana radnego. Tym razem możemy jeszcze oglądać filmiki?.

Czym to się dalej skończy❓ Czy pan radny zacznie robić z siebie ofiarę i wzbudzać litość, bo przecież jest w nowej sytuacji - ktoś go sprawdza i rozlicza (a to nowość) a nie on innych❓ I czy pan przewodnik pozostanie dalej zdeterminowany w pokazywaniu jak jest, a nie jak twierdzi pan radny❓ Ciąg dalszy raczej nastąpi..

Czytany 1906 razy

Komentarze

0
#2 Zosienka 01-06-2021 09:15
To nie jest przewodnik przecie.
-4
#1 J.K 05-08-2019 14:21
Jakie piękne samobójstwo.... :D

Dodaj komentarz