Protokół Kontroli CBA

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

W związku z licznymi prośbami  mieszańców Kazimierza,  jakie  otrzymałem  w ostatnim  czasie,  postanowiłem ponownie zamieścić  Protokół Kontroli CBA.

 

alt

      (Kliknij aby otworzyć)

 

 

 

Czytany 4605 razy

Komentarze

+1
#8 Borys 24-01-2011 10:15
Pisze pan o 7 letnim procedurowaniu studium , i to powinno dać każdemu do myślenia bo nie trzeba być urzędnikiem żeby sie domyśleć że coś jest nietak , inaczej to studium juz dawno byłoby wyłożone nie mówiąc o zaopinjowaniu go.Ajak pan to widzi po wyłożeniu tego studium? ilu radnych ma opinie taką jak pan ? i podstawowe pytanie KIEDY WOGÓLE BĘDZIE WYŁOŻONE za 7 kolejnych lat???????? to całe studium w naszej gminie to już jest skandal.
+4
#7 J.K 21-01-2011 20:02
@Borys-Liczyłem,że przed wyborami obaj panowie, burmistrz i jego zastępca, odpowiedzą wyborcom , na Ważne pytania.Należy podkreślić,że wspólnych działań i współpracy (swojego czasu) obu panów, gumką się nie wymaże.Więc niezrozumiałe jest dla mnie to,że pomija się okres "twórczej współpracy". Wracając do Studium,generalnie procedowanie prac ze Studium przez 7 lat, to skandal.Dokument który zamieściłem (Studium- bez komentarza)świadczy ewidentnie o faworyzowaniu niektórych osób.Liczę na aktywne zainteresowanie mieszkańców gminy w sprawie Studium,po jego Wyłożeniu,pozdrawiam.
+1
#6 Borys 21-01-2011 19:30
Panie Januszu ale to chyba Szczypa zaczoł zmiane planu czy więc obecny burmistrz mógł to zmienić , skąd wiadomo że nie przekształcą mieszkańcom działek skoro jeszcze nie jest wyłożone to studium?a jeśli rzeczywiście widać że coś kręcą z tym planem to będzie niezła awantura po wyłożeniu ale dobrze LUDZIE WALCZCIE O SWOJE.
+6
#5 J.K 21-01-2011 19:04
Sukcesywnie w miarę możliwości (czasu) będę publikował głównie dokumenty, dot działań Naszego Urzędu,ponieważ te sprawy dotyczą Nas Wszystkich,państwu pozostawiając ocenę i komentarz.Nasza administracja jest poza wszelką,realna kontrolą.W zasięgu Naszych możliwości, jest (mimo wszystko) rzeczywista kontrola instytucji (UM),która powinna łagodzić skutki życia w sformalizowanym świecie, również urzeczywistnić , wypracowanie mechanizmów pro obywatelskich .Niestety taki scenariusz jest sprzeczny z interesami wąskiej grupy ludzi.
+4
#4 J.K 21-01-2011 18:43
@ z gór-Co wynikało z raportu CBA?Przede wszystkim warta prześledzenia jest analiza i wnioski biegłej sadowej.Generalnie działania urzędników, daleko wykraczające poza ogólnie przyjęte normy, funkcjonujące w administracji.Nasuwa się pytanie, czy w przypadku innych inwestorów (szczególnie miejscowych) działania urzędników są równie przychylne? Właśnie kończę notkę dot zmian w MPZP, również tej inwestycji.
-3
#3 z gór 21-01-2011 16:48
Jest to dokument z grudnia 2008r. i co z niego wynikło? Znów CBA się skompromitowało?
Jakie są dalsze konsekwencje raportu? Co na to różne Prokuratury, które badały sprawę? Gdzie są wyroki sądu? Czy toczy się postepowanie sądowe? Jakoś Pan dyskretnie milczy.
Szuka Pan sensacji czy taniej popularności? Tej pierwszej Pan nie znajdzie.Szkoda tylko państwowej (naszej) kasy, bo to wszystko kosztuje!
0
#2 mieszkanka 21-01-2011 01:39
jakoś nikogo nie zamknęli wiec to chyba naciągane zarzuty, czyżby agent Tomek znów się nie popisał?
+1
#1 rex 21-01-2011 00:57
Za większość nieprawidłowości odpowiedzialny Szczypa i nic mu nie zrobili. Pewnie jak zwykle CBA naciągało zarzuty a prokuratura umorzyła.

Dodaj komentarz